Marynata do kurczaka

Marynata do kurczaka

Aby kurczakiem było smaczne marynowane powinno być dobrze, do tego trzeba znać prawo marynaty przepis, który zmiękcza tkankę mięsną, daje palaczom przyjemny zapach i sprawiają, że idealnie! Przedstawiając swoją uwagę najbardziej smaczne i pikantne marynata do kurczaka !

Składniki na marynatę do kurczaka:

Zapasy:

 1. Łyżka
 2. Łyżeczka
 3. Głęboka miska
 4. Chesnokodavki
 5. Ręczniki papierowe
 6. Niż
 7. Deska do krojenia
 8. Głęboka miska
 9. Folia z tworzywa sztucznego żywności
 10. Plastikowa torba z zamkiem błyskawicznym
 11. Lodówka

Przygotowanie marynaty do kurczaka.

Krok 2: przygotowanie kurczaka w marynacie

Następnie wybierz przyjemne kawałki kurczaka, może być skrzydła, uda z kurczaka, podudzie. W każdym razie, umyć pod bieżącą wodą mięso z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, usuwanie drobnych włosków, a także pozostałe maszyny po czyszczeniu piór i suche kawałki ręczniki papierowe kuchenne przed wilgocią. Teraz, jeśli używasz filety, należy pokroić na mniejsze kawałki z części średnicy Od 3 do 6 cm, inne części marynować kurczaka może być w całości lub pożądane, aby usunąć z uda i podudzia kości.

Przygotowane mięso zawarte w głębokiej miski.

Krok 3: marynowane kurczaka

Pierwsze marynowanie, a tam jest kilka opcji, zarówno posiadają własny smak. Najpierw zwykły sposób, natrzeć kurczaka z marynaty ze wszystkich stron i pod skórą, znalazła się w głębokiej miski, wlać mieszaninę aromatycznych pozostałości obejmujących pojemnik folią i umieścić w lodówce.

Drugi sposób – przełożyć kawałki kurczaka w plastikowej torbie z zamkiem błyskawicznym, zalać marynatą na kurczaka, jest zwolniony z pakietem, zamknij ją, a w samym pakiecie mix o smaku mieszanki mięsnej. Wtedy również umieścić worek w misce i statków budynek zamienił się w lodówce. W czasie każdego z tych typów marynowanie sok z kurczaka daje, w pierwszym przypadku jest to zmieszane z marynaty i mięso okazuje się dość intensywne, ale jest wiele aromatycznej mieszanki, co nie zawsze jest dobry czas, aby zanurzyć się w tkankę surowców mięsnych.

W drugim przypadku, ze względu na tworzenie się próżni, sok mięsa pozostaje na kawałki kurczaka, a także mięso pochłania prawie całe to marynaty, ale pachnące mieszaninę niemal zniknęły. Niski czas marynowanie kurczaka 1 – 2:00. maksymalny 48 godziny .

Krok 4: przygotowanie kurczaka

Co ugotować Kurczak marynowany? Kurczaka marynowane tego rodzaju marynaty mogą być pieczone w piekarniku z cebuli, podgrzewa się do 180 ° do 1:00.

Jak dobrze, że jest to możliwe do gaszenia z warzywami, kwaśną śmietaną lub pomidora.

Od okazuje się wspaniały domowy grill i wiele innych równie pyszne dania.

Wszystkie składniki tego pachnące mieszanki doskonale uzupełniają się wzajemnie w celu wzmocnienia smaku używane gałka muszkatołowa czosnek i imbir do nasilenia tych wszystkich składników przyprawy. Że mięso było mdłe w marynacie dodać sól. Aby zmiękczyć tkankę kurczaka używanego fermentowany produkt mleczny, który jest kwaśną śmietaną i cytryna Oczywiście sok.

Olej roślinny dodaje się więcej podczas gotowania mięsa pokryte delikatnym złotym skorupy. Gotować z miłością i zjeść smaczny posiłek!

Share →