Kwiaty roślin w kraju? Róże

Kwiaty roślin w kraju? Róże

Najpiękniejsze kwiaty, symbol piękna i miłości. Tak, te boskie rośliny wymagają uwagi, ale nie tak dużo, proszę mi wierzyć. Rosną róże, wystarczy przestrzegać technologii.

Według przyjętej klasyfikacji międzynarodowej, jest około 40 grup odmian i samych odmian – tysiące. Dla kogoś, kto po prostu chce ozdobić swoje róże willa, nie trzeba zrozumieć te wszystkie subtelności. Aby wybrać dla róż do sadzenia, trzeba będzie wziąć pod uwagę swoje plany projektowe.

Z opisu odmiany jest ważne, aby wiedzieć, wielkości krzewu, wielkość i kształt kwiatostanu, ponownego rozkwitu, Zimotrwalosc.

Prawie każda klasa ma zwykłe róże i wspinaczki. Wśród nich znajdują się odmiany z łodyg na tyle długo, że można uruchomić na łuku. Róże kręcone naprawdę nie skręcone i nie czepiają. To nie jest winorośl i krzewów z bardzo elastycznych i długie gałęzie, kwitnące na pędach roku ubiegłego.

Do wsparcia muszą być związane.

Kolor kwiatów róż jest jakikolwiek inny niż niebieski. Mówią, że w Japonii wzrosła niebieska róża. ale nikt nie jest na sprzedaż. Te kwiaty, które nie powinno być odcienie różu-bzu.

Cóż, zdjęcia, wiesz co to jest. Jakie są najlepsze róże? W każdej klasie swoje zalety i wady, ale w każdym kwiat ma swój urok.

W ten sposób, trzeba wybrać róż do miejsca, gdzie je umieścić. Wzdłuż torów iw domu można posadzić odmiany niskie rosnące – miniatura. hybrydowe herbaty, glicynia. Bardzo piękne angielski odmiany. Wysokie krzewy są lepiej na obwodzie miejscu.

Róże okrywowe mogą być wykorzystywane do dekoracji klombów.

Róże mogą być szczepione i nie szczepić – wzrosła z ukorzenionych sadzonek. Wszyscy producenci oferują na sprzedaż szczepione sadzonki, ponieważ są one bardziej odporne, szybko rosnące, odporne na gnicie korzeni. Ładny Jeden sadzonka musi mieć długość włókien systemu korzeniowego 30-40 cm i kilka uśpionych pąków. Gorzej, gdy zaczęły pąki i korzenie rosną. Róże roślin w końcu kwietnia, początku maja.

Miejsce do sadzenia powinno być słonecznie. Poziom wód gruntowych co najmniej 1,5 m od powierzchni.

Róże potrzebują żyzną glebę gliniastą. Do sadzenia krzewów trzeba wykopać dół 60h60h60 zobaczyć. The Waste Land, usunąć i zastąpić go dobrym gleby z ogrodu.

W zbyt jasnym glebie piaszczystej, dodać gliny – jej w gotowym ziemi powinno być 20-40%. Aby zwiększyć luz i powietrza przepuszczalności gleby należy dodać do niej 30% torfu, szklanki sody lub dolomitu i 50 g złożony nawóz. Wszystkie z tej mieszanki, wlać do otworu i wylać.

Rose powinny być sadzone tak, że w miejscu zaszczepienia była głębokość około 5 cm. Jeśli sadzonka była naga-korzeń, korzenie przed sadzeniem lekko przycięte i wyprostował się w otworze po bokach. Uprawa roślin w przeładunku kontenerów roślin – korzenie nie dotykać. Ziemi wokół krzewów tramping i pojone.

Aby szybko wziął drzewko i zaczęła rosnąć, można umieścić wsporniki przewodów i przykryć „spunbond” za dwa tygodnie. Od promieni słonecznych roślin powinien być pierwszym razem pritenyat. Podlewać raz w tygodniu w ilości 10 litrów wody na roślinę.

Paszy róże lepiej z dodatkiem instant mineralnych nawozów. W pierwszym roku tylko dwa karmienia: pierwszy – w połowie maja, drugi – po pierwszym kwitnieniu. Ponadto możliwe jest także podawać z nadmierną prędkością, co powoduje szybki wzrost uszkodzenia kwitnienia i promuje chorób grzybiczych.

Latem krzewów powinny być utworzone. Jeśli cięte róże rzucić ich pędy krótkie, nowe rosną dłużej, ale zakwitną później. Gdy pędy lekkie przycinanie rosną małe, ale kwitnienie zaczyna szybciej.

Usuń pędy, które rosną do buszu i suszone gałązki.

Róże pnące, pożądane jest, aby rozwijać się jako wysokie krzewy. Oni muszą rozwijać małe, ale silne pędy. Kręcone tworzy się na wsparciu, które podałeś im.

Wszystkie odmiany powinny być usunięte pędy, które rosną dziko Brier Poniżej szczepień. Tną do tułowia, pozostawiając kikut tego wykopać ziemię wokół krzewu. Ponadto przeprowadzane rozcieńczona przycinania, aby zapobiec pogrubienie i odmładzające – usuwanie starych, oddziały słabo kwitnienia.

Jest to konieczne, aby monitorować stan roślin. Latem kilka razy przeprowadzić Roztwór nawozu dolistnego przydatne siarczanu potasu i pierwiastków śladowych. Róże podatne na mączniaka i czarny punkt, z którego opadają liście przedwcześnie.

Choroby te występują w deszczowej pogody. Aby im zapobiec, można użyć leków Topsin th, Dalkonil, Topaz, ATK. Daje to dobre działanie i opryskiwania roślin 0,5% roztworu sody kaustycznej.

Niszczenie szkodników narkotyki Kinmiks, Decis, aktellik, Fitoverm. Są one skuteczne wobec mszyc i przędziorków (od roztoczy potrzeby dwóch oprysków co 10 dni).

Aby przygotować róże na zimę, pod koniec września, przycięte krzewy pozostające na ich liście są usuwane. Hybrid Tea Roses floribunda i pocięte na 20-30 cm wzrostu krzewów. – Kolanek do ziemi lub pocięte do 1 m Curly usunięty z filarów, skręconego pierścienia i położył na ziemi (można umieścić oddział sosna). Podstawa krzaki trzeba wzgórzu na wysokości 30 cm., Biorąc pod uwagę to użycia suchego torfu, które prowizją na wiosnę, i wyszedł jako ściółka.

Zanim rośliny Hilling opryskuje się 2% roztworu siarczanu miedzi.

Nie możesz zasnąć szybko wzrosły gnicia materiału – obornik, trawa, siano, liście. Nie należy zaizolować roślin słomą, ponieważ przyciąga gryzonie. Po wystąpieniu stabilnych temperaturach ujemnych krzewy trzeba ukryć gałęzie świerkowe w dwóch lub trzech warstwach.

Pospiesz się, nie należy – róże odporne na temperatury do -10 stopni.

Ujawnić je w kwietniu, w zależności od pogody. Tuleje Razokuchivayut cięte wysuszonych pędów i opryskano 2-3% roztworu siarczanu żelaza w celu zapobieżenia Botrytis choroby. Teren wokół nich rozluźnić i ściółka.

Po zarodku prowadzenia oprysków zapobiegawczych przeciwko czarnym miejscu i mączniak narkotyków Topsin roku.

Jak widać, nie jest to takie trudne, a kwiaty są wydawane na ich czasu i pracy. Róże uprawiane Nadzieja przyniesie Wam wiele radości i będzie idealną dekoracją do Twojego kraju.

Share →