Manicure Solingen

Manicure Solingen

Jak można odpowiedzieć na pytanie, «Co to jest Solingen »? Być może jest to noże marki, manicure, narzędzia fryzjerskie i sztućce. Niektórzy twierdzą, że Solingen – jest dobrze znana firma. W rzeczywistości to nie jest.

Solingen – miasto w Niemczech, które zostały wykonane z XV wieku, noże, miecze, szable, medyczne, golenia i manicure instrumentów, nożyczek i innych narzędzi skrawających. Wyroby z Solingen kapitanów kilka wieków był wykorzystywany w szlachty, a nawet królewskich domów Europy, a nie było przedmiotem szczególnej dumy dla jego właściciela.

Słowo « Solingen » dziś jest synonimem jakości niemieckiej obecnej, a produkty z tej samej nazwie, jest bardzo popularny i szanowany w różnych krajach. Ten rodzaj «Znak jakości» w branży. Około 90% «cięcie» Produkt wyprodukowany w Niemczech, to było robione w Solingen. Legalna wymienić «Solingen» oznacza pochodzenie geograficzne produktu.

W Niemczech jest chronione prawem od 1938 roku Zgodnie z tym prawem, zaloguj Solingen może być stosowana tylko do tych produktów, które są wytwarzane w granicach miasta przemysłowego w Solingen, a dodatkowo spełniają surowe normy jakościowe.

Oznacza to, że producent wyrobu Marka Solingen nie ma jednej firmy, a wiele różni, niektórzy pozbawieni skrupułów producenci umieścić słynny znak na jego nie zawsze wysokiej jakości produktów, w nadziei, że kupujący jest trudne do zweryfikowania pochodzenia produktów. Często wykorzystuje kilka zmienioną pisownię «Solingen»: Zolingen, Zolinger, Solinger, Silingen.

W naszym sklepie internetowym wartościowych prezentów « Learta » Prezentowane zestawy do manicure z kilku popularnych marek, made in Germany, w mieście Solingen: Dovo, Tak, GD. Możesz łatwo wybrać model z niezbędnych narzędzi lub wybierz zestaw do manicure w przypadku pod torebkę koloru. Wszystkie zestawy są uzasadnione.

Share →