Leczenie giardiasis środków ludowej

Leczenie giardiasis środków ludowej

Wewnątrz każdego człowieka jest ogromna liczba różnych mikroorganizmów. Giardia jest niebezpieczne, pasożyty pierwotniaki, które niekorzystnie wpływają na zdrowie. Zakażenie giardiazy prawie zawsze odbywa się przez naciśnięcie zwykłe torbiele lamblia ustami.

W tym przypadku, osoba zakażona który jest zarażony tą chorobą, utożsamia się z ich odchodów milionów mikroskopijnych rozmiarów pasożyta.

Torbiele po powrocie do środowiska doskonale zachowane przez wystarczająco długi czas. Człowiek jest chory giardiasis, jeśli bierze niemyte warzywa i owoce, skąpane w otwartej wodzie, nieprzetestowanego świeże picia brudnej wody, a nie trzymać się podstawowych zasad higieny osobistej. Zwierzęta mogą być nosicielami chorób.

Giardia osiedlania się w jelicie cienkim człowieka. Często żyją w dwunastnicy lub przewodów żółciowych wątroby. Mają one szczególne przyssawkę, za pomocą którego przyczepiają się do błon śluzowych.

Aby szybko i trwale pozbyć giardiazy. niezbędne do korzystania z nowoczesnych leków, a może leczyć choroby i prostych środków ludowych.

Leczenie giardiasis chrzanem

Aby pozbyć się Giardia można przygotować chrzan balsam. Aby to zrobić, wziąć 2 lub 3 korzeń chrzanu jest średniej wielkości, a następnie dokładnie oczyścić z cząstek ziemi z pędzlem. Dzieło korzenie zaleca się usunąć, ale wierzchnia skórka usunięte z korzeniami nie potrzebują.

Nastrogat po nich z nożem w małych żetonów, aby powstałą masę w normalnym l szklanym słoju i zalać rozgniecionych korzenie tyle zimnej przegotowanej wody. szczelnie zamknięty pokrywę.

Infuse narzędzia powinny być zawsze w temperaturze pokojowej, w każdym przypadku w ciągu trzech dni. Otrzymany ekstrakt chrzanu następnie scalić i filtruje, a następnie dodać miodu do środków do optymalnej wysokości 1: 1 mieszaninę miesza się aż do całkowitego rozpuszczenia miodu i pozostawić do zaparzenia przez dalsze trzy dni. Taka kompozycja jest zalecany do lekko wstrząsnąć razy dziennie.

Weź Balsam chrzan potrzebują około 15 lub 20 minut przed posiłkiem, a do pewnego dawki.

Dzieci do 10 lat wystarczy podać jeden łyżeczki trzy razy dziennie. Bardzo małe dzieci do roku wystarczy na pół łyżeczki. Każda osoba dorosłych zaleca się przyjmować 1 łyżka trzy razy dziennie.

Przebieg skutecznego leczenia wynosi 10 dni, a następnie przez 7 dni przerwy, a następnie leczenie jest konieczne powtórzenie raz.

Share →