Leczenie mięśniaków macicy ludowych i środków zaradczych

Leczenie mięśniaków macicy ludowych i środków zaradczych

Propolis ratuje od mięśniaków

Kilka lat temu, jedna dziewczyna poszła do ginekologa, który ogłosił swoją diagnozę, co brzmiało dla niej jak wyrok śmierci – mięśniaków. Dziewczyna była bardzo boi się iść pod nóż. Nie wiedziałem, gdzie się udać, do kogo się zwrócić o pomoc, i postanowił udać się do wsi dziadka, który kiedyś pomógł mu przydatne porady. Cała nadzieja była tylko na niego samego. Jej dziadek hodowli pszczół, więc wie o nich bardzo dużo.

Tutaj zaleca się poddać propolis leczenie wnuczka, wiedząc, że jego silne działanie.

Nie wiedząc o skutkach ubocznych, nie wiedząc nic o propolis, zaczęła układać noc na własne ryzyko i małe kulki z propolisu. Była traktowana z propolisem 10 dni, a następnie do 5 dni wolnego, a więc 3 kursy. I przez cały ten czas wierzyła, że ​​propolis zawsze powinien jej pomóc! Po pewnym czasie, postanowiła po raz kolejny wydaje ginekologa, aby dowiedzieć się, co wynika z jego traktowania narodowego. I usłyszałem dobre wieści: macicy znacznie ograniczone!

Dziewczyna kontynuowano leczenie iw rezultacie miał leczenie z 3 dań z propolisu macicy. Mięśniaki całkowicie zniknął, a dziewczyna radośnie ogłosić, do lekarza, niż traktuje się, a ona nie była zaskoczona, mówiąc, że propolis leczy wiele chorób, tylko o tym mało znanym.

Herbal leczenia mięśniaków macicy

Skutecznym sposobem leczenia mięśniaków macicy zioła. Kolekcja składa się z następujących ziół: 2 gramów głogu, 3 gramy motherwort, 1 gram stokrotki. 2 grammv dziurawiec, nagietek 1 gram, 3 gramy Helichrysum i 1 g kory kruszyny.

Zioła te należy wymieszać, wlać do termosu i wlać pół litra wrzącej wody w nocy.

Share →