Marynowane grzyby makaron masło

Marynowane grzyby makaron masło

Borowik – te grzyby, które oczyszczone trudniejsze niż wszystkich innych odmian „mieszkańców lasów.” Jednak w finale, marynować w boletus zapłać za cały wysiłek. Ich smak nie pozostawi nikogo obojętnym od domu. Ci, którzy nie lubią bałagan dłuższego czasu nad grzybów Marinovka, może zaoferować opcję „w pośpiechu” – przepis marynowane makaron ropy w domu.

 • 2 łyżki. l. sól;
 • gałązka koperku;
 • skórka z cytryny;
 • 3 łyżki. l. cukier;
 • liść laurowy – 2 szt;.
 • Czosnek – 2 szt;.
 • czarny pieprz i ziele angielskie – 5 groch;
 • Jak szybko marynowane grzyby na zimę masła

  Jeśli nie masz czasu na długi proces przygotowania, masła receptury, szybko marynowanych w domu, pasują idealnie. Nie musisz być gotowane grzyby oddzielnie. Po prostu musi być oczyszczone „Lesovichka” umyć i gotować wszystkie 5 funtów.

  , Aż grzyby będą gotować, można umyć, wysuszyć, a następnie trochę rozgrzać bankom pompowanie oleju na zimę. Głębokość (na dole), banki muszą umieścić kawałek skórki z cytryny i oddział kopru. Gdy grzyby masło gotować, przenieść je z patelni do banków, nie czekając, aż grzyby po ochłodzeniu.

  Tackle marynaty. Jego składnikami są: ziele angielskie i czarny (5 groszek), 1 l. wody, liść laurowy (2 szt.), 3 łyżki. l. cukier, mielone czosnek (2 ząbki), 2 łyżki. l. sól. Ugotować marynatę z wszystkich składników trzeba nie więcej niż pięć minut, a następnie wlać gorące właściwych banków, z których każdy musi koniecznie dodać łyżkę octu.

  Przykryć pojemnik z pokrywkami grzyby Kaproń. Banki odstawić do czasu ostatecznego chłodzenia. Gdy grzyby makaron ostygnie, umieścić je w lodówce. I, po 2-3 dni na niektóre biurka spowoduje pyszne marynowane pieczarki masło.

  Jak marynować prawdziwki szybki

  Jeżeli powyższy przepis nie wydawało całkiem udana, trzeba mylić składników lub jeśli po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, wiesz, że zawsze można znaleźć doskonałą alternatywę dla każdej receptury – na przykład po opcji.

  Do marynowania olej musi:

  Share →