Leczenia alergicznego nieżytu nosa

Leczenia alergicznego nieżytu nosa

Naturalne lek innowacyjny Aqua Maris® Znaczenie jest zalecane jako sposób «bariera» wskazany do leczenia pacjentów z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa u osób dorosłych i dzieci. Zazwyczaj choroba towarzyszy nieżyt nosa, które wynikają z reakcji alergicznej na sierść zwierząt, pyłki kurzu domowego i niektórych pokarmów inne alergeny, które wpływają osób uczulonych.

Alergiczny nieżyt nosa i jej objawy

Przyczyną błony śluzowej nosa w alergii u dzieci i osób dorosłych jest zwiększona wrażliwość na różne alergeny, w pierwszej kolejności – pyłki. Alergiczny nieżyt nosa objawia przekrwienie błony śluzowej nosa, świszczący oddech, swędzenie, kichanie, obfite wielokrotnie płynnych wydzielin. W alergiczny nieżyt błony śluzowej nosa, pęcznieje i jest rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Wystąpienie ciężkiej niedrożności nosa, świąd, obrzęk i inne objawy alergicznego nieżytu nosa mogą nie tylko wiosną, kiedy większość roślin kwitnących. W tej choroby, są trzy główne «pikować» zaostrzenie:

  • Wiosna (druga połowa kwietnia – Maja). W tym czasie, alergiczny nieżyt nosa powoduje, że pyłek z kwitnących drzew: leszczyna, olcha, dąb, brzoza, jesion, i inne;
  • początek – letniej (czerwiec Lipiec). W tym okresie, obrzęk śluzówki, obrzęk błony śluzowej nosa i innych objawów alergicznego nieżytu nosa u dorosłych i dzieci spowodowanych kwitnienia traw: tymotka, kostrzewa, jeże i inne;
  • Koniec lata – Początek jesieni (sierpień – Września). W tym czasie, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa wynikają z kwitnącymi chwastami: quinoa, piołunu, babki, ambrozja i inne.

W przypadku braku terminowego i prawidłowego leczenia alergicznego nieżytu nosa może prowadzić do zwiększonego ryzyka wystąpienia astmy, zapalenia ucha środkowego (infekcje ucha), przewlekłe zapalenie zatok (zapalenie i obrzęk błony śluzowej zatok przynosowych).

Leczenia alergicznego nieżytu nosa

Korzystanie Aqua Maris® Znaczenie łagodzi objawy alergicznego nieżytu nosa i pomaga odtworzyć uszkodzoną błonę śluzową nosa alergenu w leczeniu alergicznego nieżytu nosa u osób dorosłych i dzieci. Stało się to możliwe dzięki temu, że Aqua Maris® Znaczenie oferuje innowacyjne podejście do profilaktyki alergii – tak zwana metoda bariera leczenia. Można zapobiec ekspozycji na błonę śluzową nosa na alergen, w wyniku powstaje reakcja alergiczna.

Istotą sposobu izolacji w zastosowaniu wodnego Maris® Chodzi o to, że jego główny składnik (Ektoin) w połączeniu z cząsteczkami wody, tworząc na powierzchni błony śluzowej w rodzaju «Water Shield», Ektoin® wykonane ekstremofili – Starożytni mikroorganizmy, które od wieków zamieszkujących susza, wysokie zasolenie i wilgotności. Ektoin® potrzebuje takich mikroorganizmów, dla ochrony przed niekorzystnymi warunkami środowiskowymi.

Ekstremofile stwierdzono w 1980 r. To zdarzyło się w Egipcie, jednym z najbardziej słonych jeziorach – Wadi al-Natrun. Dziś Ektoin® jest wytwarzany przez hodowlę bakterii specjalnych warunkach wysokie zasolenie wytwarzają Ektoin® do środowiska. Po osiągnięciu pożądanego stężenia Ektoin® Oczyszczony i przetwarzane. Główną funkcją Ektoina® – chroni komórki przed uszkodzeniem i suszenia. «Gidroplenka» z Ektoina® i wody na powierzchnię błony śluzowej chroniąc je przed i zapobiega uwalnianiu alergenów «wyzwalanie» czynniki alergiczne.

Minerałów i soli morskiej śladu – kolejny element Aqua Maris® Znaczenie, a redukcyjne wywierają przeciwzapalne działanie na błonę śluzową poprawy funkcji nabłonka rzęskowego i usuwanie alergenów z jamy nosowej.

Leczenia alergicznego nieżytu nosa podczas ciąży u dzieci

Aqua Maris® Znaczenia mogą być stosowane do leczenia alergicznego nieżytu nosa u dzieci w wieku od dwóch lat, a kobiety w ciąży i karmiące piersią. Należy do leku Ektoin® tworzenie wodnych «tarcza» poprzez tworzenie stabilnych kompleksów z cząsteczkami wody, uniemożliwiając kontakt z alergenem i komórek chroniących przed uszkodzeniami błony śluzowej nosa i suszenia. Oprócz ochrony błony śluzowej od alergenów, Aqua Maris® Znaczenie ma również właściwości przeciwzapalne.

Będąc całkowicie naturalny środek, ma wysoki profil bezpieczeństwa. Optymalna dawka wynosi 1–2 wstrzyknięcia do każdego otworu nosowego 3–4 razy dziennie.

Share →