Leki ziołowe

Leki ziołowe

Wszystkie materiały są poglądami autora, Oleg G. Torsunov. , Wykład jest dostępny do pobrania na audioveda.ru.

Solar Strefa – 2/3 przedramienia (obok pędzla) i połowa poniżej kości piszczelowej. Zioła działają lepiej w miksie, ale właściwe połączenie umiejętności wymagane. Więc lepiej nie mieszać. Jeśli co najmniej jeden składnik mieszaniny nie pasuje cała mieszanina staje się silnie działanie biologiczne. Przed rozpoczęciem korzystania z trawy, muszą być przetestowane. Zioła, który leczy konkretną chorobę, mogą działać prawidłowo tylko wtedy, gdy mieści pacjenta.

Aby sprawdzić – trzeba powąchać. Wiele z następujących aptekach nie sprzedają, więc trzeba szukać na wsi, gospodarstw rolnych, i tak.

Proponuję zrobić małą apteczkę. Wszystkie z następujących ziół rezonuje z narządów. Wszystkie rośliny mają siłę biologiczną, która działa na następującej (po nierównym) membrany, która nazywa prana-maya: to jest ściśle związane z układu nerwowego i funkcji hormonalnych. Nasze ciało subtelne jest tak czuły, że nawet, gdy myślisz o kimś złym, to osoba jest pokazana. Rośliny za pomocą sił biologicznych działających niemal natychmiast.

Jeśli układ nie działa na dwa dni, to znaczy, że na ogół nie jest odpowiedni dla pacjenta, w tym przypadku: nie jest to niezbędne do picia miesięcy. Jeśli elektrownia zbiega biologicznych z Ciebie, zaraz za dobry wynik. Nie za poważne naruszenia (które wynikają z naruszenia dostaw dni) są traktowane z ziół. Więcej ciężkie zaburzenia (jedzenie mięsa, zdjęcia, rozpusta, zatrucia, aborcja) zioła nie są traktowane do końca – potrzebny jest specjalny miłosierdzie Boga. Zaostrzenie może być cofnięta zioła.

Wykorzystanie środków z zestawu z odpowiednim trybie dnia i umożliwia moc leczenia (lub dużo lepsze) prawie żadnej choroby. Nawet nowotwory złośliwe zatrzymał się w jego rozwoju: należy przebaczyć człowiekowi, dla którego istnieje silny gniew; pokutowali z uczynków swoich aborcji (zabójstwo dziecka w łonie matki). Rak piersi i raka macicy – teraz jest propagacja raka w naszym kraju, więc mamy do zalegalizowania aborcji. Głównymi przyczynami raka (w kolejności siły) – mięso, aborcji, palenia i nienawiści. Na pewno jest to możliwe, aby wyjaśnić te procesy pasożyty, ale ludzie po raz pierwszy stwarza korzystne warunki dla szkodników, zmienia się na wyższy poziom – niszczy swoją odporność, działając jako pasożyta. W naszym organizmie istnieją dwie siły: pragnienie, by żyć i chcą umrzeć, ale jesteśmy świadomi jedyny obecnie obowiązującego.

Powinien znać objawy wpływem tych sił. Bardzo często ludzie chcą umrzeć po prostu pracować dla pieniędzy, chce więcej snu, depresja rzuca więcej i więcej. Żyjemy dla miłości, a nie ze względu na niego.

Średnia dawka – 1/4 łyżeczki Jednak specyficzna dawka powinna być określona w sposób niezależny. Bandaże suchej trawy – skuteczna metoda; rozpuszczają się w ustach (odruchowego działania na układ nerwowy) – mniej wydajne metody; przełknięcia – nawet słabsze; wywar z ziół – słaba metoda. Wszystkich buliony w ruchu, że jeśli trawa nie nadaje, to nie będzie bolało. Suszony produkt jest często niezbędne do mielenia (jeśli w młynku do kawy, trzeba całkowicie usunąć zapach kawy), ale można zmielić w moździerzu – najważniejsze, aby otrzymać proszek.

Opatrunki powinny być noszone na rękach i nogach, najlepiej na całą noc. Wymienię je sadzić w postępowaniu głównym, a ty apteczki: w postaci suchej przechowywać w stożki. Gdy chory, po prostu powąchać te rośliny – które będą świeże zapach krawat.

Nie jest konieczne, aby przerwać głowę umieścić diagnozy, etc. Małe dziecko zdiagnozować musi odpocząć mojej trawy proszek w środku czoła i patrzeć na białek oczu, jeśli wypełnić światłem (cienką mocy umysłu, aby były białe) – nadaje się, jeśli przyciemnić – nie nadaje. Błysk w jego oczach – to nie jest tylko odbiciem światła, to subtelna energia myśli ludzkiej; w oczach można określić nastrój człowieka.

W ogóle, kręgosłupa i stawów są traktowane muszli, kości i kozhurki (z wyjątkiem gęstej trawy natury). Na przykład, orzech laskowy powłoka ma silny wpływ na kręgosłup, ale także znacznie obniża ciśnienie tętnicze krwi; orzech hamuje funkcje hormonalne i generalnie – cytostatyczne (zatrzymanie wzrostu nowych komórek może być stosowane do zatrzymania wzrostu guzów nowotworowych).

Niektóre leki przeciwzapalne (roślin) mogą zmniejszać zapalenie w wielu narządach, a część – tylko kilka. Również w zakładach istnieje harmonia między skorupą a sam produkt: często mają przeciwne cechy. Na przykład, jeśli zjeść banana ze skórki, rytm serca nie będzie zły wpływ. W przypadku zastosowania w leczeniu kory drzewa, nie jest konieczne odbieranie całego drzewa na raz – jeśli widzisz, że ktoś już zerwana, to nie szukaj dalej; i prosić o przebaczenie z drzewa.

Różne części rośliny mają charakter, lecz działające na różne sposoby. Beczka wpływa głównie na układ nerwowy i wzrostu tkanki; Kora – przeciwzapalne i ochronne działanie; branże: – wzmocnienie energii w organizmie, trawienie; owoce – wzrost optymizmu, siły i ognia; pozostawia – poprawia trawienie i łagodzą psychikę; root – usuwa guz chroni immunitet, ogólny efekt wzmacniający.

Nasiona, jeśli są prawidłowo przechowywane mogą zapisać właściwości 20-40 lat. Wszystkie nasiona i rośliny najlepiej przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Idealna opcja + ciemność. Jest to możliwe do przechowywania w lodówce.

Jeśli ktoś będzie wykorzystać tę wiedzę, aby zarobić dużo pieniędzy, i nie będzie w tym samym czasie przekazać wiedzę duchową, to w następnym życiu dostaje na najlepszych planety piekielne: jest bardzo wysoko rozwinięta terapia ziołowa, a ludzie tam żyć długo, ale to nie ma sensu. Życie nie ma sensu, więc ludzie schodzą niżej. Planety te są bardzo cywilizowane (technokratyczny), ale nie na wszystkich duchowość – obecnie toczą się w tym kierunku.

Krajobraz jest bardzo ciemno, ludzie suche z kamienną twarzą, światło słoneczne nie nie przenikają.

  • Air (root)

Fosforanowe kamienie nerkowe i pęcherzyka żółciowego. Człowiek zjada późnych ziemniaków i zbóż. Disturbed białka i metabolizm mineralny. Przywraca metabolizm, zaburzenia w wyniku naruszeń zboża.

Poprawia trawienie białek, przyswajanie minerałów.

  • Orzeszki ziemne (shell)

    Nie mam na myśli kozhurki wokół nakrętki, a mianowicie powłoki. Bardzo dobre kręgi uczta i stawów.

  • Pomarańczowy (skórki)

    Jeden z najlepszych środków do leczenia migreny. Migreny – czasowe lub przestrzenne bóle głowy wynikające z niedotlenienia mózgu. Choroba jest związana ze zwiększoną wrażliwością i nesmirenie osoby.

  • Anyż gwiazdkowy (owoce)
  • Share →