Lato 2014 Trendy Spódnice

Lato 2014 Trendy Spódnice

Alexander Terekhov prezentowane lukbuk kolekcja wiosna-lato 2015 Rosyjski projektant Alexander Terekhov lukbuk wprowadziła nową kolekcję na sezon wiosna-lato 2015.

Spódnica, jako główny element dobrego smaku i elegancji.

Dla każdej kobiety, spódnice mody są bardzo ważne elementy wszystkich jej wizerunku. Co roku jest inny od poprzednich trendów w modzie, a każda kobieta musi je stylowy podążać. Mianowicie, zmienić swój styl i smak do spódnicy w swojej szafie zaczynają dominować zupełnie różne odcienie i materiały.

Jakie kolory, tkaniny i style moda teraz opisać tego artykułu.

Główne trendy światowych projektantów mody.

Tak, jak nowe koncepcje style spódnica lato 2014 moda. to czołowi projektanci zidentyfikowali takie modele, które są wykonane w zupełnie różnych stylach.

Retro styl podkreślił w swojej kolekcji Christian Dior stworzył spódnicę w klasycznej czerni i bieli, które są doskonale połączone z skórzanych kurtek i kożuchów o dowolnej długości;

Kraj stylu dom mody oferowane Dsquarted2. Są one publikowane stylową spódnicę z pasa, który jest doskonale połączony z krótkim kurtka lub kamizelka ze skóry.

Styl etniczny odpowiednie dla każdej pewnej siebie dziewczyny z oryginalnym smaku;

Spódnica ołówek i peplum Spódnica podkreślają luksus uda;

Puszyste spódnica

Rygorystyczne i zwięzłe skórzana spódnica do kolan.

Jednak najbardziej popularne materiały jest lato aksamit, koronki i delikatnej skóry. Rzeczywiście, ze względu na fakt, oryginalnej formie i unikalnym architektonicznym krawieckim prosta na pierwszy rzut oka, zwykły spódnicy wyglądają elegancko i bardzo imponujące.

Ponadto, teraz za bardzo stylowy do nosić spódnice maxi. Ich cecha szczególna jest to, że proste cięcie z wysokim stanem i wystarczająco głęboko centralnych i bocznych szczelin. Ze względu na ostatni element jest znaczne wygładzanie ścisłym postaci modelu.

Szczególnie modne po kolorze:

Czarny,

Czerwony,

Pas niebieski i biały,

Oprócz tych kolorów spódnice na lato 2014 moda. Występował we wszystkich odcieniach brązu i musztardą. Także jasne kolory w modzie, zarówno w lecie jak iw zimnych porach roku, szczególnie elegancki wygląd niebieski, zielony, purpura i turkus spódnicę z satyny lub aksamitu.

Share →