Manicure francuski

Manicure francuski

Wszyscy są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że surowe „francuski” przyszedł do nas z Ameryki. To wszystko. „French manicure” wymyślony przez Amerykanów. Raczej Ameryki, dla których dobry smak i poczucie piękna stały się integralną częścią jego zawodu. Jego nazwisko jest Jeff Różowy (Jeff Pink).

Które założył w 1975 roku i obecnie zarządza firma znana paznokci Orly.

A teraz więcej o manicure francuski. W roku 1976, big-name hollywoodzki producent, który w tym czasie pracował Różowy, poprosił go, żeby się do aktorek manicure, które pasują wszystkie swoje stroje. Wcześniej, pomalowane paznokcie aktorki pasują do sukni, która zmienia się w każdej scenie. Oczywiście, dla każdej sceny musiał zrobić nowy manicure, znacznie spowolniła proces filmowania.

I nie malować paznokcie nie są akceptowane wiele zbliżeń – Hollywood nie mógł pozwolić jego bohaterki w ramce zaniedbany machając rękami. Szczególnie, jeśli chodzi o strzelanie z najbardziej wzruszających momentów – kocham spowiedzi z nieuniknionych długo oczekiwane rękach całować i pierścienie wymiany.

W oparciu o to, co jest najbardziej wszechstronny i ma organiczne naturalne i utalentowany Różowy opracowała powłokę w dwóch odcieniach, która naśladuje naturalny kolor paznokci. Nail pokryte bladego różu lub brzoskwini paznokci i jego wolnej krawędzi pomalowane na biało. Granica pomiędzy farby białe i różowe był bardzo dokładny i zarazem ładna nazwa – linii uśmiechu. )

Metoda ta jest stosowana do paznokci różowy w Paryżu na pokazie mody, gdzie robił manekin manicure. Już następnego dnia po pokazie, stolicy mody na świecie „chorym” Pink wynalazku. Te paznokcie chciał wszystkim szanujący paryskim. W pamięci spektakularnym sukcesem, że spotkał się ten rodzaj manicure w Europie, Różowy nazywa swoje dzieło „francuski”, co w tłumaczeniu na język angielski oznacza – „francuski”. Być może było to również interes handlowy – ponieważ w tym czasie wszystkie francuski uważany za najlepszy.

Ale, widzisz, Różowy poszedł prosto w pierwszej dziesiątce! Po kurtki uosabia wszystko, co jest najlepsze w powściągliwym, bez końca rafinowanego stylu Starego Świata.

Jak zrobić sobie manicure francuski.

Dziś się naprawdę ładne „francuski manicure” może być w domu. Głównym problemem jest to, gładkie rysowanie linii uśmiechu. W dzisiejszych zestawów dla francuskiego (produkcji, które natychmiast założona firma Penka – ORLY) zawiera nie tylko białe i różowe lakiery, ale również specjalne szablony. Są przyklejone do paznokci, pozwalając, aby narysować idealnie płaską „uśmiech”. )

Jeśli zdecydujesz się zrobić własną kurtkę, oglądać wybór środków. Najlepiej jest użyć specjalnego zestawu, który ma wszystko, czego potrzebujesz.

Najważniejsze – przestrzegać zasad klasycznej „manicure francuski.”

1. Tak, usunąć stary lakier. Zmywacz do paznokci w tym samym polską odtłuszczania powierzchni paznokci. Dzięki tej nowej warstwy lakieru będzie trwał dłużej.

2. Nałożyć warstwę bazową. Jest to konieczne, aby wyrównać powierzchnię paznokcia. Na idealnie gładkiej powierzchni lakieru znów trwa dłużej, ponieważ obszar zwiększa jej przyczepność do paznokci. Idealny „gumowane” podstawowe pokrycia, takich jak firmy Bonder Orly.

Ponadto chroni paznokcie warstwa bazowa z żółknięcie – to może się zdarzyć, jeśli często używać jasnych farb.

3. Następnie narysuj „uśmiech”. Pre-przyklejone wzdłuż granicy swobodnego brzegu matrycy nanosi się na krawędzi paznokcia biały lakier dwóch warstw. Pozwoli to już końcówka nie przylgnie. Do was, że to bardziej wygodne do malowania na białej linii uśmiechu, cieszy się szczególną cienkiego pędzelka. Niektórzy producenci (na przykład, założyciel tunikę firmy Orly) wytwarzają białe lakiery „french manicure” specjalną szczotką, pół grube jak zwykle.

W tym Orly paznokci tunika z samej nazwie francuskiej Pointe Blanche.

4. Gdy wskazówka jest suche, nałożyć 02:58 płaszcze na cały blady różowy lub paznokci brzoskwini paznokci. Specjalne lakiery, które są zawarte w zestawach tuniki, zwykle półprzezroczystego tekstury. Z tego paznokcie wyglądają naturalnie i bardzo dobrze utrzymany.

5. Końcowy etap – nakładanie powłoki nawierzchniowej. Co do zasady, należy jasną tunikę płaszcz z „mokrym” efektu. Ekspert w tej dziedzinie – firmy ORLY – wydany lek Magnifique z odblaskowe cząstek.

Pozwala dłużej lakier nie przylgnie, zapewniając manicure piękny połysk.

Zaprojektuj „francuski manicure.”

Po opanowaniu techniki klasycznej „manicure francuski”, łatwo być w stanie dokonać modny design.

To wystarczy, aby zmienić różowe i białe odcienie lakierów na faktycznych kolorów. Bardzo ciekawe wygląda ciemny końcówkę połączoną z lekkim paznokciem.

Podejmowania manicure do swojego ulubionego Następny bezpiecznie łączyć podobne, lub odwrotnie, kontrastującym kolorze. Technika „francuski” – wynik przekroczy Państwa oczekiwania! Na przykład, luksusowa suknia złota lub czarna będzie wyglądać jeszcze lepiej z manicure w tej samej kolorystyce. Może być spektakularny płaszcz niebieski lub niebiesko-fioletowe.

Czarny i biały płaszcz – Robisz pokazy mody.

Zagraj z linii uśmiechu. Rzeczywiście, granica pomiędzy kolorem powłoki może być nie tylko klasyczny okrągły, lecz w postaci wsporników (takie matryce, nawiasem mówiąc, są również wytwarzane). I można trzymać obszar szablon lub obsługujące zaokrągloną stroną w dół. Potem okazuje się, oryginalny kolor końcówki szerokiego formatu. Dzięki odpowiedniej kombinacji koloru (na przykład, połączenie jasnozielonym końcówki z ciemnozielonym „w tle”), manicure wygląda bardzo elegancko.

Klejenie na niektórych matryc do paznokci, tak aby rogi są symetryczne linii uśmiechu, masz ładne zygzakowatą konstrukcję.

I jeszcze mały sekret: zwrócić uwagę na kształt i długość paznokci. Tak, długie paznokcie prostokątnych lub owalnych świetnie wyglądają niemal wszystkie rodzaje konstrukcji. Należy jednak pamiętać, że dzisiaj przycięte paznokcie mody lepiej nie zwracać szeroki uśmiech – to może wizualnie „skrócić” palce.

Ale na krótkie paznokcie każdy kolor będzie bardzo fajnie wyglądają cienkie, jakby wskazówki tylko na „Smile” lakierem granicznego kontrastującym jasne kolory.

W ogóle, nie bój się eksperymentować! Prosta technika tunika jest obarczona wielu przyjemnych i niespodzianek. Najważniejsze, jak w każdym biznesie, kreatywne podejście: wynik nie zawodzi.

"Francuski projekt" uniwersalne. To jest dobre dla każdego wieku, zawodu, garnitur. Nie podlega czasu. Dobry mistrz używając "Francuski projekt" może poprawić niemal wszelkie niedociągnięcia paznokcie, a nawet stworzyć iluzję jednolitych odrastają paznokcie. Ale o ile ten manicure jest uniwersalny, więc on i demokratyczny.

Dziś każdy może sobie pozwolić "Palce Hollywood", Dzisiejsze fashionistka może zastąpić białym obramowaniem paznokci na kolor złoty lub srebrny. Prawdopodobnie nie wszystkie palce, ale w tym samym czasie i "kurtka" stanie się jeszcze bardziej wyrafinowane.

Czasami French manicure w innych zestawieniach kolorystycznych – na przykład, fioletowo-srebrny, niebieski, niebieski lub nawet czarny i biały.

Poslendee czas w modzie malowanie płytkę paznokcia na przezroczystej powierzchni. Sztuczne paznokcie ty lub twój – to nie ma znaczenia! Pokrywa z przezroczystego lakieru, a następnie wyciągnąć, co przychodzi mi do głowy.

Najważniejsze jest to, że na paznokcie pomalowane były obszary, tworząc tym samym efekt paznokci szkła.

Przykłady „manicure francuski”:

Share →