Maska do włosów z cebulką

Maska do włosów z cebulką

Każda dziewczyna marzy o luksusowym czupryną. Do włosów jest zawsze zadowolony piękne i zdrowe wygląd, muszą być one regularnie i starannie opieką. Najlepszym lekarstwem na włosy – Maska do włosów z naturalnych produktów .

Jednym z najbardziej cudownym naturalnym maska ​​do włosów jest uważane Maska Cebula. Sok z cebuli zawiera całą gamę witamin i minerałów, które są niezbędne dla zdrowia włosów i ładnym wyglądzie. Maska do włosów z cebulką przywracanie zniszczonych włosów, pozbyć się łupieżu, zatrzymać wypadanie włosów, dają włosom połysk i objętość.

Dlatego dokonywania regularnych maskę cebuli, można nie tylko leczyć swoje uszkodzone, suche i łamliwe włosy, ale również pomóc włosy rosną szybciej.

Aby czuć cudowny cebulę maskę, trzeba zrobić maskę na co najmniej dwa miesiące, co drugi dzień.

Dzięki temu inna zaleta używania maski włosów z cebuli jest to, że są one idealne dla każdego typu włosów .

Należy zauważyć, że w masce onion nieprzyjemnego Obecnie istnieje ostry onion zapachu. Dlatego wiele kobiet rezygnuje z używania masek ze strzałką. I na próżno, bo maska ​​cebuli jest bardzo skutecznym lekarstwem na zdrowie włosów. I nieprzyjemny zapach cebuli, można łatwo pozbyć, musi podczas płukania włosów w ciepłej wody dodać ocet jabłkowy cydr (2 łyżki.

Łyżki octu na litr wody).

Bulion wzmocnić włosy. Aby wzmocnić włosy i pozbyć się łupieżu. Przepłukać głowę każdego prania bulion cebula skórki. Przygotować wywar jest bardzo prosta: wziąć Cebulę obrać i gotować w kąpieli wodnej przez 20 minut.

Następnie schłodzić bulion i przecedzić.

Bardzo przydatne do wcieraj w skórę głowy sok z cebuli. Aby to zrobić, weź 3 łyżki. łyżki soku z cebuli i masażu sęk światło do skóry i włosów. Dokonanie takiej procedury jest konieczne w dzień.

Maska do włosów z cebulą i drożdży. Weź 2 łyżki. łyżka soku z cebuli, 1 łyżeczka. drożdże (suche), 1 łyżeczka. oleju rycynowego, 1 łyżeczka. łopian olej i 2 łyżeczki. ciepłej wody, wszystkie składniki i pozwalają Dokładnie przenieść powstałej mieszaniny przez 15 minut. Otrzymaną mieszaninę umieścić na czyste suche włosy, pół godziny spłukać ciepłą wodą z szamponem do włosów.

Maska do włosów z cebuli i miodu. Weź 1 łyżeczka. Kochanie, 1 łyżeczka. Brandy 1 łyżeczka. Jogurtu, 2 łyżki. łyżka soku z cebuli i 1 łyżeczka soli morskiej. wszystkie, dokładnie w naczyniu po zastosować maskę na włosy. Ocieplić włosy specjalnym czepek i ręcznik.

Godzinę później, spłukać ciepłą wodą przy użyciu szamponu.

Maska do włosów z cebulą i czosnkiem. Aby przygotować maski muszą brać 5 kropli olejku rozmarynowego, 2 łyżki. łyżka oleju łopianu, 2 łyżki. łyżka soku z cebuli, 1 łyżka. łyżka soku z czosnku, żółtek jaj i jedno 1 łyżka. łyżka brandy. Wymieszać rozmaryn i łopian olej, a następnie dodać wszystkie pozostałe składniki.

Otrzymaną mieszaninę wprowadza się na czystą, suchą włosy, izolowane głowy i ręczników z tworzywa sztucznego, to osiągnąć najlepszy efekt. Inkubować maski na włosach przez 30 minut, po czym płucze się wodą z użyciem obojętnego szampon do włosów.

Należy pamiętać, że wszystkie cudowne maski cebulowy dla zdrowia włosów. Pamiętaj, że wynik będzie widoczny tylko wtedy, gdy stosowane regularnie, maskę cebulę, przynajmniej po aplikacji z 20 zdjęć dziennie.

Share →