Kwiat Solar.

Kwiat Solar.

Oficjalny przewodnik dla lekarzy MD Mashkovskiy Dandelion brzmi następująco: „Zawiera glikozydy i inulinę (40%). Używany jako goryczy do pobudzenia apetytu, zaparcia, a jako środek żółciopędnym.

Łyżeczka drobno posiekanego korzenia zalać jak herbata, szklanka przegotowanej wody, 20 minut, oziębia i sączy. Weź 1/4 szklanki 3-4 razy dziennie. Wyciąg z mniszka gruba. brązowy kolor.

Rozpuszczalne w wodzie tworząc mętny roztwór. Zastosuj. do wytwarzania tabletek. „

To niewiele informacji jest powtarzany z jednej edycji przez prawie 25 lat. Duża Dandelion zasługuje kilka słów na ten temat. Udowodnione doświadczalnie, że korzeń mniszka lekarskiego jest najlepsza moczopędne wszystkich elektrowni.

W kwietniowym numerze czasopisma „Science” dla życia i została opublikowana w 1984 krótki artykuł o tym, jak szybko i łatwo przechować dla przyszłości dandelion kwiat. Wbrew temu, ku przerażeniu jego żony, wziął trzy litrowy słoik, pół kilograma cukru i poszedł z dwuletnią wnuczką na polanie, musujące z małych biedronki – kwiatów mniszka lekarskiego. Mamy Masza szybko zawarta w warstwie bankowego po warstwie kwiatów i cukru, a następnie opieczętowane je i trzymać w pobliżu pojawił się lepki sok szyi. Wszystkie warstwy szybko wyciekły sok i tworzą stałą masę. Albina M. niechętnie przeznaczono obszar na stole w kuchni. „Nienawidzę tego bałaganu, aby obejrzeć,” powiedziała w tym samym czasie.

Pomimo moich próśb i chwaląc nikogo oprócz mnie. w syropie z kwiatu mniszka lekarskiego i nie dotykać. Wypiłem całe lato Ich aromatyzowane napoje ciepłą wodę i syrop z sokiem z kwiatów mniszka lekarskiego. Pod koniec sierpnia, na dole banków była tylko jedna warstwa kwiatów mniszka lekarskiego z syropem, jeden z tych dni zaczęłam mieć kamicy żółciowej żonę. Ból był silny, nie usuwa się konwencjonalnymi metodami. Musieliśmy zadzwonić „szybko”.

Wtedy przypomniałem sobie, że w Polsce zioła mniszek lekarski jest używany do kamieni w wątrobie. Mieszać łyżeczką syropu 1/4 filiżanki ciepłej wody i dał do wypicia kobietę, nie mówiąc już, co to jest. Po 10 minutach, ból zniknął i nie powtarza się. „To cud, powiedział radośnie Albina M. – które mi dałeś?”. „Kwiaty mniszka lekarskiego” – odpowiedziałem. Od tego czasu kilka razy dziennie, z przyjemnością napój o smaku herbaty, podczas gdy bank nie jest pusty.

Zaczęliśmy z godną pozazdroszczenia stałości usunąć krewni i przyjaciele jelit, żołądka, nerek i wątroby kolki wywar, nalewki lub syrop z kwiatów lub korzeni mniszka lekarskiego. Aby usunąć wątrobę i kolka jelitowa lepiej jest użyć kwiaty dla nerek – korzeni. Korzenie, z wyjątkiem tego skurcze, kurczowego skurcz mięśni gładkich. posiadają silne działanie moczopędne.

A kwiaty mniszka lekarskiego z zieloną podszewką, właśnie przejrzał magiel w stosunku wagowym 1: 2 z cukrem.

Przez wiele lat, na początku wiosny jemy pyszne sałatki z młodych, ledwie przeciąć rozmrożonego ziemi, liści mniszka lekarskiego. Wraz z pojawieniem się kwiatów – słodkie herbaty z żółtych kwiatów aksamitu. Jesień przychodzi – kawa, zupa w proszku z korzenia mniszka lekarskiego. Niespodziewanie, w dandelion żadnych narkotyków i narkotyki twarde, ale raczej 8-20 kropli nalewki, 10-20 minut, aby usunąć bolesne bóle jelit. Spać po wypiciu herbaty z mniszka lekarskiego – silny, orzeźwiający. Z długotrwałego stosowania mniszka lekarskiego w jedzeniu i piciu powoli pozostawiając rozsiane, zawroty głowy, szum w głowie i coraz lepszą pamięć.

Syrop z kwiatów mniszka lekarskiego łagodzi bolesne kolki niezawodnie jelitowej u niemowląt.

I to gorzkie mniszek lekarski, bez smaku, to nie jest prawda. Kwiaty – słodkie, suszone korzenie – negorkogo przyjemny smak. Świeże liście lepiej moczyć przez 30 minut w osolonej wodzie.

Suszone liście too negorkie.

Należy pamiętać, że mniszek antykoncepcji dla mężczyzn. W tym przypadku, to nie zmniejsza siły działania.

Share →