Łagodne oczyszczanie jelit

Łagodne oczyszczanie jelit

  • 100 g siemienia lnianego
  • 250 g oleju z siemienia lnianego

Umieścić w słoiku, wlać do tego samego mielenia nasion lnu, dobrze wymieszać i twierdzą, 7 dni, od czasu do czasu mieszając wszystko. Prasie olejowej w temperaturze pokojowej w ciemności pojemnika. Po 7 dniach, można przystąpić do podjęcia tej mieszaniny i 1 łyżkę 3 razy dziennie przez co najmniej 40 minut przed posiłkiem, najlepiej 01:00 do jedzenia. Tak pić przez 14 dni.

Moc w tym okresie – wegetariańska, wyklucza alkohol, mąka i słodkie (tylko miód naturalny).

Jeśli masz przewlekłe zapalenie trzustki, nie mogą pić olej, może być pogorszenie. W tym przypadku pomóc ten przepis:

Dziurawiec, rumianek, pokrzywa, piołun zostanie podjęta na 1 1 1 0,5 i mieszane. 1 łyżki mieszanki na 1 szklankę przegotowanej wody, nie mniejszy niż 1:00. Picia 100g do 1:00 przed posiłkiem trzy razy dziennie przez 10 dni.

Olej lniany może i powinien być stosowany z zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapalenie błony śluzowej żołądka (zwłaszcza z wysokiej kwasowości). Jedynym warunkiem – z zapaleniem pęcherzyka żółciowego picia infuzji olej lniany nie na 30 minut przed posiłkiem oraz w trakcie posiłku .

Skutki uboczne mieszanki nasion lnu i siemienia lnianego (olej słonecznikowy). zapalenia trzustki, kamicy żółciowej, zapalenia wątroby. Gdy zapalenie pęcherzyka żółciowego używane tylko podczas posiłków.

Mechanizm działania i olej lniany. Nasiona lnu zanikają, oczyszczanie, wykrztuśne, emolient, kopertowanie, przeciwzapalne i łagodne działanie przeczyszczające. Nabrzmiały i nie trawić, zmielone nasiona mechanicznie rozciąga jelita, zwiększa jej zmniejszenie, przyspiesza promocji dostaw żywności. Wydzielniczą i silnik działanie przewodu pokarmowego zwiększa linamarin alkaloidów zawartych w powłoce nasion. Ponadto, zmielone nasiona lnu, pęczniały, wydziela śluz, który jest utrzymywany w długim podrażnienia śluzówki uniemożliwiając im substancji szkodliwych, gdyż nie wpływa na soki z przewodu pokarmowego.

Dlatego lnu jest stosowany w leczeniu zapalenia błony śluzowej żołądka, zapalenie okrężnicy, zapalenie pęcherza i nerek, choroby oskrzeli, jako środek wzmacniający. Len jest stosowane do wytwarzania linetol lek stosowany do leczenia miażdżycy, chemiczne, termiczne i promieniowanie obrażeń skóry.

Oleju lnianego – najlepszym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, obniża poziom cholesterolu i zwiększa stężenie fosfolipidów w krwi, a zatem stosuje się jako środek profilaktyczny do leczenia miażdżycy tętnic. Olej lniany rozluźnia mięśnie gładkie narządów wewnętrznych, obniża temperaturę ciała i zapewnia wykrztuśne działania.

Teraz wyobraź sobie, że są otoczone ze śluzu lnianego wszystkie małe, a to z nasion, nie tylko zamknąć te rany w wyniku działania enzymów, ale i leczyć stany zapalne. Ty rozmazany olej z przewodu pokarmowego, z którym usunięto wszystkie skurcze i wprowadzony do organizmu nienasyconych kwasów tłuszczowych. Teraz, gdy idzie o jedzenie, to przejdzie na nim "jak w zegarku"Co więcej, to pomoże przejście siemienia lnianego, która delikatnie stymuluje perystaltykę i lekko popchnąć bolus do wyjścia.

Poza tym wszystkim, siemię lniane pochłania szkodliwe substancje, nieuchronnie przychodzi z pożywienia niż trochę, ale ułatwi pracę wątroby.

Tak więc, stosując olej lniany, i normalizuje działanie całego przewodu pokarmowego.

W ciągu pierwszych dni od otrzymania olej z nasion możliwych luźne stolce, co jest na drugi dzień przechodzi. Jeśli choroba jelit nie zatrzyma się, trzeba zmienić wyciąg olejowy z nasion lnu.

Napar z nasion lnu: napar 1 szklanka wrzącej wody 1 łyżeczka. nasiona lnu, niech to napar. Zasadniczo po 02:00 infuzji jest gotowy, ale będzie o wiele lepiej, jeśli będziesz tego naparu w termosie cały dzień. Weź szklaną wlewu naciąganą nocy jeden z nasion.

Przeciwwskazania. zapalenie wątroby, zapalenie pęcherzyka żółciowego, gdy stosuje się tylko podczas posiłków.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu, należy skonsultować się z lekarzem!

Share →