Kwiaty z papieru z jego własnymi rękami

Kwiaty z papieru z jego własnymi rękami

Kwiaty i róże w szczególności fascynuje nas swoim pięknem i wprowadzić inne oczy zobaczyć świat. Poprzez takie piękno da się przejść. Ale można zrobić kwiaty z papieru z rąk, tak aby były one po prostu jak prawdziwe.

Jeśli używany jest papier krepa łajdak, podobieństwo jest tak wielka, że ​​chce się oprzeć na kwiat uchwycić subtelny aromat. Kwiaty z papieru z jego własnymi rękami, aby zarówno dorosłych jak i dzieci. To jest bardzo ekscytujące doświadczenie nie tolerował pośpiech, pomaga się zrelaksować i odprężyć.

Kwiaty z papieru własnymi rękami może nawet nowicjuszy. Punkt – wykonać wszystkie powoli, delikatnie. Wykonane z duszą tych kwiatów może być niezwykły i oryginalny prezent.

Szczególnie piękny wygląd róż papieru.

Róża z papieru ręce można zrobić na kilka sposobów. Bardzo piękne róże wyjścia z tektury falistej lub tkaniny. Ale jeśli ręki ani jednego, ani drugiego nie, kwiaty z papieru z własnymi rękami można zrobić nawet ze zdrowej tkanki. Do pracy jeszcze trzeba nożyczki i zszywacz. Z machnięcia, że ​​rozwija się nie jest konieczne, wyciąć okrąg o lekko falistym brzegu, o średnicy sześciu lub siedmiu centymetrów.

Następnie skręcić kulechki i zamocować w środku zszywacz, mając mocowania w poprzek. Teraz trzeba zginać dolną część i odkręcić górną.

Zakończył róża może być wklejony na tekturze, klej łodygę i liście – dostać dobrą kartę. A jeśli trzymać kilka z tych kolorów, masz całą masę. Te róże mogą ozdobić pudełko.

Aby działać lepiej wziąć kolorowe serwetki. Bardzo piękny kolor zmienia się z czerwonymi serwetkami. Farba biała serwetka na dowolny kolor nie jest tak prosta, potrzebujemy pewnych umiejętności.

Jeśli farba wyciera kolory, po prostu oderwać lub stać się nierówna.

Możesz spróbować pomalować ściereczką gąbki i umieścić gąbkę atramentu znacznik i promakivaniya szmatką barwnika tak, że po zminimalizowaniu był najbardziej intensywny kolor kulechka ostre zakończenia, a bliżej krawędzi – był prawie biały, jakby rozpuszcza. Po odrobinie praktyki kwiat malowania wyjdzie bardziej naturalnie.

Te kwiaty z papieru własnymi rękami nie jest trudne do zrobienia, a czasu zajmie trochę, ale są dobre tylko do przyklejania na pokładzie, umieścić je w wazonie, ponieważ nie mają łodygi.

Róża z papieru z rękami na nogi jest zrobić na różne sposoby. To najprostszy sposób. Weź dwustronny papier kolorowy, taki jak czerwony, i wyciąć z niego kwadrat o wymiarach 4 na 4 cm. Na potrzeby narysować kwadrat i nożyczki do wycinania spirali od brzegu do środka. Następnie należy wyłączyć kwiat, począwszy od zewnętrznej krawędzi i przeniósł się do wewnątrz. Rose odwróciła się nie wcześniej, to musi być szczelne.

Róże potrzebują niektóre gotowe klejem, dołączonym do gałązek i umieścić w misce. Pobierz oryginalny bukiet.

Tu jest inny, prostszy sposób na kwiaty z papieru z rękami na nogi. Różnica jest taka, że ​​trzeba skręcić prosty pasek papieru toaletowego lub chusteczek 25 centymetrów długości, składające się razem.

Rozłożony namiot na drut lekko prisbarivaya i tworzących płatków. Z zielonych działek kielicha cięcia papieru, są w formie X i ubierać drut. Z tych samych podwójne cięcia papieru liści i wklej pomiędzy nimi długi, wąski pasek, który zostanie owinięty trzon.

Po wykonaniu kilku z tych kolorów, można uzyskać oryginalny bukiet.

Może być nawinięta takie róże na wykałaczki, a następnie dołączyć kilka sztuk w piłkę tenisową. Takie zgrubienie może być przyłączony do przewodu. Niektóre z tych kolorów może bukiet.

Niezależnie od tego, nie zostały wykonane róże wykonane z duszy, z rękami będą zawsze przynoszą uśmiech i rozweselić.

Share →