Kurtki skórzane 2014 Moda

Kurtki skórzane 2014 Moda

Skórzane kurtki są popularne od ponad roku, a nie tylko siedzieć, ale także go dobrze z różnych opcji odzieżowych. Dobrze dobrane skórzana kurtka tylko wybawieniem dla pań, można łatwo łączyć ubrania. W nadchodzącym sezonie, kurtki skórzane 2014 mody, jak również inne modne ubrania zmieniły się nieco, że tak powiem, ale ich pracy i korekt od projektantów.

Style kurtki stać się bardziej kobiece kolory i odcienie światła, a skóra była uznawana za lidera wśród materiałów do skórzanej kurtce 2014.

Modna kurtka skórzana można nosić ze wszystkim, najważniejsze, aby pokazać wyobraźnię i prezentacji obrazu, które chciałbym otrzymać. Szczególnie dobra kurtka skórzana tunika i legginsy połączone, suknia wieczorowa. dżinsy i bluzkę, spódnicę garnitur i z oryginalnym górze. Jeśli sportowa kurtka, należy dać pierwszeństwo sport i casual, nie łączyć elementy wieczór.

Buty skórzane kurtki pasuje pod żadnym, ale najlepsze połączenie buty, buty, sandały i buty.

Kurtki skórzane 2014 moda kolory i odcienie

W 2014 roku, kurtki skórzane zadziwiać fashionistas dla ciekawych kolorach. Ulubiona wśród kwiatów znalezionych brązowy. Najnowsze karmelowe odcienie, beż, kawa z mlekiem, jasny beż, ciemny mleka, camel.

Klasyczne z roku na rok nie jest gorsza od ich pozycji, więc czarny kolor jest w modzie. W 2014 roku, projektanci zaoferować naszym uwagę skórzane kurtki z wkładkami złota, srebra i koloru miedzi.

Kurtki skórzane 2014 Długość

Długość modne skórzane kurtki można zmieniać. Ten wybór zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli zdecydujemy się na skórzaną kurtkę na spotkanie biznesowe i momentów roboczych, należy dać pierwszeństwo kurtki kolan.

A jeśli potrzebujesz skórzaną kurtkę do codziennego życia, wybrać krótszą wersję.

Style skórzane kurtki 2014

W tym roku projektanci mają style kurtki skórzane bardziej kobieca. Teraz wszystko twoja godność nie będzie ukryć pod płaszczem baggy, ponieważ projektanci są dobrze przemyślane style kurtki skórzane, były one formą dopasowane.

Share →