Leczenie zgagi - ludowe środki - jak pozbyć się zgagi ...

Leczenie zgagi – ludowe środki – jak pozbyć się zgagi w domu

Środki ludowe skutecznie pomaga w leczeniu wielu chorób, ta strona pomoże Ci znaleźć odpowiednie przepisy i zapoznanie czytelników z opinii.

Leczenie grochu zgaga

To jest bardzo proste, ludowym w leczeniu zgagi im przydać pomaga szybko.

Weź 3-5 namoczone groszek i żuć. Jeśli narzędzie nie działa po raz pierwszy, coś do gryzienia groszek 4-5 razy dziennie. (2000 Numer 16, str. 12).

Kobiety zaparivatsya garść grochu z wrzącą wodą przez to 02:00 już tam być. Po rozpoczęciu ataku, ona gryzie 2-3 grochu i szybko mijają. Nasączone groch przechowuje w lodówce, spuścić wodę. (2004 Nr 18, str. 24, 2011 №7, str.32).

Groch może być zmielone na mąkę i 1/3 godziny do jedzenia atak. A mąka z grochu (2010, №9, Art. 32)

Leczenie zgagi i wątroby korzeni dzikiej róży

Człowiek w młodości długo cierpiał zgagę. Lekarze przyznali, że wątroby przyczyna-pacjent. Wierzył, że choroby wątroby jest nieuleczalna, ale jeden profesor powiedział, że wątroba może być wyleczona i dał mu receptę. Późną jesienią, należy wykopać korzenie dzikiej róży, umyć, pokroić na małe kawałki. 0,5 kg korzeni w 4 litrach wrzącej wody na 20 minut.

Domagaj 3-4 godziny. Pić rosół przed śniadanie, lunch i kolację na 30 minut przed posiłkiem 1 szklance. Wywar z korzeni przechowywano w lodówce przed użyciem ogrzewano w łaźni wodnej.

Kiedy człowiek wypił cały bulion, choroba odeszła na zawsze. (2001 nr 7, s. 19).

Leczenie zgagi oleju cedrowego w domu

Kobieta była z wysokiej kwasowości żołądka, wrzód żołądka podejrzenia, nieustannie dręczony przez zgaga, skurcze, konieczne było ściśle przestrzegać diety. Gdy ujrzała sprzedaż oleju cedrowego. Zaczął przyjmować na 1 godzinę. 30 minut przed posiłkiem.

Tydzień później, zapomniałem o moim zgaga i skurcze, ale olej nadal pić. Miesiąc później, udało się przełamać diety – żołądek nie jest już chory, oprócz organizuje pracę jelit, normalnego snu. (2001 numer 14, str. 21).

Skorupki – sprawdzony środek ludowej na zgagę

Rozdrobnione łupiny wziąć pół godziny. Dwa razy dziennie. Wraz ze wzrostem kwasowości napojów wody w niskiej – wody z octu jabłkowego i miodu. Skorupki eliminuje zgagę, zmniejsza kwasowość żołądka, wzmacnia stawy, odżywia całe ciało. (2002 Nr 14, str. 18).

Sok z ziemniaków i ziemniaków –

To jest bardzo dobrze znany i użyteczne ludowym sposobem na kuracji zgaga nie są objawem, przyczyną choroby. Z tartych ziemniaków, wycisnąć sok. Pić pół szklanki soku trzy razy dziennie 30 minut przed posiłkiem.

Pić sok codziennie – zgaga przechodzi, a także przejść do żołądka i przełyku, choroba powoduje zgagę. (Numer 21, 2002, ss. 28-29).

W innym pokoju powiedział, że trzeba pić sok na czczo rano, pół godziny przed śniadaniem, pół szklanki. 10 dni do picia 10 dni wypoczynek i ponownie 10 dni do picia (2011 № 1, str. 28).

Jeśli trzeba szybko usunąć atak, ale nie leczy przyczyny, to pomoże tylko plasterek surowego ziemniaka – żucia i zgaga przepustkę. Jest szybki, tani i nie szkodliwe. (2010 № 18, str. 41).

Jak pozbyć się zgagi szybko

Pić trzy łyki wody – zatrzymać zgaga. (Numer 24, 2002, str. 19).

Jam kalina – skuteczny środek ludowej do leczenia zgaga

Kobieta od wielu lat starają się pozbyć zgagi – zobaczył leki trzymać się diety, ale nie mogłem pozbyć się jej 20 lat. Znajomy poradził w leczeniu choroby Kalinovoye zacięcie i dał jej słoik. Używane jako dżem Morse’a – 1 st. l. szklanka wody i pili bez ograniczeń.

Kilka dni później zgaga zniknął, i od tego czasu nie pojawił, ale konserwy i dżemy kobieta je w celu zapobiegania chorobom przewodu pokarmowego w sposób ciągły. (2003 nr 9, s. 26-27).

Rzodkiewka – ludowym sposobem na zgagę

Usuń z połowy czarnej rzodkwi, umieścić w szklance, zalać otwór miodu. W godzinach porannych pić sok, wynikających surowe wnioski jajowe. W przypadku dużej rzodkiewki, rzodkiewka można stosować 2-3 razy.

Pij sok rano na pusty żołądek. Przebieg leczenia – 2-3 rzodkiewki – wystarczy na okres jednego roku zdrowego życia. (2004 № 6, str. 27).

Jak leczyć zgaga babki w domu.

Przepis №1 Mężczyzna 40 lat cierpi z powodu zgagi, ratuje kawałek kredy, ale to pomogło na chwilę. Pewnego dnia usłyszał, że można wyleczyć zgaga babki. Co było kiedyś latem, że od czasu do czasu żuć 2-3 babki lancetowatej liści, wytłoki pluć i połknąć sok.

Po tym lecie, zapomniał o swoim nieszczęściu. Ponadto sok psyllium traktuje całego przewodu pokarmowego, zapalenie żołądka, wrzody odpowiedniego odczynu. (2004 № 12. str. 23).

Numer Przepis 2 Oto kolejny przykład tego, jak można użyć banana z chorobą. Kobieta codziennie rano zalane liść banan (lato – świeże, zimą – na sucho) szklanka przegotowanej wody, bulion pić w ciągu dnia 1-2 łyk. Saw latem i zimą, ponieważ w ciągu ostatnich 7 lat i nigdy nie miałem zgagi (2009 № 21. str. 40).

Przepis №3. Wybierz świeżego banana, przekazać je przez maszynkę do mięsa. 1,5 litra Otrzymaną masę miesza się z 1,5 kg cukru, mieszać, przechowywać w lodówce. Nałożyć 1 łyżka. l. przez 30 min przed posiłkiem trzy razy dziennie.

Kiedy kobieta zjadł wszystkie te części, choroba zniknęła na zawsze (2011 № 6. str. 41).

Słodki – Leczenie zgagi w domu

Pomaga pozbyć się korzenia lukrecji zgaga, należy szlifować w młynku do kawy i wziąć na czubku łyżką przez kilka dni. (2004 Nr 21. 9).

Jak pozbyć się zgagi pomocą tataraku

Bardzo podobny przepis, ale zamiast korzenia lukrecji korzeń tataraku jest używany. Człowiek przeczytać w podręczniku ziół leczniczych (autor Nosal) „… nawet irytujące zgaga przechodzi, jeśli trzy razy dziennie, aby zrobić drobny proszek z kłącza Ahearn na czubku noża.” Pacjent wziął tę opinię, a kilka dni później ataki stały się coraz rzadsze a następnie przepuszcza się choroby całkowicie. (2007 № 16, str. 30).

Świeże mleko kozie – znanym ludowym sposobem na zgagę.

Kobieta dwa sezony letnie zobaczył świeżego mleka koziego – 1 szklanka rano i 1 szklankę wieczorem. Zarządzane pozbyć się zgagi zawsze. (2004 Numer 23. 4, inny podobny przypadek. – 2006, №23, str 31).

Wody gliny lub krzemowy wody

Wymieszać z 1 łyżki. l. Wody w 500 g wody, pozostawić do gliny opadnie do dołu. Tyle pić 2-3 łyki infuzji, aby pozbyć się zgagi. (2005 № 6 p. 4).

1 godzina. Stir gliny i wody w szklanej do picia, ale nie do dołu, tak aby nie połknąć piasku i innych cząstek stałych. Pić trzy razy gliniane użytecznych dziennie przed posiłkami. Glina będzie ciągnąć wodę z organizmu wszelkie zanieczyszczenia, pozbyć się zgagi wątroby utwardzania. (2010 № 16, str. 10).

Pomaga również krzemienia wody. Ponadto, nie jest po prostu usunięcie ataku i wyeliminowania choroby zawsze. Miesiąc później, po tym jak ludzie zaczęli pić regularnie Flintlock wody, udało się pozbyć zgagi zawsze, dwa miesiące – przestać się martwić gruczołu krokowego (2005 numer 24, str. 11).

Jak leczyć orzeszki zgaga

Kobieta próbowała wiele sposobów na zgagę. Najprostszym i najbardziej udany był następujący: podczas ataku jada 6-7 kawałki lekko smażone orzeszki ziemne. Pomaga szybko i bardzo wygodne, aby zabrać ze sobą. (2005 № 6. str. 32)

Kwas z krwawnika z zgaga.

Miał bardzo silny pacjenta zgaga nie mógł nic tłuszczu, mięsa, mleka, jeść, był bardzo cienki. W pracy zaproponowano jej przepis Ludowy: kilka krwawnika wlać 3 litry wrzącej wody, noc, poranek, odcedzić i dodać 2 łyżki. l. cukru i kawałek drożdży wielkości orzecha laskowego. Domagaj noc w ciepłym, a następnie wlać do butelki i przechowywać w lodówce. Weź przed posiłkiem 3 razy dziennie.

Start z 1 łyżki. l. – Może być rozstrój żołądka. A następnie na 50 m Całkowita 9 litrów pić ten napar, aby pozbyć się zgagi zawsze. (2006 Numer 15, str. 30)

Leczenie zgagi zielonych orzechów włoskich w domu.

Oznacza to zalecane przez lekarza w sanatorium, powiedział, że to pomogło w leczeniu wielu zgaga domu, zapalenie błony śluzowej żołądka i żołądka. Musisz przejść przez rozdrabniacz do mięsa 200 g zielonych orzechów włoskich, pokrycie 400 g cukru, wymieszać i umieścić na 10 dni w lodówce. Przyjmować 1 godziny. Mieszaninę codziennie rano na czczo. Smak nie jest bardzo przyjemne, ale pomaga. (2007 № 12, str. 31)

Rdest (rdest ptasi) – ludowym sposobem na zgagę

Rdest wzrasta na całym świecie, to jest konieczne wykopywanie roślin przez korzenie, przemyć i wysuszyć. 4-5 rośliny zalać 1 litrem wrzącej wody, gotować przez 1 minutę, nalegać 05:00. Drink 0,5 szklanki pół godziny przed każdym posiłkiem.

Trzy dni później, objawy ustępują choroby wrzodowej przewodu pokarmowego, po upływie 10 dni mijają, przejść i zgaga. Leczenie, aby zapobiec dalszej przeprowadzone dwa razy w roku przez 10 dni (2007 № 13. str. 35)

Soda na zgagę

Mężczyzna miał silną zgagę. Ratuje przed atakami sody oczyszczonej, ale lekarz powiedział, że tak wielu nie może sody, może tworzyć wrzód żołądka, dał mu dużo tabletek, ale nie pomogło.

Share →