Maska do włosów z olejem lnianym

Maska do włosów z olejem lnianym

Naturalne oleje jadalne dawna z powodzeniem stosowany w kosmetyki, domu . Jednak korzystne właściwości olej lniany jest bardzo trudna do przecenienia ze względu na unikalną kompozycję naturalnych.

Jej członkiem nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, a także kompleks witamin witaminy A, B, E, F nasycenia włosy niezbędnych materiałów, dając im siłę i zdrowy połysk. Szczególnie efektywne jest zastosowanie maski z oleju lnianego do osłabienia, wyblakłe, suche włosy.

Wszystkie maski są stosowane w ten sposób.

Pierwsza kompozycja terapeutyczna jest delikatnie wmasować przetarł na skórze głowy, a następnie równomiernie na włosach. Włosy pokryte środków na ich pokrycie i ręcznik, aby się ogrzać, co przyczynia się do większej efektywności maski. Po godzinie i pół, włosy powinny dobrze umyć.

Maska oleju lnianego do rozdwajaniu

Aby przygotować maski należy zmieszać 150 ml oleju lnianego i 100 g pokruszonego świeżego korzeń łopianu.

Mieszaninę pozostawia się przez kilka dni w cieple, a następnie ogrzewać do wrzenia przez 15-20 minut w łaźni wodnej, stale mieszając. Napięte mieszaniny oleju lnianego i korzenia łopianu na włosy na godzinę i pół, a następnie spłukać.

Maska oleju lnianego do włosów suchych

Do przygotowania tej maski trzeba kilka łyżek oleju lnianego soku cytrynowym.

Wycisnąć sok z połowy cytryny i wymieszać z olejem lnianym. Część powstałej mieszaniny dodano delikatnie światła masażu na skórę głowy korzeni.

Następnie, za pomocą grzebienia rozprowadzić pozostałą mieszankę na całej długości włosów, przykryć głowę folią polietylenową i z góry z ręcznikiem.

Po 30 minutach spłukać włosy ciepłą wodą.

Maska do leczenia suchej i łamliwych

Aby zamaskować trzeba żółtka. Delikatnie oddzielić od białek i wymieszać z olejem lnianym w stosunku 1 żółtko 1 łyżka oleju lnianego z podgrzewaną wodą. Jeśli masz długie włosy, możesz potrzebować 2-3 żółtka i 2-3 łyżki oleju lnianego.

Cóż Creamed mieszaninę stosować na włosy i przykryć głowę, aby utrzymać ciepłe polietylenu i ręcznik.

Regularne stosowanie tej maski znacznie wzmacnia osłabione włosy, przywracając im witalność i odżywcze składniki odżywcze.

Maseczka z oleju lnianego w celu poprawy wzrostu włosów

Jeśli masz wolny rosnące włosy, to możesz zrobić maskę z oleju lnianego, miodu i cebuli, aby przyspieszyć ich wzrost.

Maska jest przygotowany w następujący sposób. Mała cebula posiekana w blenderze lub rozdrabniania się na drobnej tarce.

Po tym równie trzeba dodać miód i olej z nasion lnu. Wymieszać i nałożyć na włosy i skórę głowy.

Struktura ta jest bardzo skuteczna aktywuje wzrost włosów, ale ma niewielki negatywny cebulę zapach z włosami po aplikacji.

Maska oleju lnianego w celu przyspieszenia wzrostu włosów.

Przyspieszenie wzrostu włosów pozwoli maski wykonana z zmieszane w równych częściach oleju lnianego i alkoholu (alkoholi można wymienić wódka).

Temu Maska do włosów z oleju lnianego dwa do trzech razy w miesiącu, wkrótce zobaczyć wynik, że będziesz mile zaskoczony.

W następnym artykule omówimy Zastosowanie oleju lnianego do pielęgnacji skóry .

Podziel się z przyjaciółmi:

Share →