Master class na drzewie perełek

Master class na drzewie perełek

Być może jest to drzewo jako idei gatunku linkę drzewa, pojawia się częściej. Przynajmniej tak jest w przededniu światowych ulubione święta – Boże Narodzenie i Nowy Rok. Ale w innych porach roku, to wiecznie zielone drzewo nadal znaleźć coraz więcej nowych fanów wśród hendmeyderov. Nie jest to zaskakujące, ponieważ pozwalają nie tylko w uroczystej gatunku, ale również w wielu stylach, od klasycznych, a skończywszy na niesamowity styl pomysłów tematycznych.

Tak więc, drzewa można wyciągnąć z dziwnych srebrnych kulek, i białe koraliki można łączyć z zielenią, dzięki czemu jest bardziej realistyczny. Stosuje się także różne koraliki kolor. Na przykład, czarne i żółte kulki – gatunek Halloween, kostium dla zielono-złotej jesieni dekoracji tematy, stali, aby utworzyć drzewo w oryginalnym stylu steampunk czy techno. Gdy dodać różne koraliki kolor inkluzje, ukaże się Bombki choinkowe i ozdoby. Cóż, po prostu ciemne zielone kulki – do klasycznego drzewa. W zależności od zgrubienia będą się różnić w zależności od wyglądu powstałego wariantu.

Największe podobieństwo może być osiągnięty za pomocą najmniejszych perełek powleczonych pastelowe jednostajny naprzemiennie dwóch odcieniach jasnych i ciemnych kulek do symulacji światła i cienia. Ale taka praca – top profesjonalizmu dla każdego hendmeydera. Dlatego w takich szczegółach jak przejścia cieni i kolorów i uwagi nie mogą zapłacić.

W tej klasie mistrzowskiej w szczegółach jest uważany za jeden z najbardziej popularnych sposobów formowania oddziałów choinki. Jego oraz na tym, że pozwala na uzyskanie nie tylko podobieństwo tym drzewie, a także do przekazywania bulk właściwe dla wielu gatunków świerku. Należy zauważyć, że przy użyciu tej techniki może być tkane na raz małe drzewo, lub zrobić to z gotowych gałęzi drzew, wymaganej wielkości.

W drugim przypadku, wszystkie końce drutu każdego oddziału będzie musiał iść do pnia choinki, więc powinny być krótko obcięte, czy pierwsza.

Drzewo klasyczna z ciemnozielonymi koralików

Idealnie by było, gdyby do obróbki drzewa znajdują się dwa rodzaje kulek tego samego koloru – zwykle okrągłe i podłużne. Z prawem przemienności może osiągnąć dobre igły efektów.

Proszę zwrócić uwagę na zdjęcia do lekcji, gdzie przyszłość jest reprezentowany jako drzewo nie wszystko jest jeszcze połączone komórki. Jest to liczba gałęzi. Tak, z 18-20 oddziałów będzie drzewko wysokości nie więcej niż dziesięć centymetrów i musi być brane pod uwagę. Z jednej warstwie może iść jeden / dwa lub więcej oddziałów.

Warstwa może być zbliżone do siebie nawzajem, oraz sprawia, że ​​odległość pomiędzy nimi, a tym samym eksponując pnia drzewa. Jeśli jest dość zauważalne bagażnika, lepiej jest pokrycie tynku i farby na brązową farba akrylowa, a nawet papieru lub taśmy bawełniane oblewania przyklejony brązowy.

Ponadto, warto pamiętać, i że im dalej poruszać z korony drzew, już powinien się oddział, który ostatecznie pozostała proporcjonalna do iloczynu. Kolejnym punktem w niektórych ska świerka, gałązki spojrzeć w dół do drugiej – do góry. Bardzo często, w obu przypadkach, górne gałęzie są patrząc w górę, a na dole, z powodu jego masywności, wręcz przeciwnie – spadają.

Ale to według własnego uznania.

Każda gałąź naszej drzewa – dwustronny, z wyjątkiem – góry. Ponadto, każda gałąź zaczyna okrągłą stopką (która jest przymocowana za pomocą szeregu zagięcia, jak pokazano na zdjęciu), a następnie długo kulek, naśladując igły.

Zbiór wszystkich gałęziach drzewa rozpoczyna się krótkim (blaty). Następnie stopniowo spada do dolnej części drzewa. Gałęzie są połączone ze sobą poprzez przeplatanie po czym ustala się w taki sam sposób na pniu.

W przypadku małych elementów można zrobić bez oddzielnego badania lufy, dzięki czemu tylko jeden z puszystymi gałęzi drzew.

Po wszystkich węzłów drzewa są zebrane w jednej kompozycji, to jest konieczne ręczne prostowania wszystkie gałęzie, z końcami, patrząc od środka drzewa. Niższe gałęzie muszą nie tylko rozprzestrzenianie się proporcjonalnie, a także na tym samym poziomie, ponieważ będą one wytrzymać całą strukturę. Upewnij się, że drzewo wyprostował i obcasy.

Opublikowano w Jego rękach.

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł i masz coś do dodania, podzielić się swoimi przemyśleniami. Bardzo ważne jest, aby poznać Twoją opinię!

Share →