Leczenie głębokiej ciśnienia wrzody z martwicą i obornika

Leczenie głębokiej ciśnienia wrzody z martwicą i obornika

Natalia

Witaj! Jakie są szanse na wyleczenie są bardzo głębokie odleżyny z martwicą tkanki w jednej połowie kapłanów, mój ojciec ma 86 lat (prawie 87 lat, jego ojciec – wyłączone II wojny światowej). Na początku nie posmarował ojciec odleżyn nadmanganianu potasu, jak zaleca się w szpitalu, gdzie leżał 1,5 miesięcy (pierwszy w traumatologii – tam z zwichnięty ramię, zmniejszyć znieczulenie ogólne Następnie w neurologii, a następnie w terapii, odleżyny utworzona już w terapii. – 3 tygodnie przed odpływ), szpital był na odleżyny skorupy, w domu od piątek 3.01.13, nadal smarować roztwór nadmanganianu potasu, ale wokół krawędzi skorupy zaczął się cofać, a tam w głębi było widać, że pojawia się ropa, na co dzień głębiej więcej martwicy i ropa i zgniły zapach zintensyfikowane. Dziś przyniósł chirurg z kliniki, odciął nożyczkami skorupy – pod otwartą głęboką dziurę z martwicą tkanek i ropa, chirurg przyniósł fiolkę dioksidina, jedna fiolka wylewa na serwetce i umieścić go w rowku, klejona poprawkę, po opuszczeniu chirurga po chwili Ten bandaż zamoknie i odkleić plaster (poprawki klej „Bintley-M”), ponownie umieścić w ranę tę samą tkaninę, więc lekarz powiedział, że powinienem być 1 na dzień, i ponownie sklejone nowy plaster, a następnie ponownie przykleić, więc Patch-plaster cały czas jest mokry i powieść po pewnym czasie. Czy robię, to leczenie jest wystarczające – 1r.v dni put zwilżoną szmatką 1 ampułki dioksidina?

Jakie są szanse na uzdrowienie odleżyn? Lekarz zasugerował, że mała szansa, mówią, może być na żywo do dnia 9 maja już nie. Mógł popełnić błąd w prognozie?

W szpitalu (do ramion dyslokacji) ojca przeniosła się w domu i udał się do toalety i zachorował w szpitalu (po zastoinowej zapalenie płuc temp.39 który stał długo i udało każde inne antybiotyki i zakrzepicy żył głębokich kończyn dolnych, którzy się do ojca po dropperów z prednizonem (powołany zav.otd. bez sprawdzania w poprzednim oświadczeniu, ojca i tak tendencji do zwiększonego zakrzepicy i przeciwwskazania do prednizolonu zważywszy, że jest to niemożliwe w skłonność do zakrzepicy, zakrzepica, itp .. powoduje zwiększone krzepliwość krwi, w ogóle, lekarz nie zdawałem sobie sprawy, że mój ojciec powtarza, zatorowość płucna, a następnie w 2008 roku został zainstalowany w filtr do kawy w GKB1 2008), po 2. kroplomierzem z prednizonem wieczorem strasznie opuchnięte nogi (po 1 za spuchniętą do nocy, ale to nie było tak bardzo widoczne) i lekarza (po Powiedziałem mu mówić na prednizolon) po cenach dumpingowych, że jego ojciec taki obrzęk z powodu niewydolności serca, ale jego ojciec nigdy nie był taki obrzęk z powodu zastoinowej niewydolności serca, zakrzepica, ale były wielokrotnie po tych dropperów ojciec stanąć na nogi nie mógł się z powrotem w łóżku, zatrzymał się, a mój dotykowy nogi przenieść lub odesłać go do łóżka, jego ojciec dostarczyć ból (w szpitalu, i nadal), że leży w łóżku bez ruchu, nie obraca się (jak je zainwestować, więc będzie w stanie kłamać).

Teraz wieczorem jeszcze podjęto decyzję o zmianie dioksidina bandaż (chociaż chirurg że jutro będzie konieczna zmiana opatrunku), ponieważ wszystko było mokre i łatka jest powieść ponownie. Nasączone serwetka nowy dioksidina i umieścić w jamie odleżyn. Na dole ciemnym miejscu – prawie czarne, to zły znak? Co robić?

Pomoc Forum. Może nawet trzeba używać innych leków? Może leczyć odleżyny?

Jak długo to trwa?

Instrukcje do dioksidina odczytu, który ma zastosowanie tylko w szpitalu i po już wtedy, gdy inne antybiotyki nie pomogą. Natychmiast zaczął te leki (na podstawie opinii lekarza podłoga-ki). Prawda?

Lub wyniki w stosowaniu innych dioksidina w leczeniu odleżyn?

Share →