Lily kitu

Lily kitu

Lily – piękny kwiat w jej różnorodnych odcieniach, to uatrakcyjnić każdy bukiet. I, oczywiście, to jest nie tylko udekorować swój stół i ciasto. Z tej klasie mistrzowskiej będzie można nauczyć się rzeźbić Konwalia lany, na drucie lub bez ich własnych rękach. Modelowanie najlepszego dopasowania zakup kwiatów lub lany specjalny uszczelniacz do modelowania. Ten rodzaj kitu utrzymuje kształt i umożliwia subtelne elementy i szybko schnie.

Jeśli nie jest obecny, jest możliwe stosowanie żelatyny lub pasty z prawoślazu. Mlekowego tutaj nie bardzo nadaje, więc nie można zrobić cienkich wdzięczne linie.

1. Cienko rozwałkować lany żądany kolor. Najczęściej podstawą białej lilii. Z pomocą wzorów wyciąć płatki w wysokości 6 płatków na kwiat + 1 rezerwa 1-2 płatków.

2. Nie bardzo ostry nóż, trzymać linię, naśladując żyły na płatkach. Albo użyć specjalnego Weiner w zależności od dostępności.

3. oczyszcza krawędzi specjalnego narzędzia lub tylko wykałaczki. Nieco ryushim krawędzi do lilii była bardziej żywa.

4. wygięte płatki i pozostawić je do wyschnięcia na bujanym fotelu, plastikową butelkę lub innych przedmiotów podłużnych i okrągłych, posypać sproszkowaną. Aby płatki mogą nadal pracować, powinni dobrze wysuszyć. Ta sytuacja może być pozostawiony w godziny.

5. Gdy płatki są suszenia na wytrząsarce, należy umieścić je w ten sposób, na krawędzi. I pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 12:00. Jeśli zaczniesz z zespołu, zanim nie jest duże ryzyko, że karta nie będzie posiadać kształt, a to może być po prostu przypadkowo złamać.

6. Przygotuj dart. Powinna ona wynosić 7 cali drutu można kupić w cukierni specjalnych lub kwiaciarni. Kwiat również odpowiednie.

7. Wykonywanie takich małych paski do mocowania przewodów.

8. Weź płatek rozmaz cukiernicze przykleić końcówki, podłączyć przewód i zamknij górną polosochkoj świeży kit. Jeśli nie ma kleju, można użyć wody, wódkę, białko jaja, miód.

9. Farba Płatek prawie suchego pędzla. Kolor i ilość atramentu zależy od chęci. W Internecie można znaleźć wiele odmian lilii. Zdecydowałem się na białe i czerwone lilia.

Spójrz piękne kropki, jak w pierwszym tle, dodają realizmu lilia.

Farbowanie wszystkie płatki i pozostawić do wyschnięcia. Jeśli nie masz zbyt dużo czasu, można malować płatki między 4 a 5 etapie, gdy są jeszcze trzęsie. Potem trzeba bardzo dokładnie usunąć.

10. Ten tłuczek.

11. Czy liści. Dla nich nie zrobiłem cięcia, cięcia tak po prostu. Liście lilie mają długie, ciemnozielone, grube.

12. Dokonywanie smugi na liściach.

13. Rezerwa suche liście, a także na lub potrząsając butelką. Jednak nie wszystkie liście są identyczne, to jest pożądane ich zginanie inaczej.

14. pręciki. Kupiłem je w specjalnym cukierni. Mimo, że nie są one tak samo jak oryginał, podobało mi się kolor.

Pręciki mogą być wykonane przez siebie, na sobie drut małe brązowe kiełbaski.

15. Dojazd do montażu kwiat. W tym celu musimy kawałek kitu. Zapłać jej słupek i pręciki.

16. postarać się mocne i symetryczne.

17. Dodaj trzy płatki. Przewód chowany w lany (który nazwaliśmy pręcików i słupka), skręt.

18. Dodatkowe trzy płatki luki. Wystarczy obrócić przewód spędzać czas i nie przewrócić. że nasz uszczelniacz nie wyschnie.

19. Żeby było bardziej estetyczne i trwałe, trzeba dodać trochę kitu. Wszystko pozostawić do wyschnięcia.

20. Po wyschnięciu uszczelniacz zielono, można ozdobić nasz lilia tort.

Share →