Leczenie skazy środków ludowej

Leczenie skazy środków ludowej

Skaza – to zwiększona wrażliwość skóry na bodźce zewnętrzne. Najczęściej u dzieci. Skaza nie jest chorobą i jest zazwyczaj dziedziczone. W większości przypadków, skazy mogą wystąpić z powodu niewłaściwego podawania u niemowląt. Powody, dla których wystąpi taka reakcja, nie jest jeszcze «dojrzały» Układ trawienny dziecka i dysbioza – Zmiany w mikroflorze jelitowej.

Objawy skazy jest wysypka skórna (zazwyczaj czerwone). Zjawisko to występuje najczęściej na twarzy. Powoduje podrażnienie i swędzenie.

Leczenie skazy w przeważającej części, korzystnie z zastosowaniem tradycyjnych metod, niż za pomocą leków. Artykuł «Leczenie skazy środków ludowej» spojrzeć na niektórych opcji.

Uzdrowienie środków ludowych.

Skorupki.

Poświęć świeżych jaj powłoki i wyjąć wewnętrzną warstwę (opcjonalnie), przygotować posiłek. Gaszenia powstałego mąkę przy użyciu soku z cytryny. Dziecko powinno mieć jedną łyżeczkę mąki dziennie przez miesiąc.

Korzeń cykorii.

Weź 50 g pokruszonego korzenia cykorii i wlać litr wrzącej wody, a następnie odstawić na dwie godziny. Następnie, należy doprowadzić do wrzenia przez 20 minut i ostudzić. Użyj napięte bulionu przygotować kąpiel z temperatury wody 36-37S. Zastosuj puszkę narzędzia i alergie.

Kąpać dziecko raz na dobę – rano, wieczorem lub po południu.

Kanapa korzeni trawy.

Musisz wziąć jedną łyżkę mielonego korzenia quack trawie. Wlać 500 ml wody i gotować przez 15 minut. Niech zaparzyć i odkształcenia.

Skuteczne leczenie jest konieczne podawanie dziecku 100 ml trzy razy dziennie.

Ziołowy wywar.

Aby przygotować bulion gotować porzeczki czarnej liście – 20 g, 30 g liści truskawek, 10 g liści orzecha włoskiego, 20 g ziela krwawnika, 30 g liści brzozy, 60 g liści mącznicy lekarskiej, 40 g ziela tricolor fioletowy, 20 g serii, 20 g biały herb pospolity, duży korzeń łopianu – ’30 Weź 4 łyżki mieszanki i wlać 500 ml wody. Załóż nalegać na siedmiu – 08:00. Następnie ogrzewać do wrzenia przez dziesięć minut, a następnie ostrożnie naprężenia.

Trzeba wziąć trzy razy dziennie przez dwie łyżki. To narzędzie jest bezpieczne nawet dla małych dzieci i cieszy się dużą popularnością.

Czarny sok rzodkiewka.

Możesz użyć soku z czarnej rzodkwi w leczeniu skazy. Nadanie soku powinno być stopniowe, rozpoczynając od jednej kropli, stopniowo zwiększając dawkę do jednej łyżce. Należy wziąć około 25 minut przed posiłkami trzy razy dziennie.

Weź trzy części oliwy z oliwek lub oleju dziecka i jednego z oleju sosnowego, dodać trochę witaminy C i gotować mieszaninę. Zastosuj się do objęcia skazy skóry.

Kolekcja leczniczego.

Jeśli objawy skazy krwotocznej u dziecka mogą być przygotowane następnego rosołu – trzeba wziąć 30 gramów rzędu, 15 g korzenia mniszka lekarskiego zwyczajnego, 30 g barwnika o marzanny korzeń, korzeń lukrecji 10 g Korzenie duży kubek ’15 kolekcji przygotowane (10 g), wlać 300 ml wrzącej wody i gotować przez dziesięć minut. Następnie przesączono i rozcieńczono z wrzącej wody. Należy przyjmować jedną lub dwie szklanki wywaru rano.

Do leczenia skazy u dzieci z pomocą popularnych metod można wytworzyć zgodnie z bulionu. W celu przygotowania niezbędnych do podjęcia 15 gramów sproszkowanej kory Viburnum. Przygotować bulion tylko – wypełnić odrę ½ szklanki wrzącej wody i odstawić na pół godziny. Po tym, wlew i odpływ do objętości do jednej szklanki (200 ml).

Powinna podjąć w ciągu dnia jedną łyżkę po jedzeniu.

Weź 20 g suchej trawy rzędu i zalać szklanką zimnej wody, a następnie doprowadzić do wrzenia i przecedzić. To wszystko – nasz infuzji jest gotowy. Powinny brać trzy razy dziennie na jedną łyżkę.

Napar zalecany również do wykorzystania jako kompresy – ten rodzaj leczenia może być nawet stosowany w leczeniu niemowląt.

Oman, krwawnika i goryczki.

Weź pięć gramów kłącza Oman wielki, trawa, krwawnika i goryczki. Wymieszaj składniki i wlać te pół szklanki wody, gotować przez 15 minut, po czym bulion powinien być cool i drenażu. Weź wywar powinien być ogrzane, jak trzy razy dziennie, jedną łyżkę.

Dandelion root.

1) Jedna łyżka posiekanego korzenia mniszka zalać szklanką gorącej wody, doprowadzić do wrzenia i kontynuować gotowanie przez 15 minut. Następnie schłodzić bulion, przecedzić. Weź wywar powinien być formą ciepła, trzy razy dziennie, na kilka minut przed posiłkami, na trzecie lub pół szklanki.

Jest to wystarczające do skutecznego leczenia.

2) Chop korzeń mniszka lekarskiego. Po tym, jedna łyżeczka proszku wypełnić jedną filiżankę wrzącej wody. Umieścić go stać w ciepłym miejscu na kilka godzin, a następnie odcedzić.

Nie powinno zająć więcej niż 50 ml trzy razy dziennie przed posiłkami.

Korzeń łopianu.

Aby przygotować, podjąć jedną łyżkę posiekanego korzenia łopianu. Wlać 1/2 szklanki wrzącej wody. To infuzji jest zalecane jako środki do oczyszczania krwi i reguluje metabolizm.

Zrobione trzy razy dziennie, w stanie ogrzanym, pół szklanki.

Truskawki i stado martwych-pokrzywy.

Do przygotowania takiego narzędzia jest niezbędne do podjęcia suchej mieszanki liści truskawek, ziół pokrzywy biały i trawy serię trójstronne. Weź wszystkie składniki w równych proporcjach. Jedna łyżka mieszanki muszą być wypełnione gorącą wodą, a następnie gotować przez dwadzieścia minut.

Przecedzić bulion i zabrać jedną szklankę trzy razy dziennie.

Środki lecznicze medycyny alternatywnej szybko i bezpiecznie dostarczyć dziecko przed skazą.

Share →