Liderzy w produkcji

Liderzy w produkcji 

Część 1-I badań  

    Cukierkowe bukiety wyglądają bardzo imponująco i piękne na stole jako oryginalne prezenty. 

Niezależna produkcja piękne bukiety słodyczy dostępnych nawet dla dzieci 12-13 lat i nie wymaga drogich materiałów. Narzędzia powinny być bardzo proste – nożyczki, nóż i trochę wyobraźni. 

Produkcja takich bukietów zaskakująco prostych, zabawnych i ekonomicznych. Przy minimalnych kosztach, możesz zrobić niesamowite wrażenia!

Self-made bukiet z cukierków jest trzy razy tańsze niż sam przechowywania zakupionych, a jednocześnie często przekracza zakupionego w jakość i oryginalność wykonania.

Bukiet może być oddzielone prezent, a może być częścią dar, który sprawia, że ​​o wiele bardziej atrakcyjne. Na przykład, można umieścić na misia "kwietnik" kwiaty, czekoladki lub zainstalować kilka czekoladek w wazonach na prezent, niekoniecznie drogie, lub ołówki. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Zawsze można wymyślić i zrobić specjalny bukiet dla konkretnej okazji, przy użyciu odpowiednich atrybutów wakacje – Nowy Rok, rocznice, wesela, urodzin, 08 marca, 23 lutego, etc. Ten bukiet będzie stworzyć radosną atmosferę uroczystości i pokazać swoje nieformalne relacje z imprezy.

Tworzenie ekskluzywny utwór, spróbuj podkreślić cechy osoby, do których jest przeznaczony, albo wyrażać swój szczególny stosunek do osoby, zrobić jakąś wskazówkę lub nawet żart.

I oczywiście, bukiety z cukierków – idealne wspólne działanie dla rodziców i dzieci. W tym przypadku najważniejsze – aby zaopatrzyć mnóstwo cukierków dla okresowego wzmacniania kreatywności dzieci.

Na półkach w księgarniach i na stronie internetowej do produkcji podręczników "słodycze" bukiety i uzgodnień jeszcze nie znalazłem, tylko oferowane szkolenia dla 500 dolarów, więc  SuperCook.ru  publikuje ten przewodnik dla czytelników –  Część pierwsza – przykłady badań produktów fotograficznych z cukierków  i  Część 2-I – krok po kroku na co

Korzystanie  2-ga część tej instrukcji  i pokazując minimalną dokładność i własną bogatą wyobraźnię, jest to łatwe do wykonania słodkie bukiety i uzgodnień, a nawet biznesu i VIP-klasy. W razie potrzeby, a minimalna wartość inwestycji może być przyjemne, a rentowność.

Jak mówią, lepiej raz zobaczyć

Na początek przyjrzeć się bliżej tej stronie są przykłady różnych bukietów i aranżacji czekoladek.

Potem przeczytaj  2nd CZĘŚĆ  i zdobywania niezbędnej wiedzy, po raz kolejny powrócić do tej strony, aby to wykorzystać w swoich kompozycjach rąk wymyślili metod i pomysłów.

Ponadto, dekoracji potraw patrz Carving:

Część 1: Wprowadzenie. Znajomość rzeźba

Część 2: Technologia Edukacja domu rzeźba z krok po kroku zdjęcia

Część 3. Przykłady produktów rzeźbiarskich w domowej kuchni

Share →