Luksusowe kwiaty z papieru z jego własnymi rękami

Luksusowe kwiaty z papieru z jego własnymi rękami

Koncepcja francuskiej elegancji i paryskich znajdzie gotową odpowiedź w moim sercu. Dlatego też, od razu byłem zainteresowany w książce Marie Chevalier (Marie Chevalier) Kwiaty z papieru (Fleurs en papier Crepon), które widziałem w sprzedaży w sklepie internetowym OZON.ru.

Na podsumowanie tej książce jest napisane, że jest możliwe, aby dowiedzieć się, jak tworzyć papierowy model uderzająco podobny do prawdziwych kwiatów. Opisano ponad 20 niesamowitych projektów, które mogą być wykonane ręcznie i używane jako doskonały element wystroju wnętrza lub wspaniałym prezentem. Krok po kroku i szczegółowe objaśnienia ilustracje pozwalają na stworzenie magiczne dzwony, żonkile brzoza wyniosłe, eleganckie, luksusowe wstał i wiele innych kolorów

Brzmi inspirujące.

A teraz uwaga! W oryginale w języku francuskim, książka nazywa Fleurs pl Crepon, czyli papier Kwiaty z krepiny. Papier naleśnikowy jest również nazywany plisowana lub krepy.

Ten papier o zwiększonej absorpcji (zarówno do wytwarzania serwetek), ze szczególnym powłoki krepujące odsłonięta.

Papier naleśnikowy jest używany do piękne papierowe kwiaty, kwiaty do dekoracji, mebli i innych prac wykończeniowych.

Zdjęcia kwiatów z krepy papieru pochodzi z angielskiej wersji tej strony. gdzie można kupić szablony do tworzenia papierowych kwiatów.

Zastanawiałem się, łatwo kupić rosyjski papier krepa, i wziąłem papier Yandex krepa kupić. Okazało się, że papier krepa sprzedawany w sklepach papierniczych i sklepach dla artystów. Jej oferta kupić luzem (np 15 kg), lub niektóre kolory (bordowy, czarny i żółty).

Mój wniosek jest taki: najpierw dowiedzieć się, czy można kupić odpowiedni papier kolorowy krepa w odpowiedniej ilości w Twoim mieście, a następnie kupić wspaniałą książkę o rękodzieła Marie Chevalier.

Jeśli Papier naleśnikowy nie jest jeszcze dostępne, nie martw się! Ten artykuł pomoże zrobić własnymi rękami origami kwiaty i słodkie wazony od zwykłego papieru kolorowego.

Ciekawy artykuł? Niech znajomych.

Share →