Masz ból głowy

Masz ból głowy

Zapamiętaj raz: sama w sobie nie ma ból głowy kiedykolwiek. Nie ma nic za chory! – Czy to dla niedbałego podejścia do zdrowia, należy przyznać, że nie zacznie się rozwijać guza. Ale to osobna kwestia.

Dlaczego miliony ludzi cierpią z powodu bólów głowy? Dlaczego boli, gdy chory nie powinien być?

Ponieważ przewodniczący – najcieńszym urządzeniem, który sygnalizuje: w ciało naruszenia doszło. Co więcej, to właśnie specjalistą wskazuje adres, pod którym nastąpiło naruszenie.

Również ważne, aby wiedzieć: ból głowy – to znak, że choroba została już przeniesiona do innego etapu.

W pierwszym etapie, także ostrzegł ciało w odpowiednim czasie, kiedy wysyła ci sygnały punktów ból (rozmawialiśmy o pierwszej lekcji). Na przykład wiele kobiet wie punkt bólu na białą linię powyżej wzgórka łonowego; mówią: "ginekologia"I próbuje zapalenie pęcherza głos. Ale błędem byłoby cały ból z tego miejsca do przypisywania zapalenie pęcherza. Konieczne jest podjęcie 1,5 centymetrów nad – i mrowienie zezna: urodzony jelit. Jak widać, diagnostykę, to jest bardzo subtelna.

Wrócimy do niej, a jednocześnie ważne jest, aby nie zapomnieć: nie ma losowo mrowienie, ból nigdy nie jest przypadkowa. Myślisz pereterplyu – przepustkę. I rzeczywiście, po pewnym czasie, punkt nie jest już chory. Ale uprzejmy z naszych czytelników wie, że oznacza to, że albo zmieniło się w zdrowy stronie życia, albo – że ciało jest wyrzucane do gaszenia ognia pochodzi wszelkie rezerwy, a teraz na tle ogólne złe samopoczucie, drażliwość, senność mrowienie w pewnym momencie niemal niezauważalnie.

Tak więc, pierwszym krokiem – w jakiś narząd jest uszkodzony.

Drugi etap – z bólem głowy – upośledzenie czynności wyszła poza ciałem i połączony z nim skokowej, związany z nim układ. Co się dzieje w twojej głowie: skurcz naczyń, lub obrzęk mózgu (i we wszystkich przypadkach – Naruszenie chemii), – nie musisz wiedzieć. Ale o to, co należy zrozumieć i zapamiętać na całe życie przy fotografowaniu tabletki ból głowy lub ludowym, więc można strzelać tylko objaw, przyczyny większego bólu – choroby – pozostaje w was i kontynuuje swoją niszczycielską pracę.

Więc zgadzam się: nauka strzelać żadnych bólów głowy (to łatwe), bierzemy to regułę: Natychmiast po tym, nie tracąc ani jednego dnia, można zwrócić się do lekarza, który postanowił od bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia.

Przy okazji, chcą wiedzieć, co się dzieje w trzecim etapie?

Jednocześnie zaburzenia czynnościowe czołgać na całym ciele, chwycić wszystkie układy i narządy zaczynają sprawcą zmian organicznych (np, z marskością wątroby). Ból głowy traci w ten sposób staje się przewlekłe i ostrość zwykłego; ludzie żyją tak, jakby we mgle, światła przeciwmgielne, ale w tym mało przyjemne, jak zamglenie coraz wyciąć pioruna psychozy, na przykład, podejrzliwość, nieufność, strach.

Ale wracając do głowy: może to być 1) przedni, 2) czasowego i 3) i ciemieniowej potylicznych. Lub w dowolnej kombinacji, takich jak czołowo-skroniowo-potylicznej i ciemieniowej (kask). W tej lekcji dowiesz się podstawową wiedzę, która pozwoli, aby usunąć ból głowy jako objaw (to jest lepsze tabletki, jako wiarygodne i aktualne przez dłuższy czas, a co najważniejsze – już zawiera elementy leczenia).

W następnej lekcji, już posiadających zdolność do radzenia sobie z każdym bólem głowy, powinniśmy dowiedzieć się, jak oczyścić swoje korzenie.

Ból Lobova

Za pierwszym razem wystarczającą do obsługi trójkąt. Jej górna – punkt vnemeridiannye Yin-tang – powyżej nosa, w połowie drogi między brwiami. Powód – punkt-Quan Zhu (2-VII) – pod brwiami, na moście przylegającym do prawym górnym rogu orbicie. W każdym punkcie pracy co najmniej 5 minut, stopniowo zmniejszając siłę uderzenia z ledwie dostrzegalnym dotyku. ,

Czasowy ból

Zazwyczaj pierwszy przypadek, tylko jeden punkt tie-yang (podstawowego) – ona ma bardzo silny wpływ w szerokim zakresie. Ale jak ból czasowa może mieć szczególny charakter, oferują inny trójkąt, który obejmuje wszystkie główne opcje.

Tak, tai yang (vnemeridiannye) jest na świątyni. Poziom – połowy odległości między oczami a końcówką brwi. Przesuwając palec na 1,5 calowym tyłu, poczujesz się otwór.

Tu i pracy – delikatnie, co najmniej 5 minut, stopniowo zmniejszając siłę uderzenia.

Tai Yang – u podstawy trójkąta. Drugi punkt bazy – znasz już er-Men (21-X). Znajdź go po prostu: na poziomie ucha Tai Yang pogłębia.

Praca w trybie co najmniej 2 minuty – normalna.

Wierzchołek trójkąta – Chodzi o to, wu-wei (8 III). Znajduje się w środku części włóknistej, która pochodzi od kąta świątyni. Pracy – w sytuacji, lepiej jest – delikatnie, nie mniej niż 3 minuty. ,

Ból ciemieniowy

W tym przypadku również, jest możliwe, aby uniknąć jednego punktu (co oznacza, że ​​podstawowy) nabywania Hui Hlll (20) – jest na linii środkowej głowicy w okładzinowych dołu. Prace powinny być bardzo delikatne, bardzo dokładnie, i nie mniej niż 5 minut. Pożądane – całkowite ustąpienie bólu pod palcem.

Korzystne efekty tej pracy, pacjent może nie przeżyć tylko w mojej głowie, ale dosłownie na całym ciele.

Teraz, że mamy system złożony z trójkątów, nie będzie się różnić od tej reguły. Tak, kupić-hui – góry; Podstawa – sparowany punkt lo-o (8-VII). Powinien zostać nieco z tyłu i po bokach z góry, aby uzyskać równobocznego trójkąta, w którym z każdej strony znajduje się około 2 cm.

Tutaj można pracować bezpiecznie.

Ci, którzy mają czas i chęć, aby budować na sukces na końcu tej pracy sugerują, namacalny linii środkowej głowy na obu stronach buy-hui. Wszystkie punkty nacisku, że znajdziesz czeka na Państwa udział. Zanurz ich z tego! – Po tym wszystkim, co minutę z nich popycha cię do kolejnego ataku bólu przez wiele godzin. ,

Ból potylicznej

Ta część programu, polecam dokładne zbadanie wszystkich. W tym tych, którzy nie wiedzą co to ból głowy. Ponieważ, po opanowaniu tych punktów, będzie w stanie przynieść ulgę osoby za ból w głowie.

Tak więc, jeśli masz czas i energię – traktowanie każdego początku ból głowy z tyłu, a następnie przejść do punktów znajdujących się na obszarze bólu.

Na zdjęciu widać, że oferowane są trzy trójkąty z wierzchołka w jednym wspólnym punkcie Feng Fu. Który wybrać – określają się za pomocą palpacji. Gdzie punkty ostrzejszy i pracować.

Jeśli wszystkie punkty o równie wrażliwe, że nie będzie wielkim problemem, jeśli włączysz zrobić wszystkie trójkąty. Tylko nie zapomnij, za każdym razem, począwszy Feng Fu. Mam nadzieję, że nawet w tym przypadku, wszystkie Twoje prace nie zajmie więcej niż 15 minut.

Jeśli masz potrzebę jej kontynuacji, to lepiej, aby powtórzyć sesję po chwili; tak będzie bardziej przydatny.

Share →