Lista rzeczy, które nie zapomnij zabrać ze sobą na piknik

Lista rzeczy, które nie zapomnij zabrać ze sobą na piknik

Co zabrać na piknik?

Best of the Rest – dobrze zorganizowany wypoczynek. Dlatego wybiera się na piknik z przyjaciółmi lub współpracownikami, najważniejsze jest, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz.

Ponieważ imprezy piknik krótkim (zwykle 2 do 10:00), to nie musi namioty, śpiwory i inne środki przetrwania w środowisku naturalnym.

Motto piknik. dobrze zjeść i dobrze wypocząć na łonie natury!  

Bardzo często, jazda daleko od miasta, możemy zrozumieć, że zapomniałem wziąć z Potrzebujemy czegoś, to nie dziwi, ponieważ jest to niezbędne do podjęcia wiele, po prostu w pośpiechu i nie pamiętam.

Oferujemy gotowe Lista rzeczy, że pożądane jest, aby przynieść piknik.    

Punkt gastronomiczny.

Zestaw produktów zależy od menu piknik: proste przekąski, tradycyjny grill lub grill. Kulinarne wycieczka nie bierze, bo jeśli do gotowania wymaga wiele wysiłku, więc dla kogoś pikniku nie spocznie i pracy.

Liczba produktów na piknik oblicza się w zależności od liczby uczestników. Ważne jest, aby przynieść więcej owoców i warzyw, gotowe dania, ryb i mięs.

Warto kupować produkty z niewielkiej marży, na zewnątrz zwykle wszystko zwiększoną apetyt.  I nie zapomnij, sól! Umyć warzywa, owoce i zioła w domu. Sprawiają, że charakter jakościowy jest mało prawdopodobne.

A co pić?

Prawie nie piknik jest kompletna bez napojów alkoholowych. Ulubiony – piwo i wino. Z napojów bezalkoholowych pasuje Kwas, sok lub woda mineralna.

Drink to najlepiej wybrać plastikowy pojemnik lub «tetropakah»Ich ciężaru będzie znacznie mniej.

Łyżki, widelce… punkt – korkociąg!

Wygodne dania piknikowe mają plastiku. Ona nie walczy, jest lekki i może być po prostu wyrzucane po użyciu.

Jednak kultura klasycznej piknik na myśli prawdziwą porcelanę, instrumenty metal i szkło puchary.

Teraz istnieje wiele zestawy piknikowe, w szczególnym przypadku, gdy takie dania są dobrze zabezpieczony i nie bije podczas przenoszenia.

Niezależnie od tego, naczynia na piknik wybrać, powinno się podjąć:

– Obrus ​​cerata «tabela» (Większa tak, łatwiej)

– dania a la carte,

– duże płyty służące,

– miski do sałatek i miseczki do sosów,

– łyżki, widelce, noże stołowe,

– okulary,

– Para noży kuchennych,

– korkociąg,

– otwieracze do butelek i puszek,

– papierowe ręczniki i serwetki,

– urządzenia do gotowania mięsa na ogniu (drewniane kije i szaszłyki klasyczne, grill do grillowania, szpikulec, szczypce, węgiel, Rękawice, doniczki, grill lub Brazier, itp)

W celu zorganizowania zaimprowizowany «tabela» Kemping jest tylko niewielkie obszary płaskie, chronione od podmuchów wiatru. I jak stół porcja jest bardziej wygodny w użyciu stolik składany lub… kaptur z samochodu.

Siedzieli przy ognisku…

Bez ognia nie można wykonywać piknik, na to potrzebne są: papier, zapałki, niewielką siekierę i wolontariuszy, którzy znajdą właściwego paliwa w lesie. Jednak na grill lub grill, pożądane jest, aby użyć innego akcentu z grilla lub ruszt, który jest lepiej kupić gotowe węgiel, bo czekać na opał «przepalić» Zwykle nie mają ani czasu, ani ochoty.

Komfort jest zawsze pocieszyć wszędzie!

Aby uzyskać prawdziwą przyjemność z pikniku powinien dbać także o miejsca, aby usiąść i odpocząć. Lekkie składane krzesła, łóżka, ciepłe koce, a nawet hamak tylko dać dobry nastrój uczestników pikniku.

Sto przydatne rzeczy

A ostatnio udane wyjście bardzo często zależy od małych, ale bardzo potrzebnych szczegółów. Nie zapomnij zabrać ze sobą torby do zbierania śmieci, mała apteczka, środek odstraszający owady, a także akcesoriów do gier na świeżym powietrzu: piłki, frisbee, płytki do badmintona, rakiety zwykłą talią kart do gry, backgammon lub bingo.

Share →