Leczenie zaparcia ludowych środków zaradczych - Przepisy tradycyjnej medycyny

Leczenie zaparcia ludowych środków zaradczych – Przepisy tradycyjnej medycyny

Leczenie zaparcia środków ludowej

Zaparcia. Trzeba odróżnić losowo zaparcie i przewlekłe. Losowe występować częściej zatykaniu żołądek. Jeśli nie towarzyszy ból głowy. odbijanie, nudności, gorączka i wymioty. jest to konieczne do oczyszczenia oleju rycynowego żołądka lub sól glauberską. Łyżka masła w gorące zabrać kawę lub zimne piwo i łyżkę soli glauberskiej rozpuszczonej w szklance ciepłej wody.

Ponadto, dobrze lewatywa czystej wody. Losowe zaparcia są nadal silne ze względu na obrzęk pali odbytu, Volvulus lub obrzęk jelit. W tych przypadkach nie przeczyszczające i lewatywy nie pomoże, należy skontaktować się z lekarzem.

Przewlekłe zaparcia często rozwija się siedzący tryb życia lub nadużywania środków przeczyszczających, które osłabiają mięśnie z jelit. Musisz spróbować przenieść więcej – chodzić, biegać, robić gimnastykę. Rano w łóżku 20-30 razy powoli podnosić i opuszczać górną część ciała bez użycia rąk.

Dzień jest przydatna do 30 powolne przysiady.

Jest to przydatne, aby pić dużo kwaśnego mleka.

Aby pozbyć się atonii jelit i trwałe zaparcie. Możesz polecić kilka prostych narzędzi. Zamiast umieścić środek przeczyszczający w godzinach wieczornych (po 02:00 po jedzeniu) lewatywy. A rano na czczo wypić 1-2 szklanki zimnej wody ze szczyptą soli.

Po godzinie na śniadanie. Jeśli dokładnie wykonywać te procedury, żołądek będzie stopniowo działać sam. Następnie należy umieścić mniej lewatywę, przynosząc do dwóch w miesiącu.

Rano, jeszcze w łóżku, zrobić masaż: owinąć mokrą szmatką prawą dłoń zimna i przenieść go nie naciskając mocno na prawej stronie brzucha z dołu do góry do brzegu, w odległości 5-10. Następnie masuje tylko w lewo lewą stroną brzucha, ale w dół, aby przesunąć kału z jelita grubego do rozciągania. Powtórz te manipulacje przemian 3-4 razy. Po masażu, mały spacer lub po prostu chodzić po domu, a następnie usiąść na sedesie i siedzieć cicho, bez żadnych prób, aż do żołądka nie będzie działać. I tak każdego dnia. Po pierwsze, żołądek nie będzie działać, ale regularne masaże rade i stopniowo żołądek zaczyna się dobrze działać.

Przeczyszczające w tym czasie nie można wykorzystać.

Przestarzałe zaparcia, gdy nie przeczyszczających nie daje dobrych rezultatów, należy raz lub dwa razy w miesiącu, dokładnie przemyć okrężnicy uwolnić się nagromadzonego brudu. To powinno być tak. Lewatywa z butelki ciepłej wody. Na drugi dzień, aby umieścić dwie butelki. Następnie przejdź do dnia i umieścić cztery butelki. W wodzie dodać trochę soli lub sody oczyszczonej.

Ten daje doskonałe wyniki. Po ostatnim lewatywa iść czasem całe kawałki starego zielonkawego stolca z okropnym zapachem i żołądka po zaczyna działać niezależnie i znacznie lepiej niż przed zabiegiem. Takie płukanie przez sześć miesięcy leczy najbardziej gorące zaparcia.

Zamiast ponownego lewatywy lepiej, jeśli to możliwe, zasięgnąć porady doświadczonego lekarza, aby płukanie jelit colonica. Colonica – bardzo duże enema dwie rurki: przez jeden płyn myjący dociera do jelita i jego zawartości przez drugi i cały brudny płyn do wiadra. Praca z colonica wymaga dużej staranności i doświadczenia.

Pół szklanki oleju roślinnego do dowolnego niech noc powoli z małej strzykawki do odbytu. Cóż zrobić to przez długi gumową końcówką głębszym do jelita. Olej musi zostać na noc w jelitach.

Ten lewatywa pomaga intensywniejszej stałe odchody i zniknięcie zaparcia. Gdy żołądek jest w porządku, to jest konieczne, aby zatrzymać lewatywę oleju, zastępując je czystą wodą konwencjonalnej, a następnie odwołać.

Po 02:00 obiad umieścić to zwykłej lewatywy 6/4 szklanki wywaru z rumianku lub soli. Gdy żołądek jest dobre będzie działać natychmiast położyć drugą lewatywę z czystej wody, nie więcej niż filiżanka. Niech lewatywa powoli przez długi końcu, trzymając kubek nie jest zbyt wysoka. Ciecz w lewo w jelitach całą noc. W nocy woda jest wchłaniana i zapobiega zaparciom.

Więc 10-15 dni, przystanek zaparcia.

W maju wykorzenić mały krzew banana, umyj je dobrze, ale nie czysty nóż i gotować w dwóch szklankach wody przez 8-10 minut. Ten bulion do picia w ciągu dnia. Więc cały miesiąc.

Będzie to naprawić żołądka przez cały rok, a rok później, w maju ponownie powtórzyć leczenie.

Leczenie środków zaparcia ludowych.

Gdzie zaparcie nie jest zazwyczaj przewlekłe, ale krzesło jest wciąż niewystarczająca, a w żołądku po nie czuł odpowiednią pomoc, może być wskazane, od czasu do czasu w celu wlewu Alexandria gondoli lub pozostawia – jedyny środek przeczyszczający, który wzmacnia jelita i pobudza jelita perystaltykę. Łyżka liści namoczone w szklance wody, lub 8-10 strąków wlać pół szklanki wody (w zależności od wieku pacjenta), a rano na czczo napój. Zobacz. Leczenia zaparć tradycyjnych metod

Czasami dobrze jest wziąć te domu i środki folk. Przed kolacją, wziąć 10 kropli nalewki z cebulą na wódkę: 2/3 butelki wypełnione siekaną cebulą, wlać rondo z alkoholem lub wódki, twierdzą w cieple słońca, lub 10 dni.

Przed pójściem do łóżka wypić filiżankę naparu oczyszczonych nieogrzewanych biodrach. Albo zjeść 2 pomarańcze – wspaniałe narzędzie.

Czczo wypić dwie szklanki wody z łyżeczką sody oczyszczonej lub zjeść dwa surowe jabłko ze skórki.

Rano o 2:00 na śniadanie rozcieńczonym w dwóch filiżanek wrzącej wody z łyżką otrąb pszennych i jazdy, gdy puchną dobrze, jeść owsiankę.

Cierpi na zaparcia rosyjskich uzdrowicieli zaleca się pić wodę, w której gotowane owies lub śliwki. Sok rzodkiewka, kapusta kiszona w postaci ciepła, herbatę z suszonych wiśni, jabłka trzeba pić 3-4 razy dziennie. W postaci przeczyszczającym może być zalecana dla pacjenta i ogórka marynaty. Ogórki powinny być w słonej wodzie przez co najmniej miesiąc bez przypraw i przypraw.

Weź 4 filiżanek dziennie.

Niektóre produkty o działaniu przeczyszczającym jest błędna i dlatego nie dają oczekiwanego rezultatu. Przygotowując się do zalać wrzątkiem na nich, ale w każdym przypadku, nie gotować i słodzenia. Rano na czczo przydatne jeść kilka drenażu, a jeśli to możliwe, kilka razy w ciągu dnia, w różnych czasach.

Kora kruszyny dawna stosowane do leczenie chroniczny zaparcie. 20 g pokruszonego kory zalać filiżanką 15 i ogrzanej wody 20 minut. Weź pół szklanki w nocy.

Owoce zhostera przeczyszczające stosowane w postaci wywaru. Łyżka z całych owoców zalać szklanką wody i doprowadzić do wrzenia. Domagaj 02:00 w ciepłym miejscu.

Przesącza i wziąć pół szklanki w nocy.

Sok z buraków i szpinaku jest bardzo katharsis. Są one zmieszane z marchwi i selera oraz pić dużo razy w ciągu dnia. Jeśli zaparcia jest bardzo silny, należy dodać kilka filiżanek buraków lub jednej szklanki soku ze szpinaku na litr soku mieszanego. Czasami soku selera jest dokładnie to, co jest potrzebne do normalnej pracy żołądka i jelit.

Leczenie środków zaparcia ludowych.

Polecam jedzenie żywności zwiększa perystaltykę, zapobiegając zaparciom: wszystkie zimne napoje, zwłaszcza mleko, lody, napar, sól i słone potrawy, miodu, melasy, cukier mleczny, substancje słodzące, ale nie mąki, desery, owoce z warzywa z grubego włókna, ocieplane (buraki, rzepa, rzodkiewki), gryki, kwaśne mleko, jogurt, klacz, śliwki, wiśnie, morele, porzeczki, szczaw, pomidory, kapusta, białego wina – wszystko, co zawiera kwasy organiczne.

Jednocześnie należy ograniczyć się do produktów, które zmniejszają perystaltykę i prowadzić do zaparć. Każdego gorącego napoju – kawy, herbaty, wody i innych Segregatory zawierające taniny – kakao, czerwone wino, ryżu i wody jęczmień, galaretki, świeży biały chleb, mąka dania, zwłaszcza w gorące, wszystko xerophagy, żylaste mięso.

Share →