Menu romantyczna kolacja z afrodyzjaków

Menu romantyczna kolacja z afrodyzjaków

Romantyczna Kolacja – jest nie tylko pięknie podane stolik, zapalił świece i piękną muzykę. To jest tajemnica, mała uroczystość z dwóch kochających serc, które powinny zakończyć jak zaczął, i przynieść w darze miłości i wspaniały niezapomniany nocy z miłości i czułości.

Dlatego twórca jego arcydzieło, czy mężczyzna lub kobieta, trzeba naprawdę starają – stworzyć piękny romantyczny nastrój, wszystko pozostaje do najmniejszych niuansów i, oczywiście, zrobić romantyczną kolację.

A jeśli naprawdę chcesz, aby kontynuować piękny i niezapomniany wieczór na romantyczny dań obiadowych powinny być bogate afrodyzjaki – substancje, które zawierają całą gamę witamin i minerałów, wspomaga szybkie odzyskanie witalności i rezerwy stymulacji seksualnej osoby.

Pod wpływem afrodyzjaki osoby staje się bardziej zrelaksowany, lepiej krew wchodzi do „X – ciała”, stają się bardziej wrażliwe. Plus euforia i wzniosłe uczucie, a nawet do tej samej obecności bliskiej osoby najbliższej, w „koktajlu” można zrobić cuda.

Zaczynajmy. Najpierw należy ustalić, które produkty są obecne afrodyzjaki, a następnie na tej podstawie sporządza ich menu na romantyczną kolację z afrodyzjaków.

Najlepsze pokarmy bogate w afrodyzjaki

Wiele owoce morza, głównie – ostrygi, małże, krewetki, kawior – to wszystko jest wspaniałe jedzenie białka, które wzbogaca organizmowi cennych substancji. Jednak w naszych czasach, owoce morza nie jest tanie, ale w takim przypadku można zrobić wyjątek i pieścić swoją bratnią duszę takie potrawy jak:

  • Ostrygi w sosie imbirowym;
  • Krewetki koktajlowe;
  • Kanapki i tartaletki z kawiorem;
  • Małże zapiekane z majonezem czosnkowym i serem.

Jaja są również doskonałym afrodyzjakiem, jednak lepiej wybrać przepiórki. A liczba wszystkich rodzajów potraw z produktu po prostu się nie liczy, więc można eksperymentować i wymyślanie własnych lub inny doświadczył kulinarne arcydzieło, ale można po prostu gotować tradycyjne „Winter sałatkę” lub „sałatka z paluszków kraba” – niezawodne, smaczne i sprawdzonego. Te dwie potrawy mogą stać się godnymi członkami menu romantycznej kolacji z afrodyzjaków.

Sery, zwłaszcza z formy, jako samodzielne danie w postaci tzw serów z winogron, jako elementu tnącego lub mięsa dish – świetny produkt i wielki afrodyzjak.

Szparagi, tylko świeżo zebranych pędy – mają silną „afrodiziachnim” efekt może być świetna przystawka dla mięsa lub ryb dania.

Nasiona. „Cóż, jakie posiłki można przygotować z nich i jak włączyć je do menu na romantyczną kolację?” – Można zapytać. Zatrzaskując je z bliskimi w romantycznej kolacji w ogóle absurd! Istnieje wiele naczyń, która składa się z nasion. Na przykład, „sałatka z marchewki startej, rodzynki i nasion” – bardzo oryginalny, tani, a co najważniejsze, proste i smaczne danie.

Ponadto, chrzan, szpinak, seler, orzechy, w tym kokosa – będzie przydatna. Romantyczna kolacja z menu, które będzie zawierać te produkty nie tylko oryginalne, ale smaczne i romantyczne.

Główne menu na romantyczną kolację i deser

Ponadto, Miasto oferuje zaskakuje przykład originalnogomenyu z afrodyzjaków, które zaskoczą nawet najbardziej wyrafinowany smakosz.

  • Spring rolls z krewetkami i chuka sałatki;
  • Sałatka z marynowanymi grzybami i jajkami przepiórczymi;
  • Szparagi z kozim serem i domowy majonez imbiru;
  • Krem kokosowy z orzeszkami pinii i syropem balsamicznym;

Te dania, zawierające największą ilość afrodyzjaków, prawda jest menu na romantyczną kolację z afrodyzjaków nie są zbyt łatwe do przyrządzenia, ale to nie czyni dla dobra ukochanej osoby. Dlatego uzbrojeni w cierpliwość, przyprawione z miłością i troską, dostać się do pracy. A wynik z pewnością będzie wspaniałym i kolacja odbędzie się z hukiem!

I, oczywiście, deser – powinno to być najbardziej wspaniały posiłek, kulminacyjnym romantyczny wieczór! To nie może być szczególnie sprytny, o dopasowanie i regularne truskawki z szampanem i banany z rozpuszczoną czekoladą mleka i dat z lodami. Najważniejsze, że to danie było pięknie urządzone i przedstawione z miłości, czułości i ciepła – pochodne tej pasji!

Jednak alkohol nie jest konieczne zastosowanie trwałe. Wysoki stopień tylko pogarsza efekty afrodyzjaków, a jeśli nie można sobie wyobrazić bez alkoholu, romantyczną kolację, a następnie dać pierwszeństwo światła czerwonego lub białego wina (Champagne).

Będzie nam miło, jeśli potrzebujesz wskazówek i porad w tym artykule. Goście mogą przygotowywać posiłki w oparciu o powyższe, Menu na romantyczną kolację z afrodyzjaków. lub możesz zrobić swój oryginalny i niepowtarzalny. Najważniejsze – nie zapomnij mnóstwo przypraw wszystkim miłości, czułości i opieki, a dania są jeszcze bardziej smaczne i drogie ludzi będzie szczęśliwszy i droższe!

Share →