Maści i krople z stye

Maści i krople z stye

Założony problemem jęczmienia są niezwykle nieprzyjemne. Obecnie istnieje wiele leków i maści z chlewie, który ma działanie przeciwbakteryjne. Uważa się, że kropelki i inne leki z stye także to, aby wspomóc odzysk.

Rozważyć bardziej szczegółowo leczenia krople i maści.

Krople lecznicze

Od dobrze jęczmienia pomaga spada cyprofloksacynę, gentamycynę, tsiprolet, ale najlepiej jest tradycyjnie sulfacetamid 30%.

Przed kropli do oczu potrzebują trochę ciepło. To może trzymać tylko w rękach butelkę przez kilka minut. Teraz usiądź na krześle, zawiedziony głowę do tyłu, pociągnij dolną powiekę palcem, wstępnie owinięty gazą, bezpośredni spojrzenie, jakby warto rozważyć głowę i kroplówkę spada delikatnie, aby dostać się do wewnętrznego kącika oka. Tak więc, lek jest równomiernie rozprowadzane.

Pamiętaj, że bardzo płonące krople są, na przykład, chloramfenikol, i są takie, które po prostu piec typu torbeksa.

Maści lecznicze

W jego effektivnoti w leczeniu maści jęczmienia nie są gorsze od kropli. Są to antybiotyki, takie jak Gentomitsin i levomitsina. W leczeniu jęczmienia zwykle używane hydrokortyzon, tetracyklinę i erytromycynę maści 1%.

Łatwość użytkowania maści jest to, że nie rozprzestrzenia i cała objętość wchodzi dokładnie w miejscu zapalenia. Firmy farmaceutyczne oferują również inne formy zwolnienia – żel. Jego Różnica jest bardziej elastyczna i gęsta konsystencja, w związku z tym, nie jest zmywany tak szybko, jak tajne gruczoły maść do oczu.

Umyj ręce czyste, klawiatury wybierania na małym palcu trochę maści, pociągnij dolną powiekę i jak krople podnieść oczy, delikatnie stosować maści.

Tradycyjne metody

W leczeniu jęczmienia mogą być również stosowane receptury medycyny tradycyjnej. są one mniej skuteczne w zwalczaniu tego problemu. W pierwszym kroku pomóc okulary gorący kompres tak gorąco włókniny, przecięty na pół gotowane ziemniaki i jajka. Jednak po 1-2 dniach od powstawania procesu zapalnego, sposoby te nie mogą być stosowane jako ogrzewanie byłoby niebezpieczne.

W ciągu kilku dni po zabiegu z lekami oznacza również, że płyny z ziół: szałwii i rumianku. Z tych samych ziół można parzonej herbaty.

Share →