Kwiaty nazywa pierwiosnka?

Kwiaty nazywa pierwiosnka?

Nie wszystkie śnieg stopniał, a już są pierwsze wiosenne kwiaty – pierwiosnki. Najczęściej są one nazywane przebiśniegi – niektóre kwiaty pojawiają się spod śniegu, ale to przebiśnieg przebiśnieg, a pierwsze kwiaty, które pojawiają się wczesną wiosną, zwany pierwiosnki.

W reprezentacji botanicznego pierwiosnka – rodzaj roślin należących do rodziny Primulaceae. Ma ponad pięćset gatunków, a wszystkie one są wczesne wiosenne kwiaty. Do najbardziej znanych – pierwiosnka, kwiat i przetłumaczone nazwy – „kwitnący w pierwszej kolejności.” Ludzie, zwany także primrose rośliny, masy okres kwitnienia, które przypada na wczesną wiosną. W dżungli botanicznym nie zrozumie i będzie wybrać najlepsze rośliny kwitnące wcześnie do ogrodu.

Są bardzo skromny w uprawie, i będą zadowoleni z pierwszego kwitnienia wiosną, gdy inne rośliny dopiero zaczynają się budzić.

Przebiśnieg. Ten delikatny biały kwiat nad znakiem. Po raz pierwszy pojawia się w protalinki po zimie, a on nie boi się bez wiosenne przymrozki lub zimy mróz i spadł śnieg na wiosnę.

Po pierwsze, istnieje parę liści, a po nich kwitną białe dzwony. Kochają półcień i praktycznie bezobsługowe. Można sadzić pod drzewami, krzewami, kwietniki, w pojemnikach.

Ciemiernik. Bardzo dekoracyjne roślin zimozielonych, ceniony nie tylko dla dużych kwiatów, ale także dla pięknych wyciętych liściach. Mogą spędzić zimę pod śniegiem, nie zamarza nawet w najtrudniejszych zimy. Kwitnienie rozpoczyna się wczesną wiosną, zaraz po wyjęciu z śniegu pojawiają się kwiaty, które pozostają na roślinie przez okres do sześciu miesięcy.

Kwiaty w zależności od typu i są białe i różowe, z żółtym odcieniem, wszystkie odcienie czerwone i Burgundii, prawie czarny, ale szczególnie cennych odmian o kwiatach zauważyłem maleńkie plamki. Wysokość ciemiernik 30 cm. Liczniki.

Hiacynt. Jeden z pierwszych kwiatów w ogrodzie. Jest uniwersalny rośliny, która nadaje się do otwartej przestrzeni, a także na początku wymuszania wewnątrz.

Bardzo pachnące, piękne kwiaty hiacynt są w różnego rodzaju odcieniach i kolorach – od bieli do ciemnego – fioletowy a nawet czarny. Na początku wiosny w ogrodzie ziemi pojawiają hiacynt liście, jakby zwinięte w rurki. Oni stopniowo otwierane i wykazały zielone kwiatostan, który szybko staje się swoistym rodzajem koloru.

Wysokość kwiatostan wynosi 25 cm, a każdy z nich może mieć maksymalnie trzydzieści kwiaty.

Miodunka. Roślina jest wysoko cenione przez ogrodników na ich piękno, prostotę i wczesnych stadiach kwitnienia. Wczesna wiosna miodunka pokryta jest wiele małych kwiatów w kształcie dzwonu biały, fioletowy, blado – niebieski, różowy, liliowy. Często w tym samym zakładzie są kwiaty w różnych kolorach – różowy i fioletowy – miodunka łatwo cross-zapylane siebie i mogą być różne kombinacje kolorów. Na wysokości Pulmonaria rośnie do pół metra i rośnie również w szerokości.

Posadzone w półcieniu lub lepiej w cieniu, gdzie dobrze jest zauważony wzór na liście i kwiaty stają się bardziej intensywne.

Są to tylko niektóre z fiolkami. Pierwiosnek, szafran, bóle pleców, Narcyz, cyklamen Cos, zawilec jaskier, eranthis – Wszystkie te instalacje są uważane pierwiosnka, chociaż należą do różnych rodzin. Opieki i uwagi wymagają, wystarczy wybrać odpowiednie miejsce w ogrodzie dla pierwiosnków i będą rozkoszować się jasnych wiosennych kwiatów.

Share →