Leczenie trądziku

Leczenie trądziku

Trądzik dotyczy wielu dziewcząt. Pojawiają się niemal znikąd i pozbyć się ich nie jest – łatwe. Ogromna liczba dziewcząt spędzać godziny w lustrze w bezowocnej próbie zdobycia zdrową skórę, ale nic się nie dzieje.

W rzeczywistości, pozbyć się trądziku każdy może. Teraz istnieją dziesiątki sposobów, aby rozwiązać ten problem, trzeba tylko wiedzieć, co robić.

1) W okresie zimowym ważne jest, aby naprawdę dbać o skórę. Wszystkie środki do zwalczania trądziku, suchość skóry. Wiadomo, że nawilżacze zimą może być używany tylko na kilka godzin przed wyjściem z domu i odżywczy krem ​​za gruby dla skóry tłustej.

Dlatego też, w czasie, gdy jest poddawany obróbce, należy być tak małe jak to możliwe w zimnej i stosować kremy ochronne, zawierające cynk.

2) Zdrowa skóra jest nie do pomyślenia bez nawilżania. Dlatego też, jest konieczne użycie nawilżającego. Skorzystaj ze specjalnych kremy i płyny, które nie zawierają olejów. Ich struktura jest lżejszy, dobre dla skóry tłustej. Przemyć zimną wodą, a nie gorąca. Nie zapomnij odżywia i tonizuje skórę.

Aby to zrobić, pasuje do maski domowej roboty łyżka miodu, 2 łyżki soku pomarańczowego, łyżka soku jabłkowym – mieszanka stosować na twarz na 20 minut i spłukać ciepłą wodą. Ta procedura może być powtórzona 2 razy tygodniowo.

3) Uważaj na jedzenie. Unikaj tłustych potraw, orzechy, czekoladę. Jedz pokarmy zawierające cynk, a także owoce i świeże warzywa.

4) Uwaga na skórę głowy. Jeśli jest zbyt gruby, uzyskać jej leczenia. Pozbyć się łupieżu, zachować czyste włosy.

Nie pozwól, zamki dotyczy zapalenie obszary skóry na twarzy i upadł lub tłustych kremów stylizację.

5) Nie zapomnij, aby pić dużo. Wody poprawia stan organizmu. 2 litry wody są w stanie utrzymać odpowiedni poziom wilgoci oczyszczania krwi.

6) częściej w powietrzu, gdy temperatura jest bardzo niska. Zwiedzanie może przyczynić się do poprawy skóry. A promienie słoneczne w sposób naturalny podsushat trądziku.

7) Recepcja wystarczająco dużo czasu, uniknąć stresu i alkoholu.

8), w ciągu dnia, to nie jest konieczne, aby pocierać skórę nieskończenie środki przeciwbakteryjne. Użyj tradycyjnych chusteczek wodą termalną i mokre, aby usunąć nadmiar tłuszczu i zanieczyszczeń z powierzchni skóry.

9) W czasie, aż do leczenia trądziku, zrezygnować tonalny zasobów, proszek i rumieniec. Będą dalsze zatyka porów, musi prowadzić do dalszych zapalenia.

10) Nie dotykaj trądzik brudnymi rękami, nie należy z nich wycisnąć. Jeśli zdecydujesz się przejść procedurę czyszczenia się, starannie wykonane ręce i wszystkie powierzchnie, które będą zajmować się w toku postępowania, antybakteryjnego rozwiązania. Następnie rasparte twarz nad garnka z bulionem ziół i delikatnie wycisnąć wągry.

Nie staraj się wybrać otwarty trądzik, lub mogą być pozostawione blizny i powtórzyć procedurę więcej niż 1 raz na 2 tygodnie.

11) W tym przypadku, jeśli wszystko inne zawiedzie, skontaktuj się z terapeutą i kosmetyczki. Zostaniesz poproszony, aby przejść testy, które identyfikują przyczyny powstawania trądziku. Leczenie pomoże je wyeliminować, a kosmetyczka poradzić sobie z trądzikiem.

Nowoczesna kosmetologia ma wiele narzędzi, aby rozwiązać ten problem, trzeba mieć kilka kursów na trądzik znika z twarzy.

12) Jeżeli blizny, nie próbuj ich pokrycie, to tylko jeszcze bardziej podkreślić nieprawidłowości skóry. Teraz blizny potrądzikowe mogą być usunięte pilling lub laser, nie starają się ukryć swoje wątpliwe sposoby.

13) Jeśli trądzik wraca znowu i znowu, trzeba będzie przejść pełne badanie różnych specjalistów i rozwiązać ten problem w zespole, być może będzie to więcej czasu, niż się spodziewasz.

Ostatnio, aby pozbyć się trądziku wydawało się niemożliwe. Teraz z rozwojem współczesnej kosmetologii stało się bardzo łatwe. Ważne jest, aby rozpocząć proces, mniej pracować niezależnie i bardziej polegać na fachowej wiedzy specjalistów.

W tym przypadku konsekwencje wysypka będzie mniej i będzie czas, że trądzik «ozdobić» będzie szybciej.

Share →