Kwiaty z papieru falistego

Kwiaty z papieru falistego

Kwiat papieru falistego odbywa się szybko i łatwo. Z uwagi na papier falisty elastyczność jest idealny do tworzenia barwy, może być powtarzana dokładnie w postaci płatka. Kwiaty z papieru z rękami zrobić bardzo łatwo, więc jest to bezpieczne, aby kontynuować ich tworzenia!

Żeby zrobić kwiat z papieru falistego ( raczej bujny bukiet różowe), musisz falistej papieru różowe lub białe. Cięte paski długości papieru około dwudziestu centymetrów i szerokości około dwóch centymetrów. Wtedy zaczynają się złożyć pasek papieru w zarodku.

Po pierwsze, ściśle zwinąć dwa lub trzy razy i wziąć pączek w lewej ręce. Z prawej strony obrócić resztę pasków papieru wokół jej osi i toczy się wokół zarodku ponownie. Kontynuuj w ten sam – włączyć pasek papieru i zrobić obrót wokół zarodku. Gdy pasek papieru jest całkowicie owinięty, dołączyć go do wolnego końca zarodku za pomocą kleju. W ten sam sposób, aby pąki kwiatowe wszystkich taśm papieru.

W rezultacie, należy zacząć dużo małych róż. Następnie należy piłkę piany. Kwiaty muszą być skazani na piłkę tak, że między nimi istnieje przepaść.

Ta różowa piłka może być zawieszony na wstążce, aby udekorować pokój.

Dodać kwiaty z krepiny Możliwe więc, że bukiet będzie trudne do odróżnienia od rzeczywistości.

Do pracy należy: tekturę różnych kolorach, białe wąskie taśmy, biały przewód, klej, nożyczki, złoto co się świeci (dostępne w sklepach na robótki). Tekturę chcesz wyciąć szerokość pasa o około dziesięć centymetrów i długości czterdziestu pięciu centymetrów. Na tym rysunku papier falisty być pionowe, czyli pasek papieru musi być rozciągnięty na boki. Dodać do cięcia papieru rozebrać kilka razy, aż pojawi się prostokąt o szerokości około 5 centymetrów.

Znieważenie górną krawędź prostokąta w kształcie półkola i rozwiń pasek papieru. Następnie ponownie złożyć Strip kilka razy, aby uzyskać prostokąt, ale na tej samej linii składania, i małe przesunięcia. Zaokrąglić nożyczkami przeciwnej krawędzi obrabianego przedmiotu i rozwiń ją. Powinieneś dostać bar z asymetrycznych zygzak krawędzie. Następnie zginać pas wzdłuż na pół.

Dokonać nieco na końcu pętli drutu, podłączyć ją do krawędzi taśmy papierowej i delikatnie wkręcić papieru wokół przewodu, tworząc kwiat. Gdy cała taśma papieru jest owinięty taśmą zamocować podstawę kwiatu na drucie i odchylić płatki. Papier naleśnikowy jest wielkie połacie, które dadzą okazję do przedstawienia realistycznego kształtu kwiatów ci.

W środku kwiatu z kleju i brokatu kształcie złote serca.

Bardzo oryginalny i zabawny wygląd kolory cukierkowe papieru krepa.

Świat-design (lub produkcja bukiety słodyczy) stała się ostatnio bardzo popularny. Aby bukiety słodyczy z rękami pod życie każdego z nich.

Kwiaty Cukierki mogą być bardzo różne. W niektórych cukierków bukiet jest w kolorowe opakowania działają jako kolorach. W drugiej bukiet składający się z ręcznie wykonane kwiaty, słodycze jest częścią kwiatu.

Na przykład, tulipan, krokus stokrotka lub papier falisty może być w środku cukierka. Cukierki może być również niższa «płatki» róże papieru.

Zasada tworzenia kolorów z jednej słodycze: cukierki zamontowany na kije lub wykałaczki grillem i urządzone. Następnie z takimi «kolory» jest bukiet, który jest również wykonana z kwiatowy papieru i innych materiałów.

Najbardziej czasochłonne i trudne metoda produkcji jest uważany za słodkie bukiety kwiatów, w którym są umieszczone w cukierkowe kolory. On będzie wymagać pracy z niektórych umiejętności tekturę i inne materiały do ​​produkcji sztucznych kwiatów.

Na przykład, aby kwiaty z papieru – sztuczne pąk róży z cukierkami w środku potrzebne będą: trufle lub okrągłe cukierki, papier falisty, wykałaczki, nożyczki i nici.

Aby Jedno cięcie bud tekturę białe i różowe kwiaty dwa kwadraty o boku około dziesięciu centymetrów. Ustal kierunek zespołów na papierze i odciąć górną część dwóch placów w półkole. Następnie umieścić je na siebie, lekko przesuwając w lewym górnym placu i przeciągnij środkową część płatków, co lekko wypukła. Umieścić po prawej stronie składa się z płatków okrągłego cukierka i owinąć go delikatnie składane płatki w rolkę. Dolna część bud owinąć wokół wykałaczki i starannie zawiązać wątki.

Góra kwiat «płatki» spłaszczyć i rozciągnąć trochę na krawędzi, co czyni je lekko falisty.

Dla jednego, trzeba pięć płatków krokusy – paski z tektury rozmiaru papieru cztery dziewięć centymetrów. Ułamkowa kierunek papieru falistego powinny iść na dłuższym boku płatków. Weź jeden pasek i owinąć górną krawędź (o jedną trzecią długości) w jednej turze.

Następnie zginać w punkcie zespołu zniekształceń, owinąć «ogon» i przeciągnij krawędź płatek, co wklęsła-wypukła. Wszystkie pięć płatków przymocować siebie zszywki.

Z bezbarwnej folii opakowaniowych cięcia placu z boku dwunastu cali, umieścić środek placu cukierki i owinąć wolne krawędzie w opakowaniu cukierków. Dołącz do tego «kitka» nici, owinąć taśmą wokół niej i zabezpieczyć taśmą lub wątku. Następnie stosuje się taśmę z płatków wykałaczką, aby cukierki był w środku kwiatu, a także zabezpieczyć je taśmą.

Tworzenie niesamowitych bukiety kwiatów z papieru falistego jest dość prosta. Jeśli od razu nie uda delikatnie, nie martw się – umiejętność przychodzi z doświadczeniem. Będziesz bardzo szybko nauczyć się robić takie kwiaty, słodycze i zrobić z nich niepowtarzalne bukiety, uzupełniając kompozycję kolorów.

Jeśli podoba Ci się na naszej stronie internetowej, wyrażasz "dziękuję"

za pomocą przycisków poniżej.

Share →