Leczenie oparzeń w domu. Moje doświadczenie

Leczenie oparzeń w domu. Moje doświadczenie

Witam drodzy czytelnicy i goście blogu „HLS”!

Tyle czasu minęło od publikacji mojego ostatniego artykułu, wstyd jest przed tobą. Jeden szczęśliwy, moja cała rodzina, aby zebrać po wypadkach, które miały miejsce z moim synem, a następnie po drugim, a z jej córką. Dzięki Bogu, dzieci odzyskania, aw tym artykule postanowiłem powiedzieć, że szczególnie pomógł nam leczenie oparzeń w domu .

Ale najpierw chciałbym poinformować o dość nieprzyjemnym wydarzeniu, a następnie nawet mały wniosek do Ciebie!

Dwa dni 2-3 kwietnia na blogu przeprowadzono DOSS-atak. Strona próbował złamać, a ja nadal nie jestem w pełni przekonany, napastnicy udali cel, czy nie. Odłączonej bloga dziennie, ale tylko wtedy po podłączeniu swojego bloga do tego samego systemu (który filtruje IP, spam, zmniejsza obciążenie serwera), pracownicy ponownie włączyć glowny.

I prośba do was jest taka: jeśli nagle znaleźć się na moim blogu, a będziesz przekierowanie do innej strony (jak zdarzyło mi się raz), proszę wysłać mi e-mail, o tym na adres lub wysłać list z formularza na stronie „kontaktów”. Będę bardzo wdzięczny!

Jest jeszcze jedna opcja, przechodząc do strony głównej bloga, system prosi o podanie captcha. To nie jest straszne, choć nieprzyjemne. A najważniejsze, że nie jest tak, powtarzane wielokrotnie. Jeśli tak się stanie, jak został poinformowany o tym problemie, to zdecyduje, co zrobić z takiego systemu ochrony!

Leczenie oparzeń w domu

Wcześniej uważany pierwszej pomocy na oparzenia. Idź jeszcze raz na ten link, aby właściwie zrozumieć, co zostanie omówione. Ważne jest, aby wiedzieć, i będzie w stanie określić stopień uszkodzenia skóry.

Na tej podstawie będzie konieczne, aby szybko dostarczyć awaryjnego pierwszej pomocy kompetentnie przeciwnie nie pogarszają pacjenta.

Ostrzeżenie! Przed przystąpieniem do przenoszenia popularnych receptur w leczeniu oparzeń, patrz następny film z zaleceniami lekarza-resuscytatora pierwszej niezbędnej pomocy oparzeń:

Z własnego doświadczenia, a także, w opinii innych ludzi, można powiedzieć, nawet biorąc pod uwagę stopień uszkodzenia skóry, a wszystko, co potrzebne na początku nie było, sam przepis nie każdy człowiek może w równym stopniu pomóc. Dlatego musimy szukać jego medycyny! Zawsze tak myślałem o tym.

Poniżej wymienię teraz patrzysz na receptur skutecznego leczenia oparzeń w domu. i mam nadzieję, że będzie wybrać najbardziej odpowiedni.

1 receptury.

Musimy wziąć 1 szklanka gęsi tłuszcz topiony niesolonego (można zastąpić wewnętrzną smalcu). Nastrogat następnie także o 1 szklanka kredy (od teraźniejszości, bez dodatków, naturalne elementy, które są zapisywane na tablicy). Dodaj 1 tabletka zgnieciony streptotsida (biały, sprzedawany w aptece). I 1 pęczek „palcami diabła.” Wszystko wymieszać w garnku. Korzystnie w warstwę emalii.

Umieść na ogniu, i sterylności doprowadzić mieszaninę do wrzenia. Gdy wszystko jest fajne, maści gotowe.

Maść Kolor szarzeje. Rozprowadzić na gazy i bandaż oparzenia. Jeśli rany ropne, oczyścić je, nie jest konieczne. Zmień bandaż na co dzień. Serwetki z maści odpadnie siebie, gdy tylko usunie bandaże.

Przechowywać w lodówce trzeba maści.

Najważniejsze w tym przepisie – dodać „Piorun” (belemnits). To On daje szybki efekt gojenia. Na Ukrainie, to się nazywa „szynka”. Można go znaleźć na wzgórzach kredowych. Belemnits usuwa proces zapalny, doskonale leczy otarcia, rany, oparzenia, usunięcie zęba.

Minerał ten zawiera konkretne pierwiastki śladowe są uczuleni na to brakuje.

Do leczenia ran trzeba Black Powder palec trochę do rany zabliźnione bez wychodzenia bliznę.

Streptocid Maść ma skomponowana działanie przeciwbakteryjne w stosunku do paciorkowców, meningokoków, gonokoków, pneumokoki, E. coli i inne bakterie.

Tłuszcz gęsi jest bardzo wyjątkowy w jego właściwościach fizycznych i chemicznych. Lekkostrawne, zawiera enzymy, które regulują metabolizm i pomaga oczyścić organizm z substancji rakotwórczych.

2 przepis:

Smarować spalony emulsji miejsce sintomitsinovoy, następnie wlać czystą ściereczką skrobię ziemniaczaną i dodać go spalić na natłuszczonej powierzchni emulsji skóry. Dobry bandaż.

To był efekt, należy natychmiast zastosować to narzędzie do nagrywania. Wkrótce znikają pieczenie i ból, rany goi się szybko, nie pozostawiając żadnego śladu.

Ta metoda jest naprawdę bardzo proste, jeśli wziąć pod uwagę, że nawet przed ludźmi wśród chłopstwa, kiedy nie było antybiotyków, ludzie traktowani jedną skrobię. Ten przepis jest nadal dobra, że ​​emulsja sintomitsinovaja chroni przed infekcjami palić rany, jako barierę skóry jest uszkodzony na oparzenia i otworzyć wrota zakażenia.

3 przepis:

Niezbędne do przygotowania kwiatów nagietka i szlifować je na proszek w młynku do kawy. Proszek dodany do roztopionego wnętrza słoniny (poprzednio niską emaliowanych). Nie bierze się pod jedną część proszku do 4 części nagietka wieprzowego łoju. Mieszaninę miesza się z ogniem i przytrzymanie przez 1-2 minut, po czym usuwa się przez 2 minuty, a następnie pozostawiono na ogień. Tak prodelyvat przez 10 minut.

Następnie pozostawić mieszaninę na małym ogniu przez 30-40 minut. Wyjąć i osuszyć w trzech warstw gazy. Wlać do banków i przechowywać w lodówce.

Niech to będzie jako „pierwszej pomocy”.

Oznacza to maść Krem doskonale leczy nie tylko oparzenia, ale także zmniejsza, siniaki, czyraki, pieluszkowe, a nawet hemoroidy. Może być również stosowany jako „produkt kosmetyczny” zmarszczki na twarzy i szyi.

Wszyscy zapewne wiedzą, że nagietek ma właściwości lecznicze główne, a gojenie się ran i wykazuje działanie przeciwbakteryjne. Dlatego też leczenie jest nie tylko szybkie, ale również delikatnie, gdy nie ma w ogóle blizny.

4 przepis:

Weź jeden wosk kościół świec. Dodaj do niego dwie tabletki streptotsida i olej z nasion bawełny (może zastąpić ssaka lub rokitnik), jak się okazało stopiony świeca. Całość mieszać i gotować przez 10 minut na małym ogniu.

Ostudzić i przechowywać w maści lodówki. Jeśli to konieczne, to oparzenie regularnie smarowane.

Jak już opisano powyżej, streptocid wywiera działanie przeciwbakteryjne i olej – zapobiega spożycie wpisu organizmów patogennych, gdy bariera ochronna skóry jest łamany.

5 przepis:

Jest to konieczne, aby pobrać 20 g propolis 80 g wazeliny i 80 g lanoliny. Zagotować wszystkie łaźni wodnej. Gorąco sączy się przez gazę i przelać do słoika. Po chłodnym i zagęścić w lodówce.

Maść jest równomiernie na gazę szmatką i nanieść na miejscu oparzenia. Bandaż. Zmianie bandaża jest pożądane do 4 razy dziennie.

Celofan, w każdym razie nie zamknąć!

Że nie zostali oszukani przy zakupie propolis, wosk wiem pływaków w wodzie i natychmiast zapada propolis obecne w wodzie. Poza zapachem jego pachnące i żywicznych oraz w wosku – silnym kwiatów. Mały kawałek propolisu w ustach powoduje lekkie pieczenie i drętwienie języka.

Jeśli te wszystkie znaki nie, to nie jest propolis lub występuje wiele zanieczyszczeń wosku.

6 przepis:

Kolejna wielka receptury do stosowania w wosku.

50 g wosku pszczelego, topi się w łaźni wodnej w 200 g proszku. Istnieje również umieścić 50 g tłuszczu gęsi (jeśli nie jest możliwe zastąpienie masła). Wosk z gęsim tłuszczu, wymieszać drewnianą łyżką, aż gładkie.

Nie dużo ciepła. Następnie wyjmij słoik z patelni i dodać do mieszanki pobity jaj, świeże. Ponownie wymieszać na gładką masę. Maść nakłada się na czyste bandaża i łączą się z miejscem oparzeniem.

Opatrunek zmienia się codziennie. Za każdym razem, strzelanie bandaż rana jest traktowane słabym roztworem nadmanganianu potasu lub furatsilinom i posypać sproszkowaną rany streptocid. Następna nałożona na wierzchu maści.

Ta metoda w doświadczeniu krajowym szybko gojące się rany.

7 receptury.

I już ułożyła kilka receptur, uczynił ją maść, która obecnie jest stosowana w leczeniu oparzeń.

Wymaga Propolis 20 g 50 g wosku pszczelego 100 g rokitnika zwyczajnego olej, 2 tabletki streptotsida. Propolis, wosk ogrzewa się w łaźni wodnej, dodać olej, streptocid i doprowadzić do wrzenia. Mieszanina natychmiast filtrujemy przez gazę, wlać do słoika.

Ostudzić i przechowywać w lodówce. Na rany, a także w innych receptur, maści nakładać, równomiernie wstępnie smarowane mgła serwetkę. Bandaż zmienia się codziennie.

Wcześniej Ranę traktowano roztworem nitrofurazon.

Cóż, w tej sprawie powinien stwierdzić transfer receptur. Chcę zobaczyć mnie często w literaturze na temat wykorzystania pozytywnych opinii w leczeniu oparzeń receptur, które zawierają wapna. Osobiście jestem przeciwko tej metody, więc nie umieszcza ich w swoim liście najskuteczniejszych metod spalić leczenie w domu .

Na tym kończy się artykuł. Bardzo bym się z tobą zobaczyć, drodzy czytelnicy podzielili się swoimi osobistymi doświadczeniami w leczeniu oparzeń, jeśli chcesz coś się stało. Podsumowując, proponuję wam trochę od tematu i zrelaksować się słuchając utworu przez Skrzypek wspaniały śpiewak, którego głos byłem bardzo zafascynowany.

Jeśli artykuł był pomocny dla Ciebie, będę wdzięczny, jeśli podzielić się nim ze swoimi znajomymi klikając przyciski portali społecznościowych. I nie zapomnij o moją prośbę do Ciebie na początku tego artykułu.

Najlepsze życzenia i dobre zdrowie, Nina!

Z artykułu dowiedziałeś się o przepisy kulinarne skutecznej maści w leczeniu oparzeń.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, powiedz autora "Thank U" klikając na przyciski serwisów społecznościowych:

Share →