Materiały na strony dekoracji ogrodu

Materiały na strony dekoracji ogrodu

Strona główna »Pejzaż» Materiały na strony dekoracji ogrodu

07 marca 2012

Jak korzystać z dostępnych materiałów do dekoracji w ogrodzie 

Myślę, że wielu zgodzi się, że umiejętnie urządzony domek w ogrodzie lub miasto, przyjemny dla oka. Przechodząc przez następne arcydzieło i nie mogę zrozumieć, jak ludzie mają tyle wyobraźni. Po tym wszystkim, udekorować ich małych gospodarstw nie tylko projektant zakupu rzeczy, ale także domowej roboty.

Gdzie możemy się tak wiele nowych pomysłów?

W istocie, wszystko, co jest bardzo proste. Rozejrzyj się. Rzeczy, które szybko chcesz wyrzucić, może nadal służyć jako wiernej służby.

Wystarczy znaleźć zastosowanie dla nich.

Na przykład, może być wykonana z konwencjonalnej butelki z tworzywa sztucznego? Jeśli weźmiemy butelkę pięciu litrów i malowane w różowe uszy i dołączyć nogi narysować oczy, dostać wielką świnię. Jeśli to pożądane, mogą być dowolne inne zwierzę.

Odcięty od samego butelki gardła uzyskania kapeluszu, malować mu świetlaną grzyby i umieścić na nodze.

Może być wykonany z dowolnego innego, słonecznika lub kwiat. Technologia ta jest taka sama, jak w poprzednim przypadku. Tniemy butelkę około połowy dystansu. Zapoznaj się z góry.

Głównym przedmiotem, z którym pracujemy jest bardzo "spódnica"Reszta butelki. Korzystanie nożyczki, podobnie jak jego kwiatostany. Płatki mogą mieć różne kształty: wskazała, okrągły, kręcone.

W pokrywie, otwory, w które można włożyć kwiat macierzystych drutu.

W tej fazie przygotowawczej zakończył. Teraz możesz malować puste i zainstalować go w swoim ogrodzie. Te kwiaty mogą być nawet konieczne. Mogą być różne pod względem wielkości. To zależy od średnicy wybranego butelki. Oczywiście, można także określić kolor, według własnego uznania.

Być może Twoje kwiaty są realistyczne i samo-kolorowe, lub, wręcz przeciwnie, chcesz mieć na swojej stronie egzotyczny, czy nie jest rzeczywiście kwiaty.

Pokazałem tylko kilka przykładów dekoracji ogród z plastikowych butelek. Mamy nadzieję, że pomogą one wymyślić coś własnego, nawet bardziej interesujące i niezwykłe. Najważniejsze to nie boi się eksperymentować z kolorem, kształtem i materiałem.

Share →