Kukurydziana

Kukurydziana

Mąka kukurydziana jest zwykle dobrze i grubej szlifowanie. Szlifowanie z miękkiego chleba uzyskuje się zazwyczaj, oraz z razowego chleba okazuje ziarniste. Wiele potraw narodowych są z kukurydziana, a mianowicie: Ugali, polenta, bulamik, Hominy, meksykańskie tortille i banush.

Kukurydziana

Zapotrzebowanie na mąkę kukurydzianą, do tej pory, niezwykle wzrosła, zaczęło być stosowane w przemyśle wyrobów cukierniczych, a makaronu, a zyskał popularność i dietetyki względu na jego korzystne właściwości. Z tej mąki upiec bardzo smaczne i zdrowe pieczywo i kukurydziane chipsy, które są szczególnie popularne wśród dzieci.

Również wśród rybaków kukurydziana stał się popularny, zaczęli go używać jako przynęty. Na rzece ryb kukurydziana „działa”, jak również mąki gryczanej.

Lecznicze właściwości mąki kukurydzianej

Kukurydziana  pomaga w anemii, stymuluje wydzielanie żółci perystaltyka i jeszcze ma właściwości moczopędne.

Naukowcy sugerują, że  kukurydziana  normalizuje krążenie krwi, pomaga spowolnić proces starzenia i układ krążenia. Ona zawiera także elementy krzemu śladowych, wzmacnia zęby i zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych i pomaga usunąć gromadzeniu się tłuszczu z organizmu.

Chleb z mąki kukurydzianej jest najlepszym pokarmem dla osób cierpiących na zaburzenia żołądka i gruźlicy.

Danie – bardzo cennym produktem spożywczym, który ma właściwości lecznicze i uzdrawiając wpływ na organizm człowieka. Mąka kukurydziana zawiera witaminy PP, witaminy z grupy B, sole fosforu, potasu, karoten, żelazo, wapń, magnez i skrobi. Pomimo faktu, że wskaźniki kalorycznych kwasowość nad jej tłuszczem, mąka kukurydziana ma wysokie walory smakowe, indeks nie zwiększa protrombiny przyczynia się do normalizacji poziomu cholesterolu we krwi i stan naczyń krwionośnych.

Mąka bardzo wysokiej jakości, pochodzi z pszenicy durum kukurydzy, która jest w porządku i gruba. Drobno zmielonego na mączkę są stosowane do wytwarzania wyrobów cukierniczych. Jego obecność pozwala na uzyskanie bardziej luźne i przewiewne ze specyficznym smaku kukurydzy. Ten mąki dodaje się w niewielkich ilościach w odmian żyta i chleba pszennego, aby nadać mu wyjątkowy smak.

Kashi, która jest gotowana w użyciu takiego mąki, mają tendencję do hamowania procesu fermentacji węglowodanów i wspomagania leczenia chorób przewodu pokarmowego.

Na nadciśnienie

3 łyżki mąki z zimnej przegotowanej wody, nalegać 02:00. Weź małych dawek.

wziąć pół szklanki mąki, wlać ciepłą przegotowaną wodę i tchnąć dni. Czy wewnątrz 2 łyżki przed posiłkami;

Nadciśnienie tętnicze, trzeba wziąć 1 łyżka mąki kukurydzianej, rozcieńczyć szklankę gorącej wody. Domagaj noc. Rano, pić tylko wodę, aż ciśnienie jest znormalizowana.

Mąka kukurydziana – doskonałe narzędzie do masek anti-aging. Weź 2 łyżki. l. mąka, białko jaja kurzego, i zmieszano i ubijaniu otrzymaną mieszaninę nakłada się na twarz. Po 20-30 min. Maska tkanina jest usuwana, umyć ciepłą, potem zimną wodą.

Regina Lipnyagova specjalnie dla expirience.ru

Najbardziej interesujące nowości:

Share →