Maska truskawkowym włosy

Maska truskawkowym włosy

Truskawka – unikalny jagody. Sok truskawkowy ma niesamowite właściwości lecznicze, zarówno w użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Truskawki mogą zmęczone i matowe włosy świeże i pełne energii i siły.

Maski do włosów z Recipes truskawek

Maski Przepisy truskawek. Nie jest zaskoczeniem, bardzo. Co ciekawe, truskawki doskonale w połączeniu z innymi składnikami i wzmacnia ich działanie. Najczęściej używane do karmienia truskawki i przywrócić kręcone loki.

Przepis 1

Podobnie jak we wszystkich innych przypadkach, ilość składników zależy od długości i grubości włosa.

Maska jest bardzo prosta:

    truskawki, niebieski gliny (można kupić w każdej aptece) i jaja.

Należy przygotować w następujący sposób: truskawki, bitą w blenderze lub puree z widelcem, wymieszać z żółtek jaj (białka tylko dlatego, połączonych z wymywania) i dodać niebieski gliny. Otrzymaną zawiesinę stosuje się do korzeni, rozłożone na całej długości. Ukryj włosy pod plastikowym worku i ciepłym ręcznikiem.

Spłukać wodą.

Przepis 2

Poprawić maskę do włosów z takich składników: truskawki, piwo i żółtka (opcjonalnie). Oczywiście, na pierwszy rzut oka wydaje się, że elementy nie są kompatybilne, ale, regularne stosowanie, aby Twoje włosy będą zdrowe i lśniące.

Przepis 3

Tylko unikalne maski, które wykonane zdrowia włosów nasycone i smak. To jest, oczywiście, truskawki (przecier truskawkowy) i olej migdałowy. Składniki miesza się i umieszcza na cebulki włosów. Jeśli chcesz, możesz owinąć głowę ręcznikiem.

Utrzymuj maskę na 20-40 minut. Spłukać łagodnym szampon i odżywka (można użyć domowych odżywka).

Przepis 4

Jeżeli Twoje włosy są uszkodzone z powodu częstego korzystania z suszarki i / lub żelaza włosów (płyty, lokówki), a następnie powrócić do dawnej urody pomaga maskę truskawkami i śmietaną. Aby to zrobić, dodać śmietanę w pre-puree masy truskawek. Do tej mieszaniny dodaje się 20-30 ml oleju z orzechów kokosowych lub olej migdałowy i mieszać aż do jednorodnego wyglądu.

Rozłożone na całej długości, należy zwrócić szczególną uwagę na wskazówki. Bądź na czterdzieści pięć minut do jednej godziny. Spłukać szampon potrzebę jasnych włosów skłonnych do zawartości tłuszczu.

Share →