"Mądra zabawka" - sklep internetowy dla zabawek edukacyjnych i gier dla dzieci

„Mądra zabawka” – sklep internetowy dla zabawek edukacyjnych i gier dla dzieci

Firma „Clever zabawka” specjalizuje się w grach i technik edukacyjnych dzieci i rozwoju. W naszym sklepie internetowym oferuje szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla dzieci. Ale jaka jest różnica od zwykłych zabawek?

Niezależnie od tego, że są one niezbędne dla Twojego dziecka?

Dzieciństwo – jest niezwykły okres w życiu człowieka, kiedy każe odkrycie po drugim! Podstawowe rzeczy, które są dobrze znane i dlatego nie interesuje dorosłego dziecka są niezwykłe i niesamowite! Nim wszystkie interesujące, a on jest gotowy do ciągłego uczenia się nowych rzeczy.

Zabawki edukacyjne są zaprojektowane specjalnie dla dziecka do otrzymania nowych informacji, pociąg i umiejętności myślenia w przystępnej formie gry dla niego!

W okresie tym do trzech lat jest aktywny rozwój czuciowo-motoryczny dziecka. W związku z tym, że zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku zostały zaprojektowane w celu zapewnienia, że ​​może wyszkolić swoje zmysły i koordynację ruchową. Ten panel dotykowy, książki i inne miękkie zabawki dla dzieci zawierające elementy o różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i wykonane z różnych materiałów w dotyku, że dźwięk w ruchu.

Po trzech latach, a szkoła aktywnie rozwija myślenie dziecka. W tym wieku trzeba trenować myślenie logiczne i przestrzenne, uwagę, pamięć, wyobraźnię. Zabawki edukacyjne, książki tym dzieci pomoże również rodzicom i nauczycielom.

Różne projektanci i puzzle, gry planszowe, prawa autorskie korzyści Nikitin, Voskobovich, Montessori – to nazwę. Istnieją również instrukcje, które są proste, w zabawny sposób, aby pomóc swojemu dziecku nauczyć się czytać i przedstawić go do podstawy matematyki. Wiele uwagi w tym wieku powinny być podane do rozwoju mowy dziecka. Nieoceniona pomoc w tym będzie miał takich zabawek jak kino domowe, lalki, rękawiczki, kolekcje na działce-gier role-playing, zdjęcia, taśmy filmowe serii fabuły.

Ale nie powinniśmy myśleć, że zabawki edukacyjne dla dzieci potrzebują tylko przedszkolaków. Uczniowie i dorośli znajdą również, co robić. To gry planszowe, puzzle, zestawy do tworzenia doświadczenia, tworząc wiele skomplikowanych modeli …

Wszystko to jest duży wybór zabawek edukacyjnych dla dzieci można znaleźć w sklepie internetowym „Clever zabawka”!

Projektanci dla dzieci

Projektanci dla dzieci może być łatwo nazwie liderów w opracowywaniu zestawu jakość i różnorodność materiałów, z których są wykonane. Drewniane, magnetyczne, tworzyw sztucznych, budownictwo, scena, ze sterowaniem radia, dynamiczny, z miękkich materiałów, a nawet kukurydzy! Konstruktor i nie ma limitu wieku: można odebrać projektanta i pół dziecko i dorosłego człowieka!

W sklepie internetowym „Clever zabawka” znajdziesz konstruktora, który jest odpowiedni dla Twojego dziecka, a może ty też!

Gry planszowe

Gry znów odzyskać dawną popularność, stając się trend w modzie. I to jest w pełni zasłużony! Co może zastąpić komunikację na żywo. Ponadto, gry planszowe – to świetny sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym: jest zarówno zabawy i rozwoju.

Ogromna różnorodność gier stołowych zapewnia, że ​​każdy znajdzie w grze, że on lubi: strategiczne, ekonomiczne, edukacyjne odczytu, są zaznajomieni ze światem zewnętrznym, za Wesoła firmy i na spokojny wieczór dla dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku przedszkolnym.

Taśmy filmowe

Pomimo rosnącej popularności kina domowego, konsol do gier, telewizory, i inne. Filmstrips nie tracą na popularności! Nie jest to zaskakujące, ponieważ kiedy slajdy sprawdzające stworzył zupełnie wyjątkową atmosferę, szczególną atmosferę zaufania, ciepła i komfortu. Ponadto, taśmy filmowe – wielcy pomocnicy w rozwoju mowy dziecka, uczą się czytać i pisać, w jego estetycznej edukacji.

Ponadto, wszystkie swoje ulubione baśnie uczą dzieci do życia, dobro od zła, dobro od zła. Tych dzieci wyciągnąć dla siebie zachowań.

Kompleksy sportowe dla dzieci

Nie zapomnij o rozwój fizyczny dziecka. To jest tak samo ważne, jak intelektualista. Dla pomyślnego rozwoju fizycznego dziecka są kompleksy sportowe istotne dzieci.

Kompaktowy, funkcjonalny, zabierają mało miejsca w pokoju i pomoże dziecku stać się silniejszy, rozwijać zwinność, koordynację, wytrzymałość, poprawia postawę.

Wybierając zabawki dla Twojego dziecka, należy wziąć pod uwagę jego indywidualnych cech i zainteresowań. Bawiąc się z dzieckiem, położyć fundament sukcesu w przyszłości!

Share →