Marynowane grzyby przepis na gotowanie ze zdjęciami

Marynowane grzyby przepis na gotowanie ze zdjęciami

Składniki: – miód; Składniki marynaty:

– wody – l;

– czarny pieprz;

– sól – duża łyżka;

– octu 9% – 6-9 duże łyżki;

– liść laurowy;

– Cukier – parę dużych łyżek;

– Goździk – kilka sztuk;

– ziele angielskie – kilka groch.

Przepis gotowania grzyby marynowane

Grzyby są późne grzyby i rosną, co do zasady, na spróchniałych pni i drzew. Zewnętrznie podobne do grzybów muchomor, ale to jest złe, bo są dość jadalne. Ponadto grzyby grzyby wyglądają apetycznie i pyszne.

Przed przystąpieniem do agarics marynowanie miodu. grzyby być podzielona wzdłuż swojej długości. Te, które są bardziej – będzie suchy, a małe grzyby – marynować.

Gdy grzyby nie dotknął – rozkoszować się umyć je z piasku, błota i punktów na kapelusz.

Po zabiegu moczenia grzyby grzyby dokładnie umyć pod bieżącą wodą, i wysłać gotować w osolonej wodzie przez pół godziny.

Podczas gdy grzyby są przygotowane, zaangażowany w przygotowanie marynaty. Wszystkie składniki włożyć do rondla z wyjątkiem octu i doprowadzić do wrzenia. Następnie dodać ocet i grzyby, nadal gotować przez 20 minut.

Dopóki grzyby gotowane – są zaangażowane w sterylizacji słoików i pokryw. W później rozkładowi grzyby, pokipevshie marynaty i przewraca powieki. Banki grzybów powinny być przechowywane w lodówce.

Marynowane grzyby przepis na gotowanie ze zdjęciami

Składniki:

– sól – parę dużych łyżek;

– wody – l; – Liść laurowy – kilka sztuk;

– Cukier – parę dużych łyżek; – Pink – 5 szt;.

– ziele angielskie – 5 szt;.

– Czosnek – kilka zębów;

– kwas octowy 70% – niepełne duża łyżka.

Gotowanie przepis marynowane grzyby

Obranych i przemyto grzyby się przesuwać do rondla wypełnione zimną wodą, umieszczonej w piecu do wrzenia, w którym to gotowanie aż zacznie opadać na dno miseczki. Gdy to się stanie, – wlewa brzeczkę.

W garnku, wlać wodę i dodać z powrotem wszystkie składniki (z wyjątkiem octu), doprowadzić do wrzenia – przygotować marynatę. Następnie dodać ocet marynaty, gotowane grzyby i gotować przez kolejne 10 minut.

Grzyby gotowe rozkładać na banki, zalać marynatą i bułki. Schłodzone słoiki z marynowanymi grzybami wysłać w lodówce.

Jak marynować grzyby grzyby

Składniki:

– mrożone grzyby – nadwaga;

Do marynaty:

– sól – parę dużych łyżek;

– wody – l; – Cukier – parę dużych łyżek;

– ziele angielskie – 6 groch;

– Goździk – 6 sztuk;

– Istotą 70% octu – niepełne duża łyżka;

– Czosnek – ząb.

Dla miłośników cynamonu zaleca się, aby dodać go do marynaty miód agarics do marynaty. poprawić smak. Jeśli ci się nie podoba ząbki, a następnie można bezpiecznie usunąć go ze składników receptury. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby gotować grzyby marynowane i ocet nie znaleziono, ale tylko 9% octu, a następnie można go (około 4 duże łyżki) używać.

Grzyby marynowane przepis Gotowanie (mrożone):

Mrożone grzyby, zalać w garnku miodu wrzącej wody i gotować przez 10 minut, następnie wylano bulion. W razie potrzeby można użyć bulionu do zupy lub sosu.

Następnie na patelni wypełnionej grzyby, zalać wodą (w litrach). Wlać cukru, talerze czosnek, pieprz, przyprawy, łyżki octu. Bądź ostrożny, jeśli nie lubisz ostre marynaty, lepiej wlać mniej, a następnie dodać w razie potrzeby. Idealnie, smak marynaty lekko słony i włącza nieco ostrzejszy (kwasowy), niż chcesz. Jeśli bardzo ostre i nie słone – dodaj ocet lub sól.

Grzyby potrzebują czasu (dni) dobrze prosolitsya.

Nadal gotować grzyby w solance przez 10-15 minut, a następnie wyłączyć i przenieść do banków, zalać marynatą.

Schłodzone słoiki z marynowanymi grzybami wysłać w lodówce, gdzie nadal nalegać godziny 12, po których mogą być spożywane.

Share →