Leczenie wodogłowia środków ludowej

Leczenie wodogłowia środków ludowej

Niezależnie od przyczyn wodogłowie. Pacjenci powinni stosować się do wegetariańskie jedzenie, bardzo pomocne jeść surową kapustę, bakłażan, ogórek, miód z cytryną, pietruszka, pasternak, rukiew wodna, dyni. Zamiast herbaty zaleca się pić napar wykonane z skórki arbuza. Leczenie leczenia wodogłowie należy rozpocząć od korpusu, przy czym choroba, która spowodowała powstawanie obrzęku i powinna minimalizować pobór soli i cieczy, jak i terapia lekowa jest użyteczna w celu diuretyków.

Leczenie obrzęk soków roślinnych

Rzodkiew czarna. Soku z czarnej rzodkwi w leczeniu wodogłowie, tradycyjnej medycynie zaleca pitnej z dodatkiem miodu, stopniowo zwiększając ilość leku przyjmowana w ciągu dnia, od 1/3 filiżanki dni do dwóch szkieł dziennie przez podzielenie dziennej dawki na kilka razy.

Cebula. Aby przygotować sok z cebuli trzeba w nocy, aby zrobić kilka żarówek i pokroić w plasterki, wypełnienie z cukrem. W godzinach porannych, należy wypić dwie łyżki świeżo wyciśniętego soku.

Dynia. W leczeniu wodogłowia środków ludowej zaleca się przyjmować pół szklanki soku z dyni dziennie.

Leczenie wodogłowia starszy i winogron

Czarny bez. W początkowych stadiach choroby pomaga spożyciu wywaru z kory bzu. Aby przygotować preparat, młode pędy rośliny. Posiekane kory roślin w ilości 6-8 g parzonej kilka szklanki wrzącej wody i pozostawić w piekarniku przez 5-6 godzin.

Rosół wziąć na pół szklanki do sześciu razy dziennie.

W celu wytworzenia środków według przepisu tradycyjnej medycynie do leczenia wodogłowie zastosowana może być głównym bzu. którzy domagają się wódki. Dawki tego leku dobiera się indywidualnie, zwykle zaczynając odbioru niewielkiej ilości likieru, stopniowo zwiększając ilość leku.

Winogrona. Dobra pomoc z obrzękiem świeżych winogron. Przez dziesięć jagody tej rośliny powinny jeść rano, na czczo, a następnie nie jeść jak najwięcej.

Takie musi być kontynuowany przez dłuższy czas.

Leczenie wodogłowia pietruszki i rzeżuchy

Przepis 1. Natki pietruszki (pół kilograma) przelewa litr mleka. Ilość eliksiru jest umieścić w piekarniku, w których mleko jest słaby 3-4 godziny. Przy sporządzaniu leku powinna być mleko nie gotuje, a następnie zmniejszenie ilości cieczy w zbiorniku dwukrotnie usunięto z pieca i filtr zawartości. Wywar z pietruszki na podjęcie 1-2 łyżki mleka w ciągu dnia co godzinę.

W trakcie leczenia zaleca się jeść jak najwięcej rzeżuchy.

Share →