Magiczne działanie smarów.

Magiczne działanie smarów.

Bez wątpienia wszystkie kobiety do czynienia z problemem dyskomfortu podczas stosunku, kiedy wydaje się, że to polska wszystko, co może, a potem chodzić na szczudłach. Wszystkie siły twórcy prezerwatyw i smarów zostali wyrzuceni, aby rozwiązać problem. I roztwór znaleziono – on smary.

Sondaże pokazują, że większość kobiet w życiu seksualnym nie używać smarów z różnych powodów, są głównym i które:

  • smary powodu konserwatywnego wychowania postrzegany jako wulgarne i nie do przyjęcia;
  • wstyd powiedzieć swojemu partnerowi o pragnienie wykorzystania środków smarnych;
  • Wierzymy, że smary zaszkodzi ich zdrowiu.

Wszystkie te mity mogą być natychmiast odstawić, nie krzywdzą nie smary, ich stosowanie jest całkowicie normalni mężczyźni i efekt po użyciu smaru jak to znacznie więcej, niż bez niego.

Rozważmy podstawowe metody i techniki przy użyciu środków smarnych. Biorąc pod uwagę aspekt aplikacji, zaznacz kilka podstawowych faktów, a mianowicie:

  • jak używać smaru może być rozwiązany tylko przez Ciebie, więc jest bardzo indywidualne;
  • nie zapomnij o zapobieganiu zakażeniom i użyć smaru z prezerwatywą równolegle. W tym samym czasie, należy pamiętać, że środek poślizgowy powinny być stosowane do penisa prezerwatywy, w przeciwnym prezerwatywy poślizg;
  • po stosunku należy wziąć prysznic i zmyć smar;
  • smary nie powinny być wykorzystywane do seksu oralnego lub analnego, zwłaszcza jeśli nie są przeznaczone do tego celu;
  • dla prawidłowego doboru smaru, jeśli nie możesz zrobić samodzielnie, należy skontaktować się z ginekologiem. Będzie dokładnie dobrać środek poślizgowy, który będzie odpowiadał najlepszym i nie powoduje reakcji zapalnych lub alergicznych.

Pamiętaj, aby kupić smar lepiej znanych producentów, takich jak: DUREX. CONTEX. Jonson Jonson.

LUBREX. i inne.

Po prostu nie kupić smarów na rynku lub w kiosku, idź do apteki, nie jest produktem wysokiej jakości, a otrzymasz pomoc i kompletny opis wszystkich dostępnych na rynku środków smarnych.

Share →