Lany. Jak zrobić ciasto

Lany. Jak zrobić ciasto

Jeśli występują po raz pierwszy z koncepcją kitu lub widziałem go na torcie, jak to zostało wykonane bardzo trudno sobie wyobrazić. Lany – substancja wiążąca jest klejem a substancją jadalną strukturalnie jednorodne, który jest tworzony w produkcji lub ręcznie przygotowane. Odpowiednio ugotowane masy konsystencję podobną do gliny, z której można rzeźbić żadnych danych liczbowych. Co najważniejsze, te części wykonane z tego materiału jest bardzo interesujący również jadalne, stosuje się do gotowania, ponieważ naturalne barwniki i żywności.

Jeśli ciasto nie nadaje lany całkowicie, może być w ciągu 3 miesięcy, aby być przechowywane w lodówce przed umieszczeniem w lodówce, trzeba dużo filmu żywności oblewania.

Proste dekoracje do ciast można włączyć mastyksu dzieło sztuki. Z kitu może dokonać różnych dekoracje: kwiaty, liście, różne figurki, kompozycje kwiatowe są piękne ozdoby razem, nawet szkoda je tam!

Rodzaje kitu

Możesz przenieść ciasto kupisz w sklepie, lub tworzyć własne – to wszystko zależy od właściciela. Ale na pewno trzeba wiedzieć, że istnieje kilka rodzajów lanego ciasta, mają tę samą podstawę – cukier lub cukier puder, miękkie marshmallows i inne składniki różnią.

  Miód Ciasto lany. Jak sama nazwa wskazuje to pasty do ciasta wykonane z miodu, ponieważ jest łatwy rzeźbić postacie i szczegóły torcie, ponieważ jest bardziej miękki cukier, ponieważ nigdy się nie kruszy się i rozpada. żelatyna wklej ciasto. nazywany również pastillage. Jego podstawą – żelatyna, dzięki niemu sama masa zastyga szybko staje się jędrne i twarde. Wyrafinowane małe części pozwala zrobić.

  Na przykład, pręciki i płatki kwiatów. Mleko Ciasto lany. Jest jednym z najbardziej popularnych typów lanym ciastem. Stosuje się do wytwarzania mleka skondensowanego.

  Taka masa często obejmuje podstawy, sam tort lub figurki formy średnich. marcepan pasta do ciasta. To ma bardzo miękkiej konsystencji pasty, która umożliwia rozciągnąć cienką warstwę kilku milimetrów i piękne ciasta i torty okładka.

  Ale pamiętaj, co zrobić z napisami i figur nie jest to możliwe, że zawiera migdały. Ciasto lany przemysłowe. Jest uniwersalny i dlatego nadaje się jako dekoracja słodyczy i szyte. Wygląd i smak od domu nie jest inaczej. Ciasto lany kwiat. Ten rodzaj kitu – dla „biżuterii” pracy ideału, tworząc kwiat kitu.

  Można wyciąć z kwiatów masa liści, płatków, itp Nie tracą swój kształt i naturalny wygląd.

Gotowanie Przepisy kit w domu

Przed przygotowaniem uszczelniającą, ciasto po narzędzia trzeba podjąć, bez względu na to, w jaki sposób wybrać rodzaj lany,:

  Linia; Krzesło obrotowe; Kolorowe wstążki; Deska drewniana do skręcania lub suche i czyste tabeli; Okład z tworzywa sztucznego. Nóż tarczowy.

Dla różnych rodzajów produktów lany będzie inny, ale uważamy, najbardziej popularna i prosta.

Jak przygotować pastę

Lany wytwarza się z cukru pudru, z dodatkiem żelatyny, wody i soku z cytryny. Ponadto, dodać masło i glicerynę, odbywa się to w celu nie tak szybko kitu wyschły. Masa cukru ugniatano przez 15 minut.

Lepiej przygotowane lany zagnieść na stole, posypać cukrem pudrem z góry, można użyć skrobi. Należy to zrobić, aby temu zapobiec podczas pracy z lanego przyklejania do rąk i tabeli.

Odcień lany może szpinak sok, sok z buraków, sok z marchwi, sok z jagód lub innych barwników, które są sprzedawane w sklepach.

Muszą być gotowe do wklejenia w folię do pakowania, więc to nie suche.

Potrzebujesz do dekoracji ciast z kremem kitu po twardnieje. Poprawnie, gdy ciasto jest pokryty masą marcepanową lub suchego herbatnika jest powierzchnia ciasta.

Jak pokryć tort z kitu

Aby pokryć ciasto kit potrzebę, aby umieścić go na obrotnicy, tak będzie wygodniej pracować. Posypać cukrem pudrem powierzchni stołu, rozwałkować na stole, a następnie wkleić do grubości 5 mm. Rozwałkować pasty powinien być szerszy niż ciasto.

Umieść lany na torcie, za pomocą wałka do ciasta. Skrobi, posypać pierwsze ramię wygładzonej spajającego na powierzchni placka, tak aby ciasno przylega do niego, a następnie po bokach. Przyciąć nadmiar szpachli na bazie ciasta.

Pozostałości mogą mieć postać lub inne ozdoby.

Chyba dalszego ciasto dekoracji, można wkleić owinięte w folię do przechowywania i wstawić do lodówki, ale nie więcej niż 2 tygodnie.

Jak malować i zachować kit?

Praktycznie każdy gotowania potrzeby malowania kitu. Przed zrobić ciasto na placek w domu, trzeba myśleć o kolorach potrzebne do dekoracji. Dodaj barwniki lepiej niż podczas gotowania w gotowej masy, więc to będzie nawet kolor.

Jak zrobić ciasto

Jeśli plama nadal muszą po ugotowaniu kitu, to jej pierwsza piłka toczy się wokół mały, to jest pogłębienie, nalał kilka kropel farby, a następnie miesza się do jednolitego koloru i zawinięte w kawałek polietylenu.

Lany i figurki z tym nie mogą być przechowywane dłużej niż trzy miesiące, części i trzeba przygotować się do wakacji co najmniej 2 tygodnie, aby zachować ich kształt i mają czas do wyschnięcia.

Przepisy na ciasta kitu

Składniki:

  Żelatyna (proszek) przez 2 godziny. Łyżką, proszek cukru 450 +/- 50 g, 50 ml wody.

Jak przygotować pastę:

Wlać żelatynę w misce z zimną wodą, wymieszać i pozostawić do spęcznienia. W łaźni wodnej w celu rozpuszczenia go i przechowywać w lodówce.

Lany z białka jaja

Składniki:

  Syrop glukozowy 2 łyżki. łyżka. Cukier puder – 450-500 g, jajka 1 szt.

Jak przygotować pastę:

W misce wymieszać jajka białka i glukozy oraz mix. Cukier puder (450 g), dodać przesiane wcześniej, i zagnieść, aż będzie gładkie. Pobierz go w piłkę i torby z tworzywa sztucznego, usunąć, 02:00 zostawić. Następnie zagnieść ponownie. Jeśli masz dużo lepki, następnie dodać cukier puder.

Jeśli masz dobry uszczelniacz odwrócił się i proszku na stół nie ustępuje, ugniatanie, usuwając nadmiar proszku.

Lany z oleju roślinnego

Składniki:

  Oleju roślinnego 2 łyżki. łyżki cukru pudru (przesianej) 450 +/- 50 g, 1 łyżka glukozy cieczy. łyżka. 30 ml zimnej wody, żelatyny w proszku 1 łyżka. łyżka białka z kurczaka 1 szt.

Jak przygotować pastę:

Wlać żelatynę w misce z zimną wodą, wymieszać i pozostawić do pęcznienia po kąpieli wodnej, aby go i przechowywać w lodówce rozpuścić. On dodać olej roślinny, glukoza i wymieszać. Dodaj białka jaja, ponownie wymieszać i połączyć z cukrem pudrem.

Mieszaninę mieszano Scoopula dopóki utworzona masa jest formowana.

Połóż na stole, posypać sproszkowanym cukru, masy i zagnieść, aż będzie gładkie. W misce i pobrać go w plastikowej torbie, wyjąć, pozostawić na 1-2 godziny w nim. Wyrobić ponownie, a następnie przejdź do następnego formowania lub toczenia.

Share →