Little Black Dress

Little Black Dress

Styliści uważają, że każda dziewczyna musi koniecznie mieć w swojej szafie, mała czarna sukienka. Prom aksamitu, szyfonu lub satyny czarna sukienka jest idealna.

Spójrz na suknie koktajlowe z Lanvin wzory, Alberta Feretti lub Gucci są magiczne.

Rada stylisty. Główną zaletą małej czarnej jest to, że można odebrać żadnych akcesoriów do niego w każdej chwili zmienić swój styl.

Buty i sprzęgło z gładkiej czarnej skóry podkreślić swoją miłość do minimalizmu, i złote sandały i gwiazdki diamentowe na swój sposób uroczy. W tym czasie, jak buty i torebki z jasnoróżowe satyna wygląda bardzo romantyczne i delikatne.

Uwaga modelowi trochę czarnej sukience z kolekcji wiosna-lato 2012.

Krótkie sukienki na studniówkę z szyfonu

W trendami mody sezon wiosna-lato 2012 będzie suknie koktajlowe z przezroczystą, wielowarstwową szyfonu.

Modele te są idealne na studniówkę, podkreślają delikatne piękno młodych dziewcząt, a w tym samym czasie, te sukienki są bardzo nowoczesne.

Rada stylisty. Suknie koktajlowe z przezroczystego szyfonu odczuły wiosna-lato 2012 Tydzień Mody Najpiękniejsze i romantyczne sukienki były reprezentowane w kolekcji Valentino.

Te suknie koktajlowe wyglądają nieważkości i bardzo delikatne. Dlatego też, wybór takiego modelu należy unikać zbyt kontrastujące jasne i dodatki. Należy pamiętać, że sandały zdjęcia i wieczorem klachti dopasowane związane lub rodziny w kontrastowych kolorach.

Na zdjęciu modne suknie koktajlowe szyfonowa wiosna-lato 2012.

Otwarta suknia wieczorowa

Sukienka bez ramion wyglądają bardzo elegancko. Ta opcja jest idealna dla młodych dziewcząt, ponieważ w tym wieku naturalne piękno nie wymaga zbędnych ozdób.

Rada stylisty. Wybór sukni z odkrytymi ramionami w nocie tłocznym do stylu wybranego modelu i pomyśleć o akcesoriach.

Jeśli twój strój koktajlowy z gładkiej szyfonu lub satyny, można uzupełnić go o olśniewającym naszyjnik diament lub mały diadem. W tym przypadku, to lepiej usunąć włosy w jej włosy i ramiona pozostawić otwarte.

Jeśli sukni balu haftowane kryształkami, cekinami i ma bardzo skomplikowane cięcia będzie wystarczająco jeden wieczór sprzęgło, a włosy lepiej leżała w prostej fryzury, na przykład w kok lub koński ogon.

Długie płynące warkocze będzie wyglądać świetnie w krótkiej sukience stanik.

Share →