Leczenie hemoroidy

Leczenie hemoroidy

Hemoroidy Dezarterizatsiya

Hemoroidy Dezarterizatsiya – jedna z najbardziej nowoczesnych metod high-tech leczenia hemoroidów. Istota tego sposobu polega na ligacji tętnic zasilających hemoroidy. W tym transanal dostępu, tj. E. poprzez tylny otwór, wprowadzenie specjalnego narzędzia.

Hemoroidy Dezarterizatsiya pozwala cięć bez bólu i wyeliminować przyczynę choroby, a także znacznie ograniczyć czas trwania okresu rekonwalescencji.

W klinicznych praktyka dezarterizatsiya hemoroidy ( HAL / RAR – Hemoroidy podwiązanie tętnic i Awers Anal Naprawa) stosowany od 2002 roku, ale rozpowszechniona technika na świecie było tylko w 2007 roku, kiedy dane zostały opublikowane pięć lat obserwacji. Wyniki oczyszczania dla tej procedury w porównaniu z wynikami z tradycyjnego leczenia chirurgicznego (96% – Operacja w stadium choroby III) -IV został oznaczony przez prawie bezbolesny okres regeneracji, pacjenci wrócili do swoich normalnych czynności w ciągu 1-2 dni po zabiegu. Ryzyko powikłań była bardzo mała (1-2%) i ograniczone krwawienie z odbytu i zakrzepicy łagodne hemoroidy zewnętrzne, nie wymagają hospitalizacji powtarzane.

Rozwój zagrażających życiu powikłań odnotowano.

Dezarterizatsiya hemoroidy przez specjalną jednostkę austriackiej firmy AMI.

Rys.1. Aparatura A.M.I. HAL -Doppler II

Umożliwia to przy użyciu sondy ultradźwiękowej usta¬zablokowany¬cja na proktoskopów, identyfikacja głównych tętnic, które przyczyniają się hemoroidy.

Rys.2. Identyfikacja tętnicy hemoroidalnej. HAL – procedura

Po odkryciu tętnicy jest przyszyty lub związany na światło odbytnicy. Pozbawieni żywności hemoroidy jest na pierwszym, a następnie w pełni stwardniające (zamknięte). Zazwyczaj Istnieje 6 głównych tętnic pnie do ligacji tj pasma wlewka podczas pracy.

Rysunek 3. Miga tętnicy hemoroidalnej. HAL – procedura.

W etapie III hemoroidy chirurgia uzupełniona ustalające śluzowe oddzielne szwów ( RAR mukopeksiya ) Za pomocą specjalnego proktoskopów. Tak więc nie jest wsunięty do kanału odbytu węzłów z późniejszych blizn.

Mukopeksii etapy. RAR– procedura.

Zatem preimuschestvoim hemoroidy Dezarterizatsii – HAL – RAR są:

  • nowoczesna oczyszczalnia nie chirurgiczne hemoroidów za pomocą nowoczesnych urządzeń high-tech pozwala nam wyeliminować przyczynę choroby bez nacięcia i bólu, znacznie zmniejszyć czas trwania okresu rekonwalescencji.
  • Procedura ta jest wykonywana w znieczuleniu dożylnym
  • nie udziela żadnych cięć
  • Pacjent jest odprowadzany ze szpitala w dniu zabiegu lub następnego dnia
  • minimalny dyskomfort i ból w pierwszy dzień lub dwa po zabiegu
  • wrócić do swoich normalnych zajęć i pracy w ciągu 1-2 dni po zabiegu
Share →