Kurtka wiatrówka z kapturem, dla dziewczynek

Kurtka wiatrówka z kapturem, dla dziewczynek

Bardzo wygodne, komfortowe modele-kurtki & płaszcze dla dziewczyn darmo rasy. Zapięcie – piorun. Model posiada dwie naszywane kieszenie oryginalnej formie.

Bezpłatne cięcia i podszewka z siatki nie będzie utrudniać ruchy dziecka.

Hooda utjazhki przyciski regulowane i stałe tworzy dodatkowego bezpieczeństwa dziecka w danej. Elastyczne mankiety z rzepem razem dla wygody i łatwości obsługi. Ponadto struktura ta jest korzystna w rękawach kalibrujących kurtkę gdy dziecko "wzrost granicy",

Rzepy zapewniają bezpieczne dopasowanie, rękaw można łatwo regulować długość i kurtki potrwa dłużej ci, dziecko nie wyrośnie z niego.

Dół kurtki regulowany z elastycznej linki, do magazynowania ciepła w każdych warunkach pogodowych.

Kontrola temperatury – od + 10 ° C.

Kurtka dla dziewcząt jest wykonana z nowoczesnych materiałów impregnowanych wiatr i wodoodporna i oddychająca w tym samym czasie, tkanina jest bardzo miękka w dotyku i bardzo lekkie. Model wykorzystuje solidne opóźnienia, armatura wysokiej jakości.

Charakterystyczną cechą odzieży wierzchniej "Crockid" jest to, że jest zaprojektowana i prowadzona w połączeniu z wiodących producentów odzieży do uprawiania sportu i rekreacji, z wykorzystaniem najnowszych technologii i nowoczesnych materiałów. Podczas tworzenia odzieży wierzchniej dla dzieci "Crockid" uwzględniać najlepsze praktyki i wie dokładnie, co powinno być jakość odzieży dla dzieci.

Ceny demokratyczne w połączeniu z wysokiej jakości ubrań dla dzieci Krokid tworzył popularne wśród wielu rodziców i dzieci w jej wygodne, ciepłe i wygodne!

Dowiedz się więcej o właściwościach poliestru i ponownie, aby upewnić się, że nie jest zaznajomiony z odległej przeszłości "syntetyki golimaya" tutaj.

Share →