McClure - jabłko Adama - Chiński pomarańczowy. Przepisy z tradycyjnym ...

McClure – Jabłko adamowe – Chiński pomarańczowy. Przepisy tradycyjnej medycyny

Privalov Wszystkie jesienią autora zawsze boli kolana (skutki urazu). Jestem zapisany okłady z nalewki z jabłkiem Adama. Pomaga!

Jabłko Adama nazywa owoc McLure drzewa (inna nazwa – Chiński pomarańczowy). Ludzie nazywają to drzewo «Boże drzewo»,

Jabłko Adama pochodzi z Ameryki Północnej, Środkowej Teksasie, a nie z Chin.

McClure drzewa ceniony za solidnego i elastycznego drewna piękny bursztynowy kolor, który był używany do produkcji łuków. McClure doskonale zakorzeniła się w Azji Środkowej, na Krymie i Kaukazie. Handlarze sprzedają chińskie pomarańczowy, mówił o jego właściwościach leczniczych w leczeniu wielu chorób, od ostrogi pięty, a kończąc onkologii.

Więc McLure – Drzewo, osiągając wysokość 20 metrów i średnicy jednego metra, z ciemnozielone liście tworzące gęstą koronę. Rośnie w Azji Środkowej, na Krymie i Kaukazie.

McClure pomarańczowy (nadal nazywają go owocowe) pochodzi od przyrodnika McClure. W okresie pełnej dojrzałości jego owoców jest bardzo podobny do pomarańczy, ale w przeciwieństwie do niego – zupełnie niejadalne, ale ma wiele właściwości leczniczych,

W mlecznego soku McClure zawiera ogromną ilość substancji czynnych, a elementy, ale szczególnie bogate w związki chińskie pomarańczowe flawonoidów śladowe.

McClure jest stosowany do wytwarzania leków maści i nalewki.

Nalewka z McClure przygotowanie następujących receptur tradycyjnej medycyny:

Przepis №1: sok z dojrzałych owoców (5 części) miesza się z wódką 50 stopni (część 1). Kilka dni później, płynu w zbiorniku jest podzielona na dwie części: mleczny sok i wodno-alkoholowego płynu, który i przyjmować doustnie.

Przepis №2: McClure owoce pokroić w małe kawałki, umieścić w słoiku do góry, zalać wódką 50 stopni i sześć miesięcy i, mimo że jest już możliwe do podjęcia 6-10 dni. Zakończył nalewki przechowywane wyłącznie w pojemnikach po brzegi wypełniona, ponieważ niektóre składniki odżywcze są niszczone przez tlen.

Przepis №3: młode gałęzie z liśćmi posiekać i wylewać alkoholu 70%. Po 2 tygodniach, szczep. Mogą być stosowane do leczenia uszkodzeń skóry, wstępnie rozcieńczone przegotowanej wody.

Przepis №4: jabłko Adama, tradycyjnej medycyny, do przygotowania naparów, zaleca ruszt, wlać alkohol (wódka), pozostawić na 12 dni, potrząsając codziennie. Szczep. Bóle stawów Rub się w nocy.

Wzbogacony receptę №1 i №2 jabłko Adama jest używana z naruszeniem metabolizm wody z solą, zapalenie wielostawowe, ból w stawach, depozytów korzonków nerwowych, dny moczanowej, Osteochondroza, soli, ostrogi, powiększenie węzłów chłonnych, zapalenie ból mięśni, hemoroidy, zapalenie zatok, migdałki, egzema, opryszczka, zapalenie skóry, resztki kości na nogi, ale również w leczeniu raka szyjki macicy, żołądka i jelit. Poza nalewki łagodzi zmęczenie, obniża zatrucia, wzmacnia układ krążenia i nerwowego.

Wlew jest stosowany do leczenia za pomocą następującej procedury: w pierwszym tygodniu, biorąc 3 krople przed jedzeniem raz dziennie; drugi – dwa razy dziennie; trzeci – trzy razy. Następnie każdy kolejny tydzień w jednej z technik niezbędnych, aby dodać kolejny spadek. Do trzydziestego tygodnia przyniósł liczbę kropli do trzydziestu. Liczba rund pozostaje bez zmian – 3 razy na dzień. Trzydzieści kropli – Maksymalna dawka przez trzydzieści lat i starszych. Osób w wieku mniej niż liczba kropli powinna być równa age.

Ponadto, liczba infuzji tygodniowych należy obniżyć jedną kroplę jednej z metod, ilość kropelek i tak dostosowane do trzech kropli 3 razy dziennie. Tak, pełny kurs jest trochę więcej niż rok. Po wykonaniu pełnego cyklu leczenia z nalewki jabłko Adama, należy zrobić przerwę na 1-2 miesięcy.

Jeśli guz nie jest całkowicie rozwiązany, częstość powtarzania.

Infusion of apple Adama i można je stosować miejscowo. Możesz zostać sproszkowane lub zrobić okłady z osteochondroza, zapalenie korzonków nerwowych i reumatyzm.

Tradycyjna medycyna oferuje jabłko Adama, aby korzystać w postaci maści, który służy jako podstawa do tego zioła w leczeniu zapalenia zatok, rak skóry, ropnie, ropne rany, oparzenia i innych poważnych zmian skórnych.

Maść jest w następujący sposób:. Topiony smalec, umieścić w warstwie słoik 1,5 cm Następnie umieścić jabłko Adama, pokroić na kawałki, około 1 cm warstwę tych warstw, aby wypełnić słoik..

Następnie zamknij słoik i cytologicznego badania. Dalsze przechowywać w piekarniku lub w dniu kąpieli wodnej.

Ropne choroby skóry ogrzewane w maści pożaru wcierać obszarów dotkniętych kataklizmem. Rak odbytnicy, hemoroidy świece schłodzone maść (o grubości 1 cm, długość 2 świece cm). Jeśli maść mieszane z witaminą A, olej z ryb, można wcierać w międzykręgowy przepukliny, osteochondroza, nosić kręgi.

Apple tradycyjnej medycyny Adam skutecznie stosowane w leczeniu zapalenia sutka oraz fibromastopatiya maści. Aby to zrobić, zastosuj mały sparzyć i odzwierciedlenie liść kapusty (pasuje i łopianu liści) maść na piersi całą noc. Maść Akcja przejawia się w ropne absolutorium z krwi.

Takie receptura jest odpowiednia do leczenia powiększenie węzłów chłonnych.

Grdyki jest skuteczny w leczeniu zapalenia zatok. W tym celu, maści opisano powyżej. Maść ogrzewa się w stanie ciekłym i ciepłe pogrzebać nosa 2 razy dziennie. Należy kontynuować leczenie 3 tygodnie, będzie jej towarzyszyć wydzielina z nosa z ropy i śluzu.

Jeśli jest to konieczne, leczenie można powtórzyć po 9 dniach. Do leczenia leczenia dzieci Adenotomia krople 10 dni.

Grdyki nadaje się do wytwarzania oleju. Plasterki owoców jest składana do słoika, dodać olej roślinny (w górę). Tydzień później, olej powinien spuścić.

Stosować w leczeniu różnych rodzajów zapalenia skóry, łuszczycy, wyprysku, mogą być wkraplane do uszu z zapaleniem ucha.

Tradycyjna medycyna od dawna uważane jabłko Adama ostatnia kropla w leczeniu chorób nieuleczalnych pozoru. Pamiętaj, że nie ma chorób nieuleczalnych – jest undertreated.

Zewnętrznie można używać nalewki jako kompres na noc w mastopatii i gruczolaka prostaty (w okolicy krocza).

Gdy polipy w zatokach 1 łyżeczka nalewki zmieszane z 1 łyżeczka oleju roślinnego dowolnym. Dodać turundochki wełny, nawilżyć je w otrzymanej mieszaninie i umieścić w nos na pół godziny, odpocząć 2:00 i powtórzyć. Zapewnić leczenie pozbyć się polipów.

Tylko z McClure może być przygotowana maść, których stosowanie jest skuteczne w leczeniu zapalenia węzłów chłonnych, mięśni i stawów zwichnięcia, chorobą zwyrodnieniową dysku. W tym gotowym nalewki miesza się z roztopionym słonina wewnętrznej na 0,5 litra. 1 kg tłuszczu trzewnego napary. Mieszaninę miesza się dobrze, leżał w szklanym lub emaliowanym miski, przykryć i przechowywać w lodówce. Przed użyciem, czas przetrzymywania w temperaturze pokojowej lub lekko zmiękczone maści. Maści mogą być stosowane jako zastosowań w chorej części, co powoduje małą ilość na tkaninie.

Można stosować jako maści tarcie uszkodzonego obszaru. Po pocieranie maści pacjenta muszą być chronione z ciepłym kocem.

Lekarze ostrzegają, że należy pamiętać, że rośliny są trujące McLure i zastosowanie powinno być ostrożne. Kiedy objawy zatrucia – duszność, nudności, osłabienie, zawroty głowy – leczenie tego narzędzia należy przerwać.

Większe doświadczenie w jabłko Adama w medycynie nie jest tak dużo, jak udowodniono popularne recepty z tego owocu.

Na przykład, olej rada dig, podawać z jabłkiem Adama w uchu należy przyjmować z dużą ostrożnością.

Kobiety w ciąży i matki karmiące w patologicznej zastoju mleka w gruczołach sutkowych, jest zabronione do używania narkotyków lub na zewnątrz.

Nie ja, zawsze skonsultować się z lekarzem i stosujemy sprawdzone popularne recepty.

Share →