Letnia szyfonowa

Letnia szyfonowa

W 2011 roku, obiecał suche, suche lato. Dlatego stroje mody powrót szyfonu! Lekka, elegancka posiadaczem nagrody tkanina uroku i kobiecości.

Ponadto, materiał jest oddychający i doskonale oddychanie skóry.

Sundress szyfonowa

Sukienki letnie i sundresses. Powiedz: "Tyle " ryusham i falbany! I fanaberii, łuki i inne części kobiecości.

Te magiczne wzory małe kwiaty, kropki, geometryczne kształty ich szyfonowa wyglądają naprawdę magiczne! Długość sukni może być dowolny: od modeli do podłogi powyżej sukienki do kolan. Zwrócić szczególną elegancję wraz szerokim pasem z grubym sznurkiem.

szyfonowa tunika

Tuniki. Tuniki są przede wszystkim dzieli się na dwie grupy: powietrze, siedzi mocno na biodrach i luźne w pasie i lepsze dopasowanie. Pierwsza opcja jest idealna pleciony pasek skórzany. Powinna ona być nakładane na biodra. Drugi oddział dużych długich koralików.

Podkreślają, miniaturowe figurki.

szyfonowa kombinezon

Kombinezon. Kombinezony model odpowiadał absolutnie każdą dziewczynę z najcieńszych w pyshechek. Luźne spodnie ukryć dane o błędach powodzeniem podkreślające talię.

Łóżka dźwięk bardziej korzystne, aby spojrzeć na szyfonu. Można rozcieńczyć w szerokim zakresie łuku lub pozbawienia bransoletki.

Spódnica z szyfonu i koronki

Spódnica z szyfonu wyróżniają ich miniaturyzacji i seksualności. Okazuje się dziewczyny "aniołek"Kto mimochodem podbija serca wszystkich ludzi. Lotki łóżek i wzorzyste rysunek dobrze razem, w doskonałej harmonii ze sobą.

Przez to można nosić spódnicę, balet mieszkania, ale bardziej korzystne wygląda eleganckie buty na obcasach.

szyfonowa bluzka

Bluzka z falbanką daje duże możliwości w odpowiednim miejscu i ukryć wady w biodrach. Lepiej wybrać model z plisami i ozdobników, wszystkie są modne w tym sezonie. Korzystne dla podkreślenia pas biodrowy pozwala cienkie lakierowane ciemne odcienie.

Aladdin szyfonu

Spodnie Aladdin. Jest to naprawdę nowość! Spodnie szalenie popularny. A co najważniejsze, poruszają się swobodnie i pozostanie zawsze seksowna i piękna!

W skrócie, rozwiązaniem uniwersalnym.

Share →