Malowanie ścian

Malowanie ścian

Malowania ścian jest przeprowadzane w dwóch warstwach. Druga warstwa powinna być stosowana na początku, dopóki nie jest jeszcze mokry. Jeśli barwienie jest wykonywane w jednej warstwie, można używać szczotki sufitem. Jeśli chcesz malować ściany w 2 kolorach, należy najpierw nałożyć cienką poziomy pasek farby do szerokości 2 cm. Jest ona przeprowadzana za pomocą linijki.

Zespół powinien być gładkie i wyraźne. Część ścianki poniżej tej taśmy, zwanej paneli. To jest zwykle malowane farbą olejną. z powodu tej części brudne szybko. Wysokość płyty jest ustawiona nie większa niż 1,8 m. Część ścianki, która znajduje się powyżej płyty o nazwie tapestry.

Jego najbardziej zagruntowane i pokryte zaprawą wapienną.

Wąski pas między gobelin i suficie fryz nazwie. Jeśli się szeroki fryz, pokój pojawi się wizualnie poniżej. Fryz malowane farbą olejną lub forniru płytek dekoracyjnych.

Dekoracyjnego farba ścianki jest nakładana przez natryskiwanie w postaci punktów lub poszyć. Aby to zrobić, po prawej zająć dużo szczotki lub pędzla-odśrodkowy hamulec ręczny. Ustawianie ramię w pewnej odległości od ściany, uderzając go kijem tak, że uderzył w ścianę w sprayu lub szczeciny prowadzonych przez kij. W ten sposób, ścianki te mogą być malowane wielu kolorach.

Ściany łazienek i kuchni mogą być malowane przy użyciu szablonów lub specjalne wałki z wpustem powierzchnią dekoracyjną.

Share →