Master Class skarpety na drutach szydełku

Master Class skarpety na drutach szydełku

T eplie flirty z drutach skarpetki Hak prosty wzór żakardowy i wzór na objętość stożka.

Na drutach skarpetki, trzeba 50 gramów białego-przędzy wełnianej średniej grubości i 100g fioletowy, hak №3,5.

Pierwsze kroki Knitting Socks z zestawu pierścień gwintu 8 polukolonok, a następnie umowy pierścień i zrobić łączący pętlę w 1. polustolbik.

Kolejny start vyvyazyvayut polustolbikami skarpety, co dodanie na stronach do szerokości stopy, według schematu № 1. dzianiny 9-11 wierszy z aplikacji nadal dziewiarskich koło polustolbikami.

Knitting wzór, wprowadzenie fioletowy przędzy i dzianiny wzór przemian bezpretensjonalne 2 polustolbika białą nicią na ciemnym pętli i 2 polustolbika fioletowym wątku na białym pętli techniki dziania i zmieniających wątków

Drutach skarpety 17-18 cm od początku pracy, nadal dziewiarskich fioletowym wątek 5-6 wierszy, dzięki czemu dodanie 1 dodatkowy polustolbikami na stronach każdego rzędu.

Potem zacznij dziewiarskich pięć kolumn bez nakida serii bezpośredniego i odwrotnego w schemacie 2 na podeszwie środkowej, przejdź do początku dziewiarskich podłączeniem kolumn. Provyazyvaya piąty jednocześnie podłączyć go do miski wewnątrz.

Następnie przejdź na drutach freebie polustolbikami okrągłe wiersze.

Dzianina 5-6 wierszy, trójwymiarowy wzór dzianiny mankiet na schemacie 4, począwszy od 2 rzędy kolumn bez nakida.

Ażurowe szydełka dziewiarskie skarpety

Kabaretki Skarpetki wygodne do noszenia w gorącym sezonie. Szydełku takie fantazyjne skarpetki można nauczyć patrząc na drutach skarpetki klasy mistrzowskie. Będziesz potrzebował 100 gramów przędzy i hakiem.

Przyjemne w noszeniu w upale przędzy bawełnianej, więc wybrać przędzy dziewiarskich skarpetki x / b, oraz średnią grubość haka №2,5.

Potrzebujesz na drutach skarpety w następującej kolejności: najpierw nadające miski skarpety, a potem większość z ażurowym wzorem do pięciu, pięciu dziura powstaje w dodatkowy zestaw szwów łańcucha, na którym znajduje się już ażurowy wzór na drutach skarpety mankiet. Po zakończeniu knit mankiet na miejscu przez pięć otworów i dołączyć dovyazhite wątek piąty.

Schemat haku dziewiarskie skarpety:

Teraz więcej o ażurowej strukturze drutach skarpetki:

Miska dziewiarskich. Wpisz łańcuch 60 szwów i zamknąć go w kolumnie pierścienia podłączenia. Dziura podstawowym pierścień musi być równa szerokości na palcach stóp.

Dodać 3 powietrza pętli podnoszenia i dzianiny pierwszy wiersz kolumny z nakida.

W drugim rzędzie zacząć redukcji: 3vozd. n. wynurzania, 3 łyżki s / n razem (jeden wierzchołek), 24 s / n, 3 łyżki s / n wraz z 1 łyżka / n, 3 łyżki s / n razem 24 c / o, 3 w s / n wierzchołków. Zakończyć każdy wiersz pętli łączącej do trzeciego wyciągu pętli.

Trzeci rząd do zmniejszenia 3 fl. n. wynurzania, 3 łyżki s / n razem, 18 s / n, 3 łyżki s / n wraz z 1 łyżka / n, 3 łyżki s / n razem 18 c / o, 3 st s / n wraz , Jak widać boki punktu – to 3 fl. podnoszenia pętli i kolumnę z nakida przed i po, że sprawiło zmniejszana. Poniższe wiersze zmniejszą o tych punktach, provyazyvaya razem zamiast 01:57 kolumn razem, stopniowo zwężający miski do góry. Łącząca 6 rzędów miska, lewo otwór w górnym szeregu uszyć lub tie złącza, wprowadzając hak pół-pętli na obu stronach otworu.

Po zakończeniu cięcia i przykręcić wątek.

Na głównej części skarpety na drutach dołączyć wątek do punktu rozpoczęcia dziania palec. Ażurowy wzór dzianiny systemem w okręgu, każdy zakończony cykl łączenia kolumny w ostatnim odzyskiwania pętli.

Dovyazav palców do pięty, a kończąc na delikatnym wzorem na liczbę nieparzystą, zrobić dziurę w pięciu. Aby to zrobić, wpisz łańcuch 30-37 pętli powietrza, próbując vzemu nogi i zapiąć łańcuch łączący kolumny drugiej stronie skarpetki.

Następnie nadal ażurowe dzianiny wzór na pierwszej części głównej, a wpisane łańcuch.

Dzięki połączeniu mankiet do wysokości 12-14 cm, wykończenie na drutach ażurowe wzór w połączeniu obok elementów «pikot» wzór.

Ostatni etap dziania skarpety na drutach pięty pozostaje na dziury pozostawione. Aby to zrobić na stronie (miejsca wybieranego sznurka i głównej części nosa), dołączyć wątek i zrobić 3 fl. n. podnoszenia na drutach pierwszy wiersz. Pierwszy wiersz drutach okrągłym otworem kolumny nakida. Z drugiej serii rozpocząć sposób odejmowanie jak podczas dziania misę od środka na boki.

W drugim i trzecim rzędzie zrobić odejmowanie provyazyvaya 3 stobik nakida wraz z przed i za stronie punktu, czwarte, piąte i szóste Kolumna z dwoma nakida razem.

Wiązanie piąte, w lewo lub w tie otwór szyć liczbę połączeń. Po zakończeniu dziania zniewagę i przymocować wątek.

Druga skarpetkę dzianiny jak pierwszego.

Klasa Mistrz szydełku

elementarne ciepłe i przytulne skarpetki

Share →