Makijaż dla dziewczyn z małych oczu

Makijaż dla dziewczyn z małych oczu

Szczególne trudności związane ze stosowania makijażu małych oczu, w ramach istniejących możliwości, już prawie nie występuje. Warunkiem koniecznym jest stosowanie odpowiednich technik aplikacyjnych i dobry makijaż. Wszystko to będzie wizualnie poprawić wygląd i uczynić go bardziej wyraziste.

Każdy jest dość oczywiste, że te gwiazdy, które widzimy na czerwonym dywanie, nie zawsze są zgodne z danymi, które kładającej zainteresowanej publiczności i tłum fanów im towarzyszące. Wszystko ich elegancki wygląd jest w dużej mierze przypisuje znanych artystów makijażu i jest wynikiem ich pracy.

Weźmy, na przykład, słynny aktorka Renee Zellweger. Jest to typowy właściciel niewyraźne wąskie oczy, że czasami możemy obserwować i opuchnięte. Jeśli problem jest nadal małe piersi jakoś rozwiązać przy pomocy chirurgii plastycznej, małe oczy nie mogą być skorygowane, więc głównym rozwiązaniem tego problemu staje się umiejętne makijaż.

Trzeba wziąć pod uwagę jednak, że makijaż wykonane nieprofesjonalnie może dodatkowo zawęzić już małe oczy. Może to mieć miejsce w przypadku, gdy oko tego typu są stosowane cienie i jest bardzo gruba linia eyelinera. I nie zwracać uwagę na powszechne zarzuty, że te metody mają nadprzyrodzone moce. To może być prawdziwe, ale tylko w odniesieniu do prawa piękny kształt oczu i dużej wielkości.

I, w oparciu o powyższe fakty, kategorycznie zakazuje stosowania technologii dla małych oczu smoky eyes. co oznacza, klasyczne ciemne odcienie. I zamglenie wykorzystywane są cienie, które ogarnie wąskie oczy, po prostu połknąć, a tym bardziej, że dzieje się, gdy oczy są jeszcze jasne. Wynik będzie kompletna wrażenie pustki, a nie wyraz.

Podstawowym warunkiem udanego makijażu dla małych oczach stoi cienką ołówek konspektu i wykorzystanie światła odcienie cieni. I najbardziej zyskownym odcień perłowy wygląd z lekkim połyskiem. Ale tutaj należy przestrzegać właściwych technik aplikacji w celu jego olśniewający blask koloru nie obejmie wąskie oczy, które zwykle występuje podczas korzystania cienie.

Po pierwsze, trzeba zastosować wybrany jasny odcień na górnej powiece, na strefie podbrovnogo. Wewnętrzny kącik oka zaleca się wyruszył biały. Następnym etapem jest stosowanie odcień, który jest ciemniejszy, ale w tym samym zakresie, wokół zewnętrznego konturu.

Będzie to niezbędne, aby osłonić zewnętrznej stronie.

Nie zaleca się stosowania podczas tworzenia makijażu dla wąskich oczach eyeliner czarny. Do określenia ogólnym zarysie oka najbardziej efektywne wykorzystanie każdej kredką. Można oczywiście użyć czarny eyeliner, ale jednocześnie powinna być możliwie najcieńsza. Nieodpowiednia będzie na małe oczy szeroko czarne strzałki „lat 50-tych a la Sophia Loren”.

Jeśli ciemny kolor spadnie szeroką linię na górnej powiece, to daje wizualny grawitacji na swój wygląd, by jeszcze bardziej wąskie.

Profesjonalnych artystów makijażu wizualnie zwiększyć oczy jej klientów używać stałe lub biały ołówek i stosowania występuje na wewnętrznej powiece. Proces ten jest lepiej odłożyć aż do końca makijażu cień i tusz do rzęs nie zostawili odciski palców na tym zdjęciu, wykonane z jasnym ołówkiem. Musi być bardzo łatwo spędzić Inland wieku wraz ze wzrostem rzęs z jasnym ołówkiem.

Zaleca się stosowanie matowym ołówkiem, który pozwoli jeszcze bardziej naturalne, a kontur oczu będzie wizualnie wzmocnione. I nie zwracają uwagi na piękno mitów "koci" punkt widzenia, ciemny make-up nie można zrobić.

W zależności od ogólnego kształtu oczu, można spróbować poeksperymentować z ołówkiem w lustrze, znalezienie optymalnego kształtu, aby stosować kontur. Jeśli Twoje oczy są już bardzo wąskie, spróbuj za pomocą ołówka, aby je podnieść. W tym celu konieczne jest, w środku górnej powieki, aby wyciągnąć strzałę, która trwała nieco powyżej linii rzęs, a następnie trzeba przenieść do zewnętrznego kącika oka.

Dlatego konieczne jest, aby zrobić zwykłą strzałkę z boku i zakończyć wzór w rogu i przytrzymać go w samych korzeni rzęs.

Jeśli rodzaj oczu – zaokrąglone małe, wtedy dokładnie standardową strzałkę. Pozwoli to twoje oczy wyglądają jak migdałów i wizualnie je poszerzyć. Wykonujemy ten sam proces, jak opisano powyżej. Cienkie strzałki wykonane z cieniami czarny, brązowy lub ciemny szary.

Rysunek jest dokładnie odwrotnie: start w rzęsach i zabiera ją do góry, i trzeba kontynuować linię na naturalnym kształtem oczu.

Przed i po prostu zaczyna się stosować tusz do rzęs, pincety zrobić łatwo skręcać rzęs. Rysunek tuszy muszą wykonywać ostrożnie i tylko na dolnych rzęs. W ten sposób można osiągnąć wizualną przedłużenie pionowej oczy i odwrócić uwagę od ich naturalnego konturu.

Share →