Leczenie nadżerek tradycyjnych metod.

Leczenie nadżerek tradycyjnych metod.

Erozja szyjki macicy – uszkodzenie błony śluzowej szyjki macicy.

Przyczyną erozji przyczyniają się do chorób zapalnych narządów płciowych (z szyjki macicy, pochwy, et al.). Często choroba ta nie wydaje się być żadnych niepokojących objawów, więc erozja w większości przypadków wykryte podczas rutynowych kontroli.

Ale nie sądzę, że brak objawów może odmówić leczenia.

Przewlekła forma erozji może powodować zatykanie przewodów wyprowadzających gruczołów szyjki macicy. Zbierz alokacji będzie stanowić torbiel.

Także przy dłuższym czasie trwania zapalenia śluzówki macicy może wzrosnąć do utworzenia fałd, przyczyniają się do kanału szyjki polipów.

Należy zauważyć, że erozja odnosi się do choroby, przyczyniają się do raka szyjki macicy.

Procedurą zalecaną przez erozję medycyny tradycyjnej

Wanny z erozją.

• Alternatywne wypalanie (różowy kąpieli słabym roztworem nadmanganianu potasu) z leków przeciwzapalnych (kąpiele z nalewki z nagietka).

• Sprawdź, waciki medyczne Cudweed. Roślina ta ma silne właściwości lecznicze. 1 godz. Mieszanka ziół z 10 posiekane godzin. L. świeże masło (lub warzyw), oleju i 2 h. L. miód.

Należy pamiętać, że olej i miód powinien być naturalny i bez konserwantów. Maść zanurzyć gazę i wprowadzić głęboko do pochwy w nocy. Zapewnić leczenie na tydzień.

Tampony z rokitnika zwyczajnego olej z erozją.

Możesz także użyć tamponów nasączonych rokitnika zwyczajnego olej lub olej St. John brzeczki. Wpisz je w nocy na 10 dni.

Maść Kalanchoe erozją.

Przygotowanie soku maścią z 3 części apteki Kalanchoe i 1 część miodu. Namoczyć tampon z tej maści, i wejść do pochwy w nocy. Przebieg leczenia – 1 tygodniu.

Cprintsevaniya erozją.

• Czy douching wlewem korzeni glistnika. Aby to zrobić, przez 1 godzinę. Sproszkowane korzenie suchego zalać 1/2 szklanki przegotowanej wody, w termosie 01:00 szczepu.

• Aby mieszaninę douching nalewki z nagietka i 10 procent ekstraktu propolisu (alkoholu w stosunku 1: 1). 2 szklanki ciepłej przegotowanej wody rozpuścić 1 łyżkę. l. mieszaniny i stosuje się do przemywania pochwy. Przebieg leczenia – 7 dni.

Zioła z erozją.

Wewnątrz znajdują się wywar z ziół. Weź 1 łyżka. l. tymianek zioła i 1 łyżki. l. liście mięty. Zalać 2 szklankami wrzącej wody, trzymać na małym ogniu przez 5 minut, ostudzić, przecedzić.

Pić 1/2 szklanki 4-5 razy dziennie.

Dynia z erozją.

Leczenie erozji może wyznaczyć lekarza. Jedyne, co jest zalecane – dyni. Jej spożywane na surowo, gotowane, formą parze, na czczo napój zrobiony z soku, kasze i sałatek wykonane z innych warzyw. Gdy szyjki macicy erozja miąższu dyni jest usuwany, położyć go w gazę, aby tampon i włożył go do pochwy. Takie postępowanie sprawia, kilka kolejnych dni.

Gdy erozji szyjki macicy pomaga następujące leczenie.

Wieczór Bicze słabym roztworem nadmanganianu potasu i wytrzeć do sucha. Następnie wyciąć 4-5 aloesowa cm długości, usuwając wszystkie kolce na brzegach, wdrożyć soczyste strony i umieścić na noc w pochwie, tak traktowane przez około miesiąc, a erozja uleczy.

Przepis z erozją

Gdy nadżerek – sok z pokrzywy i celandine (w równych proporcjach) lub kleik z liści pokrzywy. Mokro tampon i umieszczony w pochwie w ciągu 10 dni. Aby douche: 1 łyżka. łyżka posiekanej glistnika zioła, zalać szklanką wrzącej wody, umieścić na 15-20 minut w kąpieli wodnej, ostudzić, przecedzić.

Ubiegać się o miesiąc.

Glistnik – roślina trująca, ale jego aktywne składniki pomagają oczyścić powierzchnie skóry i śluzówki wzrostów i leczyć. Że zawiera kombinację dwóch efektu terapeutycznego – usuwanie uszkodzonych komórek i nieprawidłową stymulacją wzrostu zdrowych komórek zróżnicowanych erozji błony śluzowej. Jest również silny efekt dezynfekujący tej rośliny. Pokrzywa zmniejsza krwawienie, uzdrawia i dostarcza lokalnie witaminy C. Roślina ta jest dobrze regeneruje tkankę.

Łączne stosowanie tych ziół daje maksymalny efekt.

Piołun i propolis poradzić sobie z nadżerek

Spróbuj na leczenie z piołunu i propolisu. Piołun – bardzo przydatne roślin, chociaż ludzie stosunek do niej nie jest bardzo dobra. I była gorzka, i to rośnie wszystko. Ale piołun dla kobiet jest koniecznością.

I propolis – naturalny antybiotyk, jest dużo zabija wirusy i bakterie. Z wywaru z piołunu zrobić douching. Ona jest bardzo dobrze się goi. Przygotowanie brzeczki w następujący sposób: 3 łyżki suche surowe piołun zalać 1 szklanka wrzącej wody i gotować przez 5 minut. Następnie przecedzić i wycisnąć bulionu.

Daje bardzo skoncentrowany. Bulion należy rozcieńczyć ciepłą przegotowanej wody w stosunku 1:10. Douching zrobić dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Z propolisem zrobić tampony: kawałek (3) rolki gramów w gazę z łyżeczką miodu leżał w pochwie. Więc dwa miesiące, z wyjątkiem krytycznych dniach.

Piołun i propolis są bardzo pomocne.

Share →