Kwas z soku brzozowym

Kwas z soku brzozowym

Kwas z soku brzozowym

Nadszedł czas, aby sok z brzozy – od kwietnia do maja. To właśnie w tym czasie jest aktywny kolekcji. W każdym czasie sok brzozowy uważana była niemal cudem napój. Jest to zrozumiałe: sok ma więcej składników odżywczych, jej stałe stosowanie może zwiększyć odporność i poprawić kondycję organizmu jako całości.

W celu utrzymania sok brzozowy długo, zaczął zachowywać i dochodzić jako zacieru i kwas chlebowy. Po raz pierwszy w oficjalnym kwas chlebowy mówił w Instytucie Żywności AMS ZSRR (1946), ale dopiero w 1968 roku, była technologia jego produkcji.

Obecnie istnieje wiele sposobów zarabiania kwas chlebowy, zwłaszcza z soku brzozowym. Rozważyć najbardziej uproszczone wersje.

 1. Weź jakieś dwieście gramów suszonych owoców i wlać do nich trzy litry soku brzozowym. Okładka, przebite w kilku miejscach, aby wypuścić powietrze i pozostawić w ciepłym miejscu przez prawie dwa tygodnie. Gdy ferment napar, staje się niemal przezroczysta, procesy fermentacyjne nie będzie.

  Drink obciążenie przez gazę i przelać do butelek.

 2. W pięciu litrów ciepłej soku brzozowym dodać 200 g cukru, cztery ziarna ryżu i kilka kawałków rodzynki. Dobrze wymieszać i umieścić w cztery dni w ciepłym miejscu. Po fermentacji, filtr napar i szczelnie zamknięta w butelkach lub puszkach.
 3. Mała rozgrzewka dwóch litrów soku brzozowym i upuść go 10 g suchych drożdży.

  Po fermentacji szczepu i mogą być spożywane.

 4. W trzech litrów ciepłej przegotowanej soku dodać dwa kromkę suchego chleba, pięć ryż ziarno i poddany fermentacji. Po fermentacji musi spuścić.
 5. Dwadzieścia litrów ciepłej soku, umieścić 500 g cukru, kwasu cytrynowego i 100 g ciasta stosu domu. Wszystkie składniki dobrze wymieszać. Podczas fermentacji pojemniki potrzebuję trochę czasu, aby uścisnąć.
 6. W słoikach litrowych wlać 700 ml soku brzozowym. Dodaj łyżkę cukru i dwie rodzynki. Banki pokryte gazę i pozostawić do wyrośnięcia. Po filtra napar i korka studni, przed zapisaniem go.
 7. W ciepłe soku brzozowym (trzy litry) zalać garść dzikiej róży i umieścić kilka gałązek tymianku i mięty. Pojemność kwas chlebowy szczelnie i usunąć tygodniu na zimno. Po filtrze, napój jest gotowy do użycia.
 8. Zmieszać te składniki: sok z brzozy (10 L), sok z cytryny, dwa średniej paczkę suchych drożdży? filiżanka miodu i garść ryżu i rodzynek. Po fermentacji, odcedzić, ostudzić i wlać do banków, przechowywania.

Jedzenie brzoza piwny trzy razy dziennie przez co najmniej szkła, zaoszczędzisz swój organizm przed zakaźnych, alergicznych, a wielu przeziębienia, poprawia trawienie i normalizuje nerek. Przed wykorzystaniem wywaru lepszego chłodzenia brzozowej.

Dzięki technologii gotowania swój ulubiony napar z soku brzozowym jest doskonale zachowany prawie trzy do czterech miesięcy (w zależności od pamięci). Gdzie fajne utrzymać lepszego drinka w piwnicy lub lodówce. Cieplejsze miejsce, w którym krąży szybciej pić napar będzie gotowy do użytku.

Share →